Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
tak ju ideme atakovat IP-ckami, na anairduuuuuuuuu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli pozerám, že ty máš stretávací týždeň :o) Tak to zajtra nemôžme prehnať, aby si aj v piatok vládala ;-)
Odpovedať
idem mudrovat julovym, lebo mam naskok mesiac pred nimi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulina no určite že mudrovať :-D :-D
Odpovedať
babuli treba im poradit, to sa vie, aby potom mesiac pred nepanikarili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jaaaasneeeee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak dajte mi vediet do IP kde a o kolkej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dali by sme, ale anairda sa dnes nehlási, takže zajtra dáme vedieť presne čas a miesto.....z augustoviek to budeme ale asi len ja a kaska :-)
Odpovedať
hlááááásim :-) tu som! :-D tak dajte sem návrhy ze kde, potom nieco z toho s Pav vyberieme a posleme do IP ;-) čas navrhujem na 18:00...
Odpovedať
o siestej aj mne vyvhovuje, z junoviek asi budem sama,alebo ich zajtra spracujem (mame stretko) a dovlecieme sa cela tlupa ;-)
Odpovedať
hí babulina tak to by bolo super, keby ste z júnoviek prišli viaceré. Už nech je piatok, aj kvôli tomu že budú dva dni volna, ale hlaavne kvôli stretávke, už sa teším :-D
Odpovedať
Profilova fotka
18:00 je OK 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
to uplnenaj:: tie Vaše obrúčky sú fakt veľmi pekné. Sú super!aké sú široké? tie majú aj viac ako 7 mm, co?
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: dík ;-) veď san by ich už aj nosila :-D maju 9mm, kokso, aká symbolika :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak som zúfalá... Dnes sme boli v Blave a doniesli sme snúbencov doklad o právnej spôsobilosti na uzavretie manželstva... No ale akosi neobsahuje stav (slobodný, rozvedený) a nie je tam uvedené ani jeho občianstvo... :-( :-( :-( Mne je až zle, že mi ho na matriku nevezmu... :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
najjulinka to je zle :-( a ako to dopadlo? uz ste na tej matrike boli?
Odpovedať
a prečo vam dali doklad ktory neobsahuje potrebne udaje? Alebo je to ich standatdna forma dokladu?
Odpovedať
Profilova fotka
bola som na matrike a spýtala som sa či stačí doklad o právnej spôsobilosti, alebo treba aj iné papiere (nejak v tom papieri čo nam dali, že čo treba bolo napísané: Doklad o právnej spôsobilosti a príslušné overenia)... Mala som tam aj ten náš papier, ale nejak do toho ani nekukla a len povedala, že viac overení netreba, lebo s Poľskom je dohoda... Navyše som tu rozbehla túto tému ako problém... No a javí sa mi to tak, že pre istotu naše matrikárky tam chceli všetko... Inak navyše nejak som sa na to vyspala a som si povedala, že predsa pani z matriky nemôže diktovať nejakému štátu, aké doklady má vydávať, že predsa na to musí byť predpis aj u Poliakov :-D :-D :-D Takže dúfam, že to všetko bude OK... (Inak dnes už nevysela na dverách menovka pani matrikárky, ktorá bola na sobáše, takže som sa bavila s tou na úmrtia asi - ale oni obe vybavujú oboje, len na dverách to majú podelené - možno pani matrikárka moc diktovala aj iným ľuďom čo ako majú písať, tak už jej mali dosť... Možno)...
Odpovedať
juli, to je fajn, ze uz nie si zufala :-) lebo ved by bolo divne, keby nevedeli ake doklady maju davat... ved ich muisa vydavat kopec. Ale drzim palce, nech je to aj naozaj v poriadku. mne sa zase podarilo sa stretnut s kockou co mi bude sit popolnocne saty, dokonca uz mam aj latku, naaaadhernu bezovo-zlatu cipku. Uz len kupit saten na spodnu vrstvu a mozu sa sit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
najjulinka tiez drzime palce nech je to uz vsetko ;-) anairda ty si len teraz davas sit saty? san bola uz vcera na spendlikovani (prvej korekture) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja by som si mala ušiť tú volovinu okolo ramien... Som dnes zabudla kúpiť oranžovú nitku... :-D Zato som si kúpila malinový džem... :-D :-D :-D A samozrejme, keď už džemik bol v košíku, tak v košíku hneď pribudla aj vianočka... A to som išla len po uhorku, šunku alebo salám a možno nejaké pečivo... A vliekala som sa s ruksakom a dvoma igelitkami papania :-D :-D :-D No čo už... Budem papať a budem tlustá nevesta :-D :-D :-D Inak, keď už som bola v Blave, tak som sa zastavila aj v IKEA a nejaké drobnosti do domácnosti pribudli ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
najjulinka to by bolo aby si bola v bratislave a nekupila si nejake pekne drobnostky do bytu ;-)
Odpovedať
to uplnenaj:: hej, ale len popolnocne (ale budu jednoduche, mam ich v albume). Svadobne kupujem zo salonu, podla najnovsich info by mali prist bud koncom maja alebo v juni. San si dava sit aj svadobne? Ake bude mat? Videl si ich? to najjulinka:: :-D :-D :-D to poznaaaaam! Ja som dnes vecer vybehla z prace do potravin len su kupit neco sup sup po zub a rychlo spat do prace, ale bola som hladna a tak sa mi tiez nejak nazbieral plny kosik. Tak som v praci potom vsetko pootvarala a ponacinala a potom ma zacalo bolet brushko :-D ale len trosku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anairda nieee, len popolnocne si sije. svadobne ma zo salonu N ;-) a jasne ze som ich nevidel 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No presne... Snúbenec točil očami trošku a nudil sa, ale nejak poschodie ešte zvládol, lebo mal vidinu jedla na konci poschodia, ale keď sa už najedol... Tak som sa ani dívať nevládala ako gúľa očami... Ako také dieťa :-D :-D :-D Ja IKEA veľmi ľúbim, len som bola sklamaná... Stále sa sťahujú do väčšieho a väčšieho, ale stále je to malé.. .Nejak som zvyknutá na Viedenskú... No a ešte som bola sklamaná lebo nemali vyložený gauč, ktorý som chcela "vyskúšať"... Čo už... Viac sme prepapali, ako minuli na drobnosti do domácnosti :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
najjulinka hold vieden ma asi viac zakaznikov ako bratislavska, tak tu toho tolko nemame :-N a z toho gulania ocami si nic nerob, mozno len nemal naladu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No jeho také veci nebavia, ale nejak nevymysleli ešte úschovňu pre chlapov :-D :-D :-D Hneď by som ho tam odložila... Úschovňu pre deti majú, ale žeby zaviedli miestnosť s gaučom a pustili by tam EUROSPORT, alebo niečo podobné, tak to ešte nevymysleli - ani upratovať by tam nemuseli - chlapi si to aj tak nevšimnú ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
najjulinka no pekne prasiatka nekulturne si z nas urobila :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No to nie akože nekultúrne, ale ten môj keď išiel hokej, tak sa v Tescu zasekol tam kde telky predávali... :-D (A to nebol jediný)... No a okolo si nič nevšímal, nič... Ešteže tam vtedy v Tescu nebol žiaden vreckár, lebo všetci chlapi čo tam stáli by si ani taký detail, že im niekto do vrecka šahá nevšimli :-D :-D :-D Inak bol to fantastický pohľad... Stál za fotku, ale nemala som foťák bahužiaľ... ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
juli, ty o kolkej prosim Ta vstavas? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?