Svadba v júli 2007

29. júl 200820240
  • baby to bude iná prča. 10 vytešených nevestičiek a jeden ženích 😃

inak k tým snom. niekedy som fakt rád že som chlap a po ťažkom dni proste padnem a zaspím. a nemusím ešte v posteli analyzovať udalosti uplynulého dňa a dokončiť svoje obavy krásnymi snami 😃 😃

• ahojte. opäť tu. ďakujem za pozvanie. možno dobehnem, mala by som byť v meste. a k tým vaším snom. ja nemala zatiaľ žiadne. 😞 alebo si ich aspoň nepamätám. ale priateľ mi vravel, že mal asi dva a že to bolo dosť brutal. v prvom sa mu nepodarilo priletieť včas na slovensko a nemal kúpený oblek či čo a v tom druhom nič nestíhal. 😐

• no myslím, že toto sú najbežnejšie sny pred udalosťami, že sa proste nestíha... 😐

• Sponzor fóra
  • mia85 budeme radi ak prides. bude nas viac 😃 ved vies kedy a kde tak pridi. ak otazky tak do IP 😉

• Tak jedno stretko a je tu prázdno 😞 Celý dlhý večer nič... Idem hajať... pá

• no banda dobré ráno, kde ste všetci? Čo ešte vyspávate?
    Ahoj julinka, škoda že si tak ďaleko, bola by si išla s nami 😃

• martuska jak vyspávame? my už sme dáávno hore 😃 ale idem na trh a do obchodu tak mejbí lejtr 😎

• ja by som ešte aj pospala 😬 ale ideme s tým naším psom k doktorovi tak sme museli vstávať.
    Inak včera bolo super, som tešivá, že sme sa spoznali 😃

• martuska tak nech sa havovi darí 😉 ja už idem shoppovť 😎

aj mysme radi že sme sa spozlani 🙂

• tak dobre nakúp a pozdrav san 😃

• ahojky, ja som akurat vychystala rodicov a hura na upratovanieeeeeeeeee 😃

• taaaak ja som si konecne pospala 😃 😃 😃 tiez ideme nakupovat 🙂

• ahojte babule

• čaute baby, tak nakúpené a som s5 🙂 san zatial poupratovala a urobila slepačiu polievočku. mňam mňam 😃

• anairda bolo včera dosť peniažkov? nebol problém? 😬

• Sponzor fóra
  • baby kde ste? 😬

• v praci predsa 😃
    😞 😢
    peniazky boli myslim v pohode, ja som to nesledovala, lebo som platila kartou...
    práci česť!

• no tak a som späť. Keď sme sa vrátili od lekára tak som si lahla pred telku a šup a bola som tvrdá, musím ten včerajšok ešte dospať 😬

• anairda ja len že sme nepočkali ale už sa nedalo 😃

martuska a ako to u lekára dopadlo? 😬

• no dosť zle to dopadlo, náš hafan má na varlate nádor. Tak rozmýšlame čo stým budeme robiť, on už má 14 rokov tak si sadne rodinná rada a budeme dumať 😞

• martuska to je dosť mrzuté 😞 hlavne nech sa havo netrápi 😞

• no však práve keď ho máme tak dlho tak by mi srdce trhalo keby sa trápil, ale nevyzerá tak, úplne sa jaší, skáče, hryzie 😬 , my sme mysleli že to má len opuchnuté, lebo raz už také velké vajco mal 😬 nejaký hmyz ho uštipol a odpuchlo mu to. Tak sme mysleli že sa história opakuje, ale ono to neodpuchlo.

• havovia asi vela vydrzia 😬 ale keby sa mal trapit tak asi nie, vsak? 😬

kuk do albumu. toto mame teraz doma 😉

• tak to hej, budem to musieť riešiť.

Júúúúúj tenje krásnučký 😃 , maličký, ja som vždy chcela mať takého psa ktorého by som mohla vystískať a naťahovať 😃 a ten náš mrzou nebol nikdy na takého ťuťuli muťuli, jemu stačí že ho pohladkáme po hlave a už uteká preč 😠

kolko má? A tie oči 😃

• martuska vo februari mal rok 😉 ale to nie je nas, to ma svokra. len obcas si ho poziciavame domov na vikend 😎 a tiez sa nechce velmi tutuli mutuli, musime ho najprv ustvat aby sa nevladal branit 😃 😃

• hi tak to je dobrá taktika 😃 a vy si nechcete nejakého zaobstarať?

• chceme, ale nebude havkať 😃 vieš ako to myslím 😞

• hej aspoň si mylsím že som to dobre pochopila, myslíš zaobstarať si také dvojnohé 😃

• martuska jj 😃 a vy kedy plánujete? 😉 práve pozeráme svadobné DVD a dostali sme nápad na naše ohľadom hudby 🙂 niekedy sa oplatí šmírovať 😎

• ha tak my máme ešte čas aj s plánovaním, ale ako to vidím tak keď kúpime byt na hypotéku tak najbližších 30 rokov deti mať nebudeme.
    Ale chcela by som mať aspoň jedno do tridsiatky. Takže to je takých 6 rokov.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Lucia Bušfyová
    Liptovský Mikuláš
    Máte záujem o autentickú umelecko - dokumentárnu fotografiu vášho najkrajšieho dňa? Venujem sa nenásilnej prirodzenej umeleckej reportáži.
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov