Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

29. mar 201110860
  • baby, kde kupujete papiere na oznamka?????

• liviapeto, ja som ich videla v copyfaxe... mali vselijake... hrubsie, tensie, farebne, so vzorom...

• asemilka: tak to neviem, kto kupuje krizik, ja si ho asi kupim sama

• Sponzor fóra
  • martinkaa, ja si to este zistim... ale vybraty uz mam 😉 🙂

• ...co???este aj krizik treba????...noooo tak musim nejaky aj ja zohnat... 🙂

• asemilka: a odkial ho budes kupovat?

• baby a onyamka si robite samy?

• baby a oznamka si robite samy?

• martinkaa, na www stranke, co si tu pred par dnami nechala ako odkaz 😉 my si budeme robit oznamka sami. zatial to teda tak mame rozmyslene... ale uvidime koncom roka, ako to nakoniec bude 😃

• asemilka:cez aky program budes robit oznamka? AKy velkz krizik si objednate?

• tusim okolo 2o cm ma krizik. a program ma na starosti polovicka... on je takycho technicky typ... ake ked som si robila oznamka k promociam, robila som to v powerpointe... ale to asi zalezi od toho, ake zlozite ich chces robit..

• lebo ja tiez by som si chcela robit oznamka sama, ale neviem, cez aky porgram. Aky typ krizika ste si vybrali?

• martinkaa, idem pohladat obrazok a dam ti do ip adresu.. 🙂 bolo ich tam vela peknych, ale vyzera to tak, ze vyhral ten jeden 🙂

• Ja si krizik necham kupit od napriklad starkej, ona je taka najvhodnejsia osoba na toto 🙂
    Oznamka najprv popozerame ake su napriklad v Neografii v Martine, alebo (kedze robim do grafiky) nebude najmensi problem si nejake navrhnut vo Photoshope.

• ja si budem robit sama, len sa musim dohodnit s drahym, ze ake 🙂

• Sponzor fóra
  • baby, my si chceme tiez sami robit oznamka... milacik dokonca uz nejake skusal robit sam 🙂 no a da sa to hocikde.. napriklad ak si stiahnes z netu nejaky podkladovy obrazok, tak to mozes upravovat napriklad aj v skicari,... alebo potom este aj photoshop... a aj ine by sa dali urcite vybrat... 😉 a krizik tiez budeme sami kupovat, ale kedy tak to ani srnka netusi... 😃

• musim nad niecim podumat 🙂

• dumaj, moja, dumaj 😃 😛

• 🙂

• uz dodumane 😎

• ??

• no tak pomaly ale neviem ci to bude dobre. Robim v programe photofiltre a v picase ale ide mi to pomaly 😞

• aj tak si lepsia nez ja 🙂

• babule, vy uz mate aj kokretnu predstavu? 🙂

• no ja chcem oznamko bez fotky...a tymto moja predstava zatial konci 😃

• ja velmi neviem, skusam vsetky varianty, aj s fotkou, aj bez

• ja som tak neskutocne nefotogenicka (a momentalne aj tucna), ze fotka v ziadnom pripade nebude 😃

• liviapeto: ale prestan tak hovorit, lebo inak by si si nebrala svojho draheho 🙂

• Moj drahy ma uz tucnu spoznal (som prestala fajcit a pribrala som 20 kg), takze aspon viem, ze ma fakt luubi 😎

• 🙂 o tom je laska

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov