Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, kde kupujete papiere na oznamka?????
Odpovedať
Profilova fotka
liviapeto, ja som ich videla v copyfaxe... mali vselijake... hrubsie, tensie, farebne, so vzorom...
Odpovedať
Profilova fotka
asemilka: tak to neviem, kto kupuje krizik, ja si ho asi kupim sama
Odpovedať
Profilova fotka
martinkaa, ja si to este zistim... ale vybraty uz mam ;-) :-)
Odpovedať
...co???este aj krizik treba????...noooo tak musim nejaky aj ja zohnat... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
asemilka: a odkial ho budes kupovat?
Odpovedať
Profilova fotka
baby a onyamka si robite samy?
Odpovedať
Profilova fotka
baby a oznamka si robite samy?
Odpovedať
Profilova fotka
martinkaa, na www stranke, co si tu pred par dnami nechala ako odkaz ;-) my si budeme robit oznamka sami. zatial to teda tak mame rozmyslene... ale uvidime koncom roka, ako to nakoniec bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
asemilka:cez aky program budes robit oznamka? AKy velkz krizik si objednate?
Odpovedať
Profilova fotka
tusim okolo 2o cm ma krizik. a program ma na starosti polovicka... on je takycho technicky typ... ake ked som si robila oznamka k promociam, robila som to v powerpointe... ale to asi zalezi od toho, ake zlozite ich chces robit..
Odpovedať
Profilova fotka
lebo ja tiez by som si chcela robit oznamka sama, ale neviem, cez aky porgram. Aky typ krizika ste si vybrali?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
martinkaa, idem pohladat obrazok a dam ti do ip adresu.. :) bolo ich tam vela peknych, ale vyzera to tak, ze vyhral ten jeden :-)
Odpovedať
Ja si krizik necham kupit od napriklad starkej, ona je taka najvhodnejsia osoba na toto :) Oznamka najprv popozerame ake su napriklad v Neografii v Martine, alebo (kedze robim do grafiky) nebude najmensi problem si nejake navrhnut vo Photoshope.
Odpovedať
Profilova fotka
ja si budem robit sama, len sa musim dohodnit s drahym, ze ake :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, my si chceme tiez sami robit oznamka... milacik dokonca uz nejake skusal robit sam :-) no a da sa to hocikde.. napriklad ak si stiahnes z netu nejaky podkladovy obrazok, tak to mozes upravovat napriklad aj v skicari,... alebo potom este aj photoshop... a aj ine by sa dali urcite vybrat... ;-) a krizik tiez budeme sami kupovat, ale kedy tak to ani srnka netusi... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
musim nad niecim podumat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dumaj, moja, dumaj :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz dodumane 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
??
Odpovedať
Profilova fotka
no tak pomaly ale neviem ci to bude dobre. Robim v programe photofiltre a v picase ale ide mi to pomaly :-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj tak si lepsia nez ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule, vy uz mate aj kokretnu predstavu? :)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja chcem oznamko bez fotky...a tymto moja predstava zatial konci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja velmi neviem, skusam vsetky varianty, aj s fotkou, aj bez
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tak neskutocne nefotogenicka (a momentalne aj tucna), ze fotka v ziadnom pripade nebude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
liviapeto: ale prestan tak hovorit, lebo inak by si si nebrala svojho draheho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moj drahy ma uz tucnu spoznal (som prestala fajcit a pribrala som 20 kg), takze aspon viem, ze ma fakt luubi 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) o tom je laska
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?