Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
martinka - sobi....obidvoje satky su krasne !!! ja este nemama vybrate ziadne, po 1. lebo sa chystam este viac schudnut, po 2. teda zatial neviem aky typ mi pristane, nebola som este skusat a po3. bude problem, lenbo mne sa sice korzetove velmi pacia, ale zrejme nie na mne samej - ja by som chcelamat vrch siat podobny ako mala princezna Victoria alebo princezna Maxima (aj Mary z Danska mala myslim nieco podobne ) ja som taka uuuplne nenarocna :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja idem na prvu skusku siat o dva tyzdne tak drzte palce. Nemam ziadnu predstavu tak poskusam a uvidim aky styl sa mi bude pacit.
Odpovedať
livika-dakujem za pochvalu, no aj ja musim schudnut, lebo este zo zadu to neni ono , ale tak verim, ze do vtedy schudnem no musim :-D kikaabed- vitaj medzi nami :-) aky chcete mat sobas cirkevny ci? angielka-drzmi palce potom daj foto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som mala svadbu v aprili, tak vam drzim paste
Odpovedať
Profilova fotka
kikaabed : aj ja ta vitam medzi nami :-) liviapeto: aj ja dakujem za pochvalu, dufam, ze aj ty najdes sovje vysnivane saty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby predstavte si, dnes volala moja babka, ze preco bude na svadbe zasadaci poriadok, a ze co mi ma kupit ako svadobny dar, ci chem vankuse a periny, lebo ide do polska, a ze ma doma tyl, tak ze mi da usit zavoj ..... a vsetko mozne na mna vysypala, az mna z nej boli hlava :-|
Odpovedať
fuuu martinka ty mas, ale aktivnu babku :-) keterin- a ake ste mali pocasie?
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko6 : no hovor mi daco :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata :) vidim, ze ste ru rozbehli debatu v plnom prude :-) my ideme cez tyzden vybavovat miestnost... a uz by som sa asi mala rozhodnut, ci si chcem saty pozicat, alebo kupit...
Odpovedať
asemilka, my sme salu menili uz 3krat, ale nastastie uz sme si vybrali a v novembri ideme dat zalohu :-) tak Vam drzim palce a ties pri hladani siat :) ja byt tebou aspon idem poskusat zopar-uvidis, ze sa ti to zapaci ;-) martinka: ved si vyber periny a rovno aj navlecky atd :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ste ma navnadili na skusaniew siat 8-) , len moc nemam s kym ist :-( vyzera to tak,m ze ideme kupovat byt, okrem toho uz mi zacala skola, praca a aj svadba...aspon sa trosku odreagujem ked budem skusat, len aby som zas nechytila stres, lebo mi ziadne nebudu dobre :-D
Odpovedať
livia-ked by si nebyvala tak daleko isla by som stebou :-D a aj my mame toho vela, sme sa rozhodli, ze budeme stavat maly domcek-tak nam zacnu vybavovacky a dalsie starosti, ale prijemne, skolu som nastastie skoncila v juny ale len Bc. dalej pojdem az podla okolnosti :-N ale prva je v poradi svadba :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my ostavame u svokrovcov, tak ideme si prerabat poschodie. 7. a 8.10 nam pridu menit okna na cely dom, tak budem mat riadnu zabavu. Potom ideme vyberat zarubne, skrabat steny, brusit podlahy atd.... Dufam, ze do svadby nieco urobime
Odpovedať
matka tak to mate super :-) drzim palce pri prerabke ;-) aj my budeme po svadbe do kym nepostavime dom byvat u priatelovych rodicov-a preto dufam, ze co najskor bude dom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko6 ja som uz nejake skusala :) len sa neviem rozhodnut, ci si chcem nejake kupit, ci co... najdem ich v pocitaci a dam do albumu :) miestnost mame viacmenej dohodnutu, ale este to treba dohodnut napevno..:) a kolace by som chcela zacat riesit... skusat, ze v ktorej cukrarni dobre pecu :) a tiez budeme kupovat byt... teda do konca roka by sme chceli byt uz vo svojom.. do toho priprava svadby, v robote je teraz veselo, lebo toho mame vela... no sranda bude tusim nasledujuce mesiace :)
Odpovedať
ja mam taky pocit, ze ten stres sa pre nas kocky len zacne :-D oki asemilka najdi a daj do albumu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fotky pridane. ale nasla som len jedny saty... jemne kremove.. ale biele by som chcela :-D
Odpovedať
asemilka - saty su pekne, len skus otocit tie fotky aby sme menuseli hlavu vykrucat. Mas tam dokonca na to take tlacitko doprava a dolava. :)
Odpovedať
Profilova fotka
lucyferia :-D priznavam, nepozrela som to v reali... idem to napravit... ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme spolu najrpv rok chodili, potom sme dva roky byvali u svokry a od februara tohto roku byvame sami v podnajme :-) a po svadbe sa uvidi co dalej, pred svadbou menit byvanie nebudeme..
Odpovedať
Profilova fotka
my by sme tiez chceli domcek, len ked pozemky su taaake drahe, takze zatial nam musi stacit byt
Odpovedať
Profilova fotka
a my sme spolu uz skoro 8 rokov a este spolu nebyvame, najprv si musime prerobit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
liviapeto, moje slova... zatial postaci byt a neskor sa uvidi :-) poslusne hlasim, ze fotky som uz opravila.. boli totiz nalezato... ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ti velmi pristanu podla mna !!
Odpovedať
Profilova fotka
asemilka, krasne saty mas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem:) ked ma teta stiahla do tej snurovacky, skoro som prestala dychat :-D tak potom povolila snurku trosku ;-) take nieco by som chcela, ale biele... biela je asi moja uchylka.. aj ine saty su kraaaaaaasne, ale ja chcem biele...
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja budem mat biele saty, biele sa mi vzdy najviac pacili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
biela je naj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
este ma k tym satam napadlo - ramienka si odmyslite :) tie tam nepatria ;-)
Odpovedať
asemilka saty ti pristanu ;-) aj ja som toho názoru , ze svadobne saty jednie biele :-) su pekne aj kremove alebo tak, ale to uz podla mna neni ono :-) ale tak kolko ludi tolko nazorov ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?