Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

29. mar 201110860
  • dakujeme matka🙂 tu bizu mam doma uz od februara 😃 chcela som aj celenku, ale po case som nastastie zmenila nazor 😬

• ja mam aj celenku, no neviem ci ju pouzijem. Kde si dala robit karticky na vysluzky a etikety?

• karticky na vysluzky sme si robili doma a na palenku sme si objednavali a to cez net dam ti link na stranku dufam, ze sa to moze, a ked nie ze to zrusia tak ti to poslem do IP 🙂 http://www.svadba-nevesta.sk/etikety_na_flase.php

• Sponzor fóra
  • a cez aky program si to robila?

• cez photo shop, obrazok sme si nasli a bolo -vlastne sestrin priatel to dotvoril 🙂

• akurat pozeram tu stranku, pekne veci tam maju

• hej maju a nebolo to ani velmi drahe 😉

• a kolko si ich objednala?

• 60ks pre mna aj pre priatela 🙂

• no je tak akurat. Budes to lepit na flase? Ja som rozmyslala, ze na redovom by som dala take male palenky (vies take co su ozdobne) a na naich by som prilepila taku etiketu

• u nas redovy nie je,takze my to budeme lepit na flase v ktorých bude palenka... 🙂

• no my mame aj redovy, tak si musim este zohnat kroj 🙂

• sobicatko6 : pekne budes mat satky 😉

• dakujem matka 🙂 najskor som chcela nieco viac nariasene, ale nepristane mi to ,tak som sa rozhodla pre jednoduchsie 😬 a ty ako?uz si skusala saty?

• posli mi email v IP a poslem ti obrazok mojich siat

• Sponzor fóra
  • poslala som... 🙂

• uz som ti poslala na email 🙂 Prosim o zhodnotenie 🙂

• su krasne 🙂

• Dúfam, že nebudem prečačkaná, keď si zoberiem tu bizu k tym satkam 😐

• ja mam este aj cipkovane bolerko a chcem mat aj zavoj a tie saty tiez maju cipku atd...a je mi to jedno 🙂 aspon budeme pekne 🙂

• Aj ja budem mat bolerko aj zavoj by som chcela, tak neviem ako to bude vyzerat s celenkou

• matka poslala som i email 🙂 tak zhodnot teraz

• sobicatko6: prekrasna budes nevesta 😵

• baby, posielam vam v IP mail ...aj ja vas chcem vidiet 😎 ...ak teda mozem

• liviapeto
    samozrejme ze mozes, ale ja nemam realne foto, len foto na modelke

• liviapet-ja som ti poslala🙂 neskor dam saty na mne aj do albumu, ale este je skoro 🙂

• liviapeto : aj ja som ti poslala

• baby uz mate vybrate menu? alebo mate aspon predstavu ake menu by ste chceli? 🙂 kolko idete davat zakuskou do vysluzok? 🙂 🙂

• Ja menu este nemam, lebo hotel ho teraz na jesen ide upravovat - ale hned ako to bude, urcite menu vyberiem. So zakuskami do vysluzok teda neviem, zasa ja rozhodne nemienim nic prehanat. U nas dostanu zakusky iba hlavni protagonisti na svadbe a flasku svadobneho vina asi kazda skupina/rodina po 1ks. Hotovo. 🙂 Ja chcem peknu a oddychovu posvadobnu nedelu.

• caute.......aj ja s vydavam v aprili.................jupi....................dnes som zacala len na rozpise............do vianoc chceme mat vsetko pripravene...............pod stromcekom budu obrucky......,,,,,,,,,,,,,,

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov