Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

29. mar 201110860
  • inac, mas krasne obrucky v albume...aj sa od teba mozno inspirujem, len ja nechcem kamienok

• liviapeto, my mame taky problemik, ze ja chcem bez fotky a drahy s fotkou 😠 a ja sa neeeeeeeeeerada fotim... 😬 tak ho spracujem na bezfotkove oznamko 😉 😎 😃 😃 ale ako sa poznam, ta sa nakoniec necham ukecat na oznamko s fotkou 😃 😃

• nastastie moj drahy suhlasi s oznamkami bez fotky 🙂 dokonca uz zacal sam nejake tvorit, len este stale to nie je to prave

• Sponzor fóra
  • tak este je dost casu doladit predstavu 🙂 moj si uz vybral text... uz len doplnit hodinu a je to 😃

• ta mojemu drahemu je to jedno ake bude oznamko 🙂

• tak text vybral pekny, cize nemozem sa stazovat 😉 a ma podmienku, ze nechce ruzove oznamko... a tu farbu nemusim ani ja, cize da sa mu vyhoviet 🙂

• u nas je to tak isto 🙂 drahy uz zacal oznamko vyrabat, a tiez je to celkom fajn.. aj text aj uprava, aj ked sa to bude musiet este doladit... 😉

• babenky, ta kde ste vsetky?

• pracujem, tak som tu len chvilku cez obed 🙂 inak skor chodim na rok 2011

• jaj

• ale ak chces mozem chodit aj sem k tebe 😎

uvedomujes si, ze uz je to len necelych 7 mesiacov (myslim 😃 ) do svadby ??

• 😉 uz sa nam to kraaaaati 😉 😃 😃

• a velmi sa tesime,ze nam to tak rychlo ubieha... 😃 😃

• tak to ano 😃 co mate inac noveho, dievcata?

• ahojte kocky, no nam sa vyskytli problemy so salou-hladame novu, no zial neuspesne uz je skoro vsetko obsadene, tak som trosku z toho nestastna 😞
    a pochvalte sa , ktora co uz mate? aby to tu bolo veselsie...ako s oznameniami kedy sa ich chystate rozdavat?

• Sponzor fóra
  • Ahojte babenky...pridávam sa k vám...my plánujeme tiež svadbu 30.4.2011...mame vybavenu sálu a kameramana...
    chystame sa zajst za kňazom a ešte ostatné záležitosti riešim ako fotograf a hudba..

• tak,my sme dnes boli za kameramanom-fajn chlapik,pustal nam jedno zo svojich dvd a som nadsena,len dufam,ze aj nam urobi take pekne... 😃

• sobicatko6 :
    oznamka staci rozdavat 2 az 3 mesiace vopred. Nieje to prilis skoro, aby na tvoju svadbu niekto zabudol, ale zaroven ani neskoro, aby si niekto nemohol vyhradit na tvoju svadbu cas. Takze my budeme rozdavat take 2-3 mesiace vopred. Skor urcite nie.

• u nas sa drahy smial, ze oznamka si dame ako valentinsky darcek... ze co originalnejsie vymysliet... nie zly termin na zaciatok, nie? 🙂

• Mne dnesw dosla bizu na svadbu a tento tyzden sa chystame za knazom. Pri oznamkach sa trapim, ale ide to nejako 🙂

• liviapeto: som rada, ze to budes chodit aj koli mne 🙂

Baby ved ten cas tak rychlo uteka, necelych 7 mesiacov a uz budeme mat titul pani 🙂

• to uz iba tolko? 😮 fiiha.. to aby som zacala daco dalej riesit... 🙂

• caute baby🙂 tak uz konecne mame salu 🙂 sa tesim dufam, ze sa uz nic nezmeni.dnes sme si boli s priatelom aj pre obrucky, uz ich mame doma a su naozaj krasne, zo zaciatku som nechcela matne, ale zapacili sa mi lebo ked som videla tie nase 🙂...hej aj ja som si vsimla, ze to strasne rychlo uteka🙂, ale tak dufam,ze aspon ten svadobny den pojde pomaly a my si ho uzijeme a, ze sa ho dockame 😬 🙂

lucyferia: dakujem za radu,no my sme to doriesili tak, ze v januari pojdeme pozyvat len osobne a bez pozvanok, aby sme vedeli aspon priblizny pocet kto vlastne pride no a potom niekedy zaciatkom marca pojdeme zaniest pozvanky a ti, co este nebudu rozhodnuti alebo tak-sa vtedy uz budu musiet vyjadrit. 🙂

a

• sobicatko6 To uz mate obrucky ? 🙂 No ty brdo, ste si dali nacas 🙂))

• lucyferia: ano uz ich mame, pretoze sme chceli mat da sa povedat tu najdrahsiu polozku z krku-no teda priatel 😃

• baby nikto z Levic alebo okolia LV ci NZ sa tu nenajde 🙂?

• drahy planuje vybrat obrucky na svadobnom veltrhu v inchebe zaciatkom februara... 🙂 a pozyvat.. no teraz v lete sme si spravili taku cestu po slovensku... a kazdemu, ktoreho chceme na svadbe sme to povedali... a origos pozvanie bude priamo s oznamkom... dakedy vo februari asi... ked mi dvaja zijeme v ba, a vacsina rodiny zije na orave a na vychode. v ba malokto.. a svadba bude tu 🙂

• no mi este obrucky nemame, ale uz sa chystame nieco poriesit, mozno budu na Vianoce nejake zlavy.

sobicatko6: A mate kombinovane, alebo len jeden druh zlata?

• martinkaa: pozri mame obrucky v albume, no su netradicne , ale nam sa pacili a priatel je z nich uneseny, tak som mu aj radost chcela spravit 😉 vysli nas 510eur, ale dali sme nejake zlato na vymenu tak sme vyslednu sumu platili teda drahy platil 270eur

• sobicatko6: pekne mate obrucky 🙂 Aj ja mam taku bizu ako ty 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov