Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

29. mar 201110860
  • sobicatko6: jasne, ze si pamätam 🙂
    Co sa tyka siat, tak este nemam ziadne. Obrucky asi pojdeme vyberat cez Vianoce, mozno budu nejake zlavy. V kostole nam povedali, ze staci, aby sme prisli v Januari.

• tak babenky, ja uz mam tie svoje prave - jednoduche, ale pre mna krasne 😉 a videl ma v nich aj priatel , ale povedal, ze vsetky su ako zaclona 😃 my ideme na obrucky v septembri..ale prisla som na to, ze s popolnocnymi satami to bude horsie 😞

• sobicatko, tak ja som na tom naopak. popolnocky mam, ale svadobne si neviem vybrat... 😃

• Sponzor fóra
  • ja nemam ani svadobne ani popolnocne 🙂

• martinkaa, este mas caaaaas 🙂

• tak dufam, ze potom po vianociach uz nebude neskoro, lebo sa budem vydavat v plavkach 🙂

• neboj 🙂 nieco si urcite najdes 🙂 planujes si obzerat veci az tak neskor?

• no, hej drahy saty videl, ale len na fotke... 🙂 my tak ci tak nebudeme mat tradicnu svadbu a ani mi moc nezalezi na tom ci ich uvidi pred tym alebo az pri obrade... 😉

• Ahojte..čo tu máte nového dievčence??? 🙂
    Pozerám že šaty rozoberáte ja mám už svadobné ale budú sa musieť ušiť na mieru 😉

• ja mam svadobne vybrate zatial len z obrazku... 🙂 ale v septembri si ich pojdem vyskusat 🙂

• to som jedina co si este neskusala saty? 🤔 ja si stale myslim,ze mam na to este dost casu 😃

• dadika, ja som saty skusala len naaaaaaaaaahodou... este mas cas. a koncom roka uz bude mozno aj nova kolekcia 🙂

• no, ja som saty skusala asi takym stylom, ze draheho sestra sa tiez mala vydavat teraz v septembri a bola si skusat nejake saty a ja som jej isla robit kritika, lenze saty mala objednane z ineho salonu a este neboli dodane do toho konkretneho. mali prist tak za pol hodinu, no a ona ze sak zatial si poskusaj nejake ty... 🙂 takze tak... a druhy krat som bola s kamoskou ktora ma zas svadbu v oktobri, behat po meste a sup ho do salonov... 😃 ale ani raz som nesla cielene, ze si idem skusat saty... 🙂 nahoda je blbec... 😉

• no,mozno hej,ale zase mi bolo povedane,ze len aby tie nalepsie neboli uz zajednane 😃 ved uvidime 😉

• ale no, sak krasnych siat je strasne vela, akurat si z nich treba vybrat 🙂 a ak by si nezohnala podla svojich predstav tak si daj saty usit 😃 budes mat jedinecne a originalne... 😉

• Sponzor fóra
  • alisska..super náhodné skúšanie šiat 😃 😬
    Dadi...neboj aj ty si vyskúšaš čoskoro 😉
    Asemilka...a tvoja príhoda o skúšaní šiat? 😬

• lulu... boli sme s mamkou, sestrou, krsnou a sesternicou na vylete v polsku... a isli sme okolo svadobneho salona... a baby hned - pod, ides si vyskusat saty... 😃 tak som si ich vyskusala🙂 a bala sa na seba pozriet do zrkadla... 😃 😃 to mali zo mna najlepsiu zabavu... 😠 🙂

• dadika271: ani ja som este neskusala saty a myslim, ze este je casu dost 🙂

• no martinkaa aspon,ze som neni sama 😃

• po vianociach sa do toho pustim a myslim si ze najdem super saty pre mna 🙂

• Asemilka...super 🙂

• Aj ja som este neskusala saty. Chystam sa na to zaciatkom oktobra - myslim ze by to malo stacit.

• ahojte my sa berieme 16.4. 2011. Vybrali sme si ho pretože môj má v ten deň narodeniny a nechceme ho prehadzovať radšej sme sa rozhodli, že nebude svadba v kostole ale na mestskom úrade. Momentálne máme zjednanú sálu, kuchára, muzikantov zháňame starejšieho. Šaty som si ešte neskúšala ale chystáme sa v októbri do Poľska tak tam sa chceme pozrieť a našla som aj dobrý salón v Stupave. Budeme mať tak okolo 50 ľudí.

Dúfam, že nevadí že som sa k vám tak vtierkla.

• eerica : a preco by to malo vadit? 🙂

• Baby a poháre už máte?? Ja neviem či ich kúpiť, či objednať z netu a ani neviem, aké by som chcela 🙂

• martinkaa: my sme si pohare objednavali z pamas trencin, a nelutujeme su naozaj krasne pamiatka na cely zivot 🙂 vysli nas 75 eur aj s postovnym a gravirom🙂

• my uz mame salu,kuchara,fotografa,kameramana,hudbu a ten pan co bude hrat bude aj starejsi....myslim,ze to podstatne by sme mali. 😃 pohare som uz tiez pozerala,ale neviem si vybrat 🙂

• dobre nko,
    mozem sa k vam pridat?

• no samozrejme, ze sa mozes k nam pridat 🙂

• sobicatko6 : a nebala si sa, ze sa ti posotu rozbiju? Ja neviem, ci ich mam objednat z netu alebo kupit u nas.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém