Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
martuska ver tomu ze ak pride dieta vela pomozu rodicia a svokrovci takze to nebude zas tak zle ;-)
Odpovedať
však áno, aj ja sa tak ukludňujem :-D ale vždy sa niečo bude dať robiť, možno sa potom vrátime napäť do rodičovského bytu a ten náš sa bude prenajímať. ale nikto nevie čo bude o 6 rokov, možno vyhráme a budeme žiť ako prasce v žite :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a keď vyhráte budete sa s nami ešte kamarátiť? :-D :-D
Odpovedať
jasné že budeme aj s vami.....no občas pôjdeme na kávičku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre, ale do monaca :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby že krásne pondelkové ránko vám prajem 8-)
Odpovedať
krasny tyzden prajem všetkym veru tak, hlavne nech je rychly a nech tu sup sup mame piatok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooooj. aký ste mali víííkend?
Odpovedať
Profilova fotka
čuate stretkávači :-) pošlite mi e-mailové adresy do IP, pošlem potom hromadne fotky. Všetci ste tam pekní :-)
Odpovedať
aj ja poslem tych mojich par fotos ale az vecer z domu ;-) to radka:: kratky :-D :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no čo baby hovoríte na stretko? sranda nie? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to bola :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kedy dáme repete? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aký je návrh? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pavianca vies ze ked to nezorganizujes ty tak nikto nepride s navrhom ;-) ty nasa veduca zajazdu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to nie ja, to anairda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to nejako zladme a dajme repete 8-) ja som urcite za 8-) prides nas pozriet do kostola? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nóóóóóóó, to nie je zlý nápad :-) , rada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ked mi posles fotky poslem ti na ten mail oznamko ;-)
Odpovedať
sa nepredbiehaj uplnenaj, prvi sme MY koho treba prijst pozriet do kostola :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pošlite mi potom oznamká, urobím si harmonogram :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulina veď pošli oznamko :-p :-) all: kto chce aby sme ho došli pozriet nech napise do IP, poslem @ adresu a poslite oznamka 8-)
Odpovedať
no ahojte banda, tak aj pošlem tie 4 fotky čo som spravila, len až večer po robote. Tak píšte adresy nech to môžem poposielať. A aj oznamka by som prijala. ďakujem :-D
Odpovedať
tiez si prosim oznamka :-) rada Vas pridem pozriet vsetkych (teda okrem uplnenaj a san, lebo to by som nemohla byt na vlastnej svadbe :-D ) ale budeme si aspon drzat navzajom palce, ze? ;-) my nase oznamko neviem kedy budeme mat, mali sme sa s drahym navzajom cez vikend odfotit aby sme mohli fotky poslat typkovi ktory nam z nich ma vyrobit tu haluz co drahy vymyslel, ale nejak sme to zase nestihli (drahemu sa nechcelo). Tak som pohrozila, ze ked sa buduci vikend nezmobilizuje, tak pojdem a vyberiem nejake kvetinkove oznamko a bude :-D
Odpovedať
no mne ak sa podarí tak by som Vás prišla pozrieť všetkých, nech sa pokochám nevestami a ženíchmi :-D Len potom to budem musieť nejako zariadiť toho 20.07.2007 aby som stihla obi dve svadbičky :-D potom dajte vedieť o kolkej hodine to máte ;-)
Odpovedať
vyzera to tu pre nas na riadny svadobny maraton :-D uvidime ako sa nam realne zadari :-)
Odpovedať
hej ja už mám teraz na jún zoznam kedy idem komu na svadbu, teda presnejšie na obrad, aby som videla ako to chodí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si asi počkám na tú svoju až... Som síce zvedavá ako to prebieha na úrade, ale cudzím mi je blbé ísť na úrad... V kostole sa ešte dá aj cudzím pristaviť, ale na úrad mi to pripadá divné... Aj keď veľmi by sa mi zišlo aby som vedela ako to vizerá, nech viem povedať ako to nechcem... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
baby toto ako dopadne som fakt že zvedavý :-D
Odpovedať
uplnenaj tak to sme dvaja :-D anairda to vystihla úplný svadobný maratón :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?