Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a bola si v tom salone Lili? kolko Ta vysli? kupujes ci poziciavas? a fotky?
Odpovedať
A budú aj fotky?A videl Ta Tvoj drahý?To som rada teším sa s tebou...
Odpovedať
Profilova fotka
22o eur. ale treba si dokupit spodnicu a zavoj a bolerko. a fotky su. ale u sestry... akurat sa snazim najst na nete ich fotku. a drahy ma nevide... staci az na svadbe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a saty boli take lahucke :)
Odpovedať
Profilova fotka
pridala som fotky... aspon obrazkov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
asemilka, nadherne satocky si si vybrala :-)
Odpovedať
Ahoj, asemilka tie sú pekné, ale poviem Ti, že mne sa aj tie ťažké páčili, tieto čo si si vybrala, som tu po albumoch už videla nejakej neveste a boli super...to si teda kupovala?Aj ja som si dokupovala bolerko, aj spodnicu...
Odpovedať
Profilova fotka
babule dakujem :) ano, saty som kupovala. a tie tazke boli super, ale tie druhe spravili lepsiu postavu ;-)
Odpovedať
A už ich máš aj doma...?A kde si ideš kupovať to bolerko a spodnicu a vieš aký typ spodnice sa hodí k tým šatám...?A to bolo v tom salone lili?Je o nom aj osobitná téma...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej asemilka oboje su krasne :-) ja ten salon uz davno studujem, ak nezozeniem nic blizsie tak idem tam, uz som rozhodnuta :-)
Odpovedať
Aj môj drahý, ked videl stránku tak bol rozhodnutý cestou na dovolenku do Stúrova, tam odbočiť...veľký výber...zet7 držím palčoky...
Odpovedať
Profilova fotka
mucik ano, bolo to v tom salone lili. saty budem mat v januari. az tak mi to neponahlalo. a skusala som ich so spodnicou s jednou obrucou. original k satam bola. a zavoj a bolerko tiez potom poriesim, ked budu saty. bud si vyberiem jedno z tych k satam, alebo mi usiju, ake budem chciet... a v salone bolo tak normalne. bol tam vyber siat. nie extra velky, ale mne to vyhovovalo. saty boli ok, na dennom svetle vyzerali uplne inak, ako len tak v salone na vesiaku... a pani bola velmi mila. bud tam prides s vlastnym navrhom siat a usiju ti ich, alebo si vyberies nieco z katalogu, alebo nieco, co im vysi na vesiaku. a mali tam aj kopec spodnic a zavojov a bolerok a podobne... cize dalo sa vybrat :-) a ceny boli uplne super, takze mne to za ten vylet stalo :-) zet, ja som tam bola spokojna :) stoji to aspon za pozretie. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no už by sme sa aj mohli prebojovať na 30 stranu :-) neviete nejake dobre stranky na obručky? ludka ved ja tam asi aj pojdem
Odpovedať
ahojte, ak môžem, pridám sa k vám. Aj my plánujeme svadbu v apríli. Termín sme dohodli už minulý rok, ale stále som si hovorila, že je to ešte ďaleko, ale uteká to strašne rýchlo a pomaly začínam stresovať, sálu máme síce zajednanú, farár povedal, že máme prísť až v januári, ale čo ma štve je, že nemáme dj-a a fotografa. zet7 - celkom dobrá stránka na obrúčky je lauragold
Odpovedať
Zet7: Lauragold.sk, topsperky.sk, vaseobrucky.sk, italgold.sk, svadobneobrucky.sk, Najlepsi vyber je podla mna tu: snubniprsteny-lr.cz My uz sme si prave vybrali ake obrucky budeme mat. Mam ich aj v albume. Objedname ich ale az mozno az na svadobnom veltrhu co bude v Inchebe cez zlatnika Lukasa Rydla. Ich web je: snubniprsteny-lr.cz - videli sme ich obrovsky vyber teraz na vystave klenotov co bol teraz na vystave v Inchebe. Ceny maju dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule:) ako sa mate?
Odpovedať
Profilova fotka
caute caute petisska vitaj medzi nami a nestresuj, casu dost este, tie hlavne veci mas :-) asemilka ahoj ako ste vcera dovolenkovali? vydaril sa utajeny relax?
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.nevesta.sk/kedy-sa-uz-kone... prečítajte si toto a ozaj dakujem baby za kontakty na obrucky :-)
Odpovedať
lucyferia ahojky, tiez uz zhaname obrucky, tie vase su krasne, tiez nieco podobne, nevies ci sa u toho Rydla da urobit aj tak, ze ja si vyberiem iny a drahy iny?ze nebudu z jedneho paru,da sa to?
Odpovedať
no som zvedava na tom svadobnom veltrhu, mam tri horuce tipy, uvidime nazivo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule ako sa mate?
Odpovedať
Ahojky, :-) staram sa o psa:D som na psej materskej takze sa nenudim :D inak vyberame obrucky pomaly
Odpovedať
buba23: U Lukasa Rydla si mozes skombinovat obrucky ako chces. My to tiez tak spravime. Na vystave mal tiez kadejako pokombinovane a teda inac ako maju nafotene na webe. Ale poviem Ti ten vyber bol naozaj nenormalny. Urcite treba zajst na svadobny veltrh do tej Incheby, tam uvidite vsemozny vyber obruciek o akom sa vam ani nesnivalo. Budete moc skusat obrucky od nevidim-do nevidim. :-) No proste raj na zemi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! :-) co mate noveho? ja som si dnes bola kupit topanocky su uplne perfektne :-) ,ale dost vysoke,tak som zvedava ako to v nich vydrzim,kedze som zvyknuta nosit tenisky :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jééj dadi sú krásne, kde si ich kupila? aj ja mam taku nejaku predstavu, teda jednu z mnohych a nové mam ja mazetky I love my wife, teda drahy ich dostane pod strom vianocny :-)a taktiez kukame po obruckach asi ako teraz vsetci v nasom termine na fore, sa mi zda
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem zuzka :-D, kupila som ich v Topolcanoch,inak som sa nachodila,kym som nejake nasla,ale v tej predajni maju fakt krasne topanky a maju aj stranku,tak by si chcela poslem ti adresu cez ip :-) na obrucky som sa aj bola mrknut,povedali mi,ze nam urobia aj podla obrazka a zlato si dame,takze nas to vyjde lacnejsie,tak teraz musime nejake popozerat :-)
Odpovedať
dadika271 - pekne su tie topanocky :) posles mi na IP link na ich web?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne,posielam ;-)
Odpovedať
Maju pekny vyber, asi tam skocim po nejake topanky k popolnocnym a zaroven skocim k Fotografke, jednym vrzom :)
Odpovedať
Profilova fotka
skoc,oplati sa a urcite si vyberies ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?