Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

29. mar 201110860
  • Vidite, a mne sa viacej pacia jemnucko kremove 🙂 Lebo sa mi zdaju vyraznejsie a "neprepaluju" tak svadobne fotografie 🙂

• ved presne tak, kazdemu sa paci nieco ine

• mne sa tiez biele pacia 😃

• Sponzor fóra
  • babule, 100 ludi, 100 chuti 🙂 a nikdy nehovor nikdy... teraz hovori, ze biele a kto vie, ake budu nakoniec 😃

• to je pravda, ja som dost bleda, takze ktovie ake mi nakoniec pojdu

• 🙂 crta sa nam sala🙂

• Ahojte bábiky aj my budeme mať svadbu v apríly, ale táto témička sa mala skôr volať 30. apríl 2011 😃

• asemilka...to je fajn 🙂

• aj podla mna je biela najkrajsia 😃

• mucik, ty si nas tusim odhalila 😃 😃

• mucik: vitaj medzi nami 😉 no hej ten 30.april ma vacsina z nas asi koly tomu, ze pred tym je post a velka noc 😃

• Ahojte dakujem za privitanie, mne sa páčil dátum, tak sme sa tak rozhodli, a aj moja sestra a aj rodicia sa brali v apríly, sestre pršalo, a rodičom snežilo ešte 27.04 na Jaroslava, tak dúfam, že nám bude počasie priať 😃 aspon také aké bolo tento rok...ale to je pravda na budúci rok bude velká noc neskôr...

• A kde ste všetky??? 😞

• ja som tu 🙂 tak to mas pravdu. keby bolo pocasie ako tento rok, bolo by to super 🙂 ale vies, ked bude prsat, budeme bohate 😉 😃

• No to je pravda mne by to asi nevadilo byť bohata 😃 , donedávna som si myslela, že pekné počasie je 50% úspechu v svadobný den, ale...teraz myslím najviac na šaty a na topánky, ako sa pôjdem fotiť, inak ked to tak sledujem už polroka, asi 2 soboty pršalo, inak to bolo celkom fajn, tak dúfam, že to vyjde aj nám...

• Sponzor fóra
  • neboj 🙂 bude to jeden z tych najkrajsich dni v zivote 😎 🙂

• mucik:tak tento rok bolo pekne pocasie-no ved uvidime ako bude ja dufam, ze to bude dobre 😉

a co uz vsetko mucik mas a kde budete mat svadbu, resp. odkial si?

• ahojte baby ...je tu niektora , ktora je z TN a ma svadbu 30.4. a vizazistu Borisa? dakujem 🙂

• Ahojte už som tu bambulky, ja už som hotová a ženích je tiež hotový okrem vesty, tá bude z požičovne, akurát mám vybranú fotografku, ešte musím dohodnúť stretnutie, ale dôležitá vec sála,reštaurácia ešte výbratá nie je 😞 chceli sme malú svadbu, už som naratala 25 hostí ,dala som si ešte mesiac na rozmyslenie....som z Banskej Bystrice 🙂

• mucik- ahoj 🙂 tak uz mas saty no to je super 😉 a foto neukazes ? akze aj zenich ma uz oblek - no pekne 🙂 ten moj ma so vsetkym cas 😠

no kocky ja uz idem od zajtra na dietu- fuuu to bude 😃 , ale musim no ked chcem byt fesna 😬

inak je to tu nejake tiche , kde ste vsetky?

• ja som tu, ja som tu...no ja som si ich kupovala od jednej kočky tu a nenašla som ich v žiadnom salone, asi to je už starší model a nestihla som si skopírovať jej fotky, tak teraz ma to aj mrzí jedine moja mamina ma fotku v mobile, aby hu priateľ nenašiel, ja som sa na tejto stránke obliekla cela 😃 , oblek sme museli kúpiť lebo sme boli nedávno na svadbe a este manzet. gombíky chýbajú 😮

• Caute babenky, ako sa mate? Co mete noveho?

• ahoj martinka, nove aspon ja nemam nic akurat tak ma chyta depka z toho ci stihnem schudnut, lebo nemam pevnu volu😬 a ty co mas nove?

mucik- tak to je super, nevadi ved potom uvidime v svadobnom albume 😉 odkial ides kupovat manzetky, ja zhanam tie co mam v albume no neviem ich nikde najst 😒

baby, co myslite nebude skoro, ked si v novembri objedname oznamenia?

• sobicatko6: podla man to nebude nesrkoro, ja si myslim, ze tak akurat.

• martinkaa... no viem, ze neskoro to nebude, len skoro , aby to nebolo 😃

babeny kedy planujete objednavat oznamenia?

• Ja som plánovala az v januáry myslíte, ze to je neskoro?

• mucik, v januari je to asi neskoro, podla mna.

Ja nemam ani sajnu, z kadial budem objednavat. Chcela by som nejake lacnejsie oznamenie, nakolko mi ich bude treba asi vela

• ja sa chystam z avepress.sk . mucik januar no neviem ...my to teda objedname bud november-december, neviem kolko trva taka vyroba, ale tipujem, ze dlhsie ako mesiac nie 🙂

• sobicatko6: akurat pozeram tu stranku 🙂

• oki a my sme si vybrali tie co mam v albume-prisiel nam aj vzor a su ozaj kraasne, aj obalka je cela taka aj karticka s pozvanim k stolu 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov