Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

29. mar 201110860
  • a bola si v tom salone Lili? kolko Ta vysli? kupujes ci poziciavas? a fotky?

• A budú aj fotky?A videl Ta Tvoj drahý?To som rada teším sa s tebou...

• 22o eur. ale treba si dokupit spodnicu a zavoj a bolerko. a fotky su. ale u sestry... akurat sa snazim najst na nete ich fotku. a drahy ma nevide... staci az na svadbe 😉

• Sponzor fóra
  • a saty boli take lahucke 🙂

• pridala som fotky... aspon obrazkov 😉

• asemilka, nadherne satocky si si vybrala 🙂

• Ahoj, asemilka tie sú pekné, ale poviem Ti, že mne sa aj tie ťažké páčili, tieto čo si si vybrala, som tu po albumoch už videla nejakej neveste a boli super...to si teda kupovala?Aj ja som si dokupovala bolerko, aj spodnicu...

• babule dakujem 🙂 ano, saty som kupovala. a tie tazke boli super, ale tie druhe spravili lepsiu postavu 😉

• A už ich máš aj doma...?A kde si ideš kupovať to bolerko a spodnicu a vieš aký typ spodnice sa hodí k tým šatám...?A to bolo v tom salone lili?Je o nom aj osobitná téma...

• jeeej asemilka oboje su krasne 🙂 ja ten salon uz davno studujem, ak nezozeniem nic blizsie tak idem tam, uz som rozhodnuta 🙂

• Aj môj drahý, ked videl stránku tak bol rozhodnutý cestou na dovolenku do Stúrova, tam odbočiť...veľký výber...zet7 držím palčoky...

• mucik ano, bolo to v tom salone lili. saty budem mat v januari. az tak mi to neponahlalo. a skusala som ich so spodnicou s jednou obrucou. original k satam bola. a zavoj a bolerko tiez potom poriesim, ked budu saty. bud si vyberiem jedno z tych k satam, alebo mi usiju, ake budem chciet... a v salone bolo tak normalne. bol tam vyber siat. nie extra velky, ale mne to vyhovovalo. saty boli ok, na dennom svetle vyzerali uplne inak, ako len tak v salone na vesiaku... a pani bola velmi mila. bud tam prides s vlastnym navrhom siat a usiju ti ich, alebo si vyberies nieco z katalogu, alebo nieco, co im vysi na vesiaku. a mali tam aj kopec spodnic a zavojov a bolerok a podobne... cize dalo sa vybrat 🙂 a ceny boli uplne super, takze mne to za ten vylet stalo 🙂
    zet, ja som tam bola spokojna 🙂 stoji to aspon za pozretie. 🙂

• no už by sme sa aj mohli prebojovať na 30 stranu 🙂

neviete nejake dobre stranky na obručky?

ludka ved ja tam asi aj pojdem

• ahojte, ak môžem, pridám sa k vám. Aj my plánujeme svadbu v apríli. Termín sme dohodli už minulý rok, ale stále som si hovorila, že je to ešte ďaleko, ale uteká to strašne rýchlo a pomaly začínam stresovať, sálu máme síce zajednanú, farár povedal, že máme prísť až v januári, ale čo ma štve je, že nemáme dj-a a fotografa.

zet7 - celkom dobrá stránka na obrúčky je lauragold

• Zet7:

Lauragold.sk, topsperky.sk, vaseobrucky.sk, italgold.sk, svadobneobrucky.sk, Najlepsi vyber je podla mna tu: snubniprsteny-lr.cz 

My uz sme si prave vybrali ake obrucky budeme mat. Mam ich aj v albume. Objedname ich ale az mozno az na svadobnom veltrhu co bude v Inchebe cez zlatnika Lukasa Rydla. Ich web je: snubniprsteny-lr.cz  - videli sme ich obrovsky vyber teraz na vystave klenotov co bol teraz na vystave v Inchebe. Ceny maju dobre.

• Sponzor fóra
  • caute babule🙂 ako sa mate?

• caute caute

petisska vitaj medzi nami a nestresuj, casu dost este, tie hlavne veci mas 🙂

asemilka ahoj ako ste vcera dovolenkovali? vydaril sa utajeny relax?

• http://www.nevesta.sk/kedy-sa-uz-konecne-vydas-article-21051-51.aspx

prečítajte si toto

a ozaj dakujem baby za kontakty na obrucky 🙂

• lucyferia ahojky, tiez uz zhaname obrucky, tie vase su krasne, tiez nieco podobne, nevies ci sa u toho Rydla da urobit aj tak, ze ja si vyberiem iny a drahy iny?ze nebudu z jedneho paru,da sa to?

• no som zvedava na tom svadobnom veltrhu, mam tri horuce tipy, uvidime nazivo 🙂

• ahojte babule ako sa mate?

• Ahojky, 🙂 staram sa o psa😃 som na psej materskej takze sa nenudim 😃 inak vyberame obrucky pomaly

• buba23:

U Lukasa Rydla si mozes skombinovat obrucky ako chces. My to tiez tak spravime. Na vystave mal tiez kadejako pokombinovane a teda inac ako maju nafotene na webe. Ale poviem Ti ten vyber bol naozaj nenormalny.

Urcite treba zajst na svadobny veltrh do tej Incheby, tam uvidite vsemozny vyber obruciek o akom sa vam ani nesnivalo. Budete moc skusat obrucky od nevidim-do nevidim. 🙂 No proste raj na zemi 🙂

• ahojte! 🙂 co mate noveho? ja som si dnes bola kupit topanocky su uplne perfektne 🙂 ,ale dost vysoke,tak som zvedava ako to v nich vydrzim,kedze som zvyknuta nosit tenisky 😐

• jééj dadi sú krásne, kde si ich kupila? aj ja mam taku nejaku predstavu, teda jednu z mnohych

a nové mam ja mazetky I love my wife, teda drahy ich dostane pod strom vianocny 🙂a taktiez kukame po obruckach asi ako teraz vsetci v nasom termine na fore, sa mi zda

• dakujem zuzka 😃, kupila som ich v Topolcanoch,inak som sa nachodila,kym som nejake nasla,ale v tej predajni maju fakt krasne topanky a maju aj stranku,tak by si chcela poslem ti adresu cez ip 🙂

na obrucky som sa aj bola mrknut,povedali mi,ze nam urobia aj podla obrazka a zlato si dame,takze nas to vyjde lacnejsie,tak teraz musime nejake popozerat 🙂

• dadika271 - pekne su tie topanocky 🙂 posles mi na IP link na ich web?

• jasne,posielam 😉

• Maju pekny vyber, asi tam skocim po nejake topanky k popolnocnym a zaroven skocim k Fotografke, jednym vrzom 🙂

• skoc,oplati sa a urcite si vyberies 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov