Svadba v júli 2007

29. júl 200820240
  • maj sa anairda

a smolu ti to neprinesie mia 🙂 len prekvapko je ppekne

• prekvapko bude.

• leishmania a za ake ich chces zmenit? 🙂

• Sponzor fóra
  • nedam sa 😃 bude rad ked to bude takto a on aj tak chce aby sa to mne pacilo...

• tie co mam v albume s ttym vystrihom, pronovias turner

• leishmania tie c. 9 a 10?

• c. 6.7.8

• pjekné 🙂

• aj mne sa lubia. hezymu som radsej nedala link na tuto stranku 😃 lebo by iste spehoval saty

• ja sa asi s vami rozlúčim.mrk sem zajtra.držím vám palce a dakujem za typ na šaty.

• potom si nezabudni urobit fotky, a doma prehodnotit, lebo budes pobehovat jak ja hehe...uz budem 2krat menit saty

• leishmania dobre si urobila. straz tajomstvo 🙂
    aj ja sa lucim. sí ja tumorow 😉

• mozno zajtra 🙂

• Tak ste tu toho veľa popísali...Na otázku, ktorá je asi dve strany nazad odpovedám: priateľ vstáva skoro a niekedy keď nevstane až tak skoro, tak už ja nezaleziem do postele a sadám za net... Zajtra vstáva nejak 3:30, ale to je fakt výnimočne skoro... Tak medzi 5:00 a 6:00 je normál...

• jaaaaj, najjulinka, si dobraaaa! Mne robi problem vstat aj o 7 mej 😃 dnes rano som zaspala, esteze mam nastavene vypisy z internetbankingu, tie to vzdy o 7:30 istia - pride sms 😃

• Sponzor fóra
  • 😃 😃 😃 a to ranné vstávanie tiež neznášam, ale dakedy ma proste zobudí... Dnes napr. si vybavoval telefonáty s kolegami poležiačky priamo z postele... 😐 😠 😠 😠 Po druhom hovore už som bola definitívne hore 😠

• jaaaaj, tak to ja by som sa rozdulovala keby ma takto moj drahy zobudil 😠 jaaaaj, to by bolo!!!

• Keby som ja ráno tak zavčasu vládala sa rozčuľovať...... Tak by som sa aj ja.... 😠

• fúha vy ste sa rozbehli 😃
    mia85 vitaj v klube. Sa teším že tu nie som sama s týmto dátumom svadby 😉
    Počujte ja sa tak teším, len včera som ponocovala, tak neviem či vám tam dnes neodkvecnem 😃
    mia nechceš sa pridať k nám? Ak ti to tvoj požehnaný stav dovolí mohla by si sa na chcíločku zastaviť, pokecáme, poraadíme... 😃 😃
    inak k tomu čo si kto prinesie ja určite so sebou berem foťák. 😎

• martuška, pridať sa môžem, ale podľa toho, kde a o koľkej to je. a môj stav je bez problémov. dokonca to nie je veľmi vidieť. a tiež som rada, že viem o niekom, kto to ide spáchať v ten istý deň. a ďakujem za privítanie.

• musím teraz odísť, ale mrknem sem ešte.

• Dnes sa mi snívala svadba... A bol to otras... Snúbenec prišiel na svadbu v kvietkovanej košli lesklej, lebo sa mu nechcela rozbaľovať nová svadobná 😃 😃 😃 Inak žiadnu kvietkovanu naozaj nemá a ešte k tomu takú hrozne škaredú 😃 😃 😃 No a plno volovin v tom sne bolo... 😃 😃 😃

• jasne, mia, pridaj sa 🙂 poslem Ti info o mieste a čase činu do IP 🙂

• Joj a asi som sa zabudla pochváliť, ale včera som si kúpila oranžový papier na oznamka... 😃 😃 😃

• Juli, tak to si uz v tom spravnom stadiu 😃 😃 😃 mne sa zatial nesniva, ale postupne sa urcite bude...
    ved od nedele to mame za dva mesiace! pomoooooc!!!

• Mne už sa raz snívalo... Ale ešte by sa mi mohlo snívať, že aké to bolo super... A nie také halušky... 😃 😃 😃 No včera večer som cez Skype rozoberala papierovačky so snúbencovým kamarátom, ktorý má svadbu v ČR 6 dní pred nami... Tak on normálne si vyžiadal z ministerstva nejaké vyjadrenie a s tým vyjadrením šiel na matriku, lebo asi čo matrikárka to úplne iný výklad zákona... No a keďže sme to takto do večera rozoberali, tak sa mi potom snívalo...

• no julinka tak ani mi nehovor a svadbových snoch, ja som mala jeden a úpln mi stačilo 😞 Mala som velké šaty, ktoré boli pokrčené a strašne mi padali a ženích sa dostavil neskoro a nikto nám neprišiel na obrad. No hrôza 🤔
    anairda akurát som chcela písať mii, ale si ma predbehla 😃
    baby ja sa tak na vás teším, škoda julinka že ty to máš tak ďaleko 😞

• leish zastav sa aj ty na chvíločku, veď je zdravé si oddýchnuť od učenia, aspoň na chvíločku 😬

• ahojky, vy ste toho napisali, tesim sa na vecer som sice total dead, junovky ma v stredu znicili ale aspon usmievat sa zvladnem 😃 papa vecer

• no nazdar Leni, čítala som kedy ste sa rozlúčili 😃 neboj dnes ešte zvládneš a veď zajtra je volno to sa vyspíš 😃
    JA sa tááááák tešíím 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov