Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

29. mar 201110860
  • inac, mas krasne obrucky v albume...aj sa od teba mozno inspirujem, len ja nechcem kamienok

• liviapeto, my mame taky problemik, ze ja chcem bez fotky a drahy s fotkou 😠 a ja sa neeeeeeeeeerada fotim... 😬 tak ho spracujem na bezfotkove oznamko 😉 😎 😃 😃 ale ako sa poznam, ta sa nakoniec necham ukecat na oznamko s fotkou 😃 😃

• nastastie moj drahy suhlasi s oznamkami bez fotky 🙂 dokonca uz zacal sam nejake tvorit, len este stale to nie je to prave

• Sponzor fóra
  • tak este je dost casu doladit predstavu 🙂 moj si uz vybral text... uz len doplnit hodinu a je to 😃

• ta mojemu drahemu je to jedno ake bude oznamko 🙂

• tak text vybral pekny, cize nemozem sa stazovat 😉 a ma podmienku, ze nechce ruzove oznamko... a tu farbu nemusim ani ja, cize da sa mu vyhoviet 🙂

• u nas je to tak isto 🙂 drahy uz zacal oznamko vyrabat, a tiez je to celkom fajn.. aj text aj uprava, aj ked sa to bude musiet este doladit... 😉

• babenky, ta kde ste vsetky?

• pracujem, tak som tu len chvilku cez obed 🙂 inak skor chodim na rok 2011

• jaj

• ale ak chces mozem chodit aj sem k tebe 😎

uvedomujes si, ze uz je to len necelych 7 mesiacov (myslim 😃 ) do svadby ??

• 😉 uz sa nam to kraaaaati 😉 😃 😃

• a velmi sa tesime,ze nam to tak rychlo ubieha... 😃 😃

• tak to ano 😃 co mate inac noveho, dievcata?

• ahojte kocky, no nam sa vyskytli problemy so salou-hladame novu, no zial neuspesne uz je skoro vsetko obsadene, tak som trosku z toho nestastna 😞
    a pochvalte sa , ktora co uz mate? aby to tu bolo veselsie...ako s oznameniami kedy sa ich chystate rozdavat?

• Sponzor fóra
  • Ahojte babenky...pridávam sa k vám...my plánujeme tiež svadbu 30.4.2011...mame vybavenu sálu a kameramana...
    chystame sa zajst za kňazom a ešte ostatné záležitosti riešim ako fotograf a hudba..

• tak,my sme dnes boli za kameramanom-fajn chlapik,pustal nam jedno zo svojich dvd a som nadsena,len dufam,ze aj nam urobi take pekne... 😃

• sobicatko6 :
    oznamka staci rozdavat 2 az 3 mesiace vopred. Nieje to prilis skoro, aby na tvoju svadbu niekto zabudol, ale zaroven ani neskoro, aby si niekto nemohol vyhradit na tvoju svadbu cas. Takze my budeme rozdavat take 2-3 mesiace vopred. Skor urcite nie.

• u nas sa drahy smial, ze oznamka si dame ako valentinsky darcek... ze co originalnejsie vymysliet... nie zly termin na zaciatok, nie? 🙂

• Mne dnesw dosla bizu na svadbu a tento tyzden sa chystame za knazom. Pri oznamkach sa trapim, ale ide to nejako 🙂

• liviapeto: som rada, ze to budes chodit aj koli mne 🙂

Baby ved ten cas tak rychlo uteka, necelych 7 mesiacov a uz budeme mat titul pani 🙂

• to uz iba tolko? 😮 fiiha.. to aby som zacala daco dalej riesit... 🙂

• caute baby🙂 tak uz konecne mame salu 🙂 sa tesim dufam, ze sa uz nic nezmeni.dnes sme si boli s priatelom aj pre obrucky, uz ich mame doma a su naozaj krasne, zo zaciatku som nechcela matne, ale zapacili sa mi lebo ked som videla tie nase 🙂...hej aj ja som si vsimla, ze to strasne rychlo uteka🙂, ale tak dufam,ze aspon ten svadobny den pojde pomaly a my si ho uzijeme a, ze sa ho dockame 😬 🙂

lucyferia: dakujem za radu,no my sme to doriesili tak, ze v januari pojdeme pozyvat len osobne a bez pozvanok, aby sme vedeli aspon priblizny pocet kto vlastne pride no a potom niekedy zaciatkom marca pojdeme zaniest pozvanky a ti, co este nebudu rozhodnuti alebo tak-sa vtedy uz budu musiet vyjadrit. 🙂

a

• sobicatko6 To uz mate obrucky ? 🙂 No ty brdo, ste si dali nacas 🙂))

• lucyferia: ano uz ich mame, pretoze sme chceli mat da sa povedat tu najdrahsiu polozku z krku-no teda priatel 😃

• baby nikto z Levic alebo okolia LV ci NZ sa tu nenajde 🙂?

• drahy planuje vybrat obrucky na svadobnom veltrhu v inchebe zaciatkom februara... 🙂 a pozyvat.. no teraz v lete sme si spravili taku cestu po slovensku... a kazdemu, ktoreho chceme na svadbe sme to povedali... a origos pozvanie bude priamo s oznamkom... dakedy vo februari asi... ked mi dvaja zijeme v ba, a vacsina rodiny zije na orave a na vychode. v ba malokto.. a svadba bude tu 🙂

• no mi este obrucky nemame, ale uz sa chystame nieco poriesit, mozno budu na Vianoce nejake zlavy.

sobicatko6: A mate kombinovane, alebo len jeden druh zlata?

• martinkaa: pozri mame obrucky v albume, no su netradicne , ale nam sa pacili a priatel je z nich uneseny, tak som mu aj radost chcela spravit 😉 vysli nas 510eur, ale dali sme nejake zlato na vymenu tak sme vyslednu sumu platili teda drahy platil 270eur

• sobicatko6: pekne mate obrucky 🙂 Aj ja mam taku bizu ako ty 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov