Svadba v júli 2007

29. júl 200820240
  • martuska ty máš až po nás tak to prídeme ako manželia 🙂 keď teda pošleš oznamko 😉

• jasné že pošlem oznako, len musím ho nejak dobre odfotiť 😃 budem sa na Vás tešiť na novomanželov 😉

• martuska no dobre, tak pekne fot a posielaj 😉

• Sponzor fóra
  • pavianca no ja pekne idem na tych fotkach 😃 mi soplik skoro od smiechu 😃 😃

• ahojte, mne ziadne fotos nedosli 🙂 poslite mi este raz. Ja moje poslem vecer, som vcera nemala cas, musela som riesit problem s predajcom z ebay - poslal mi uuuuplne ine topanky nez mal, skoro ma porazilo, ked kamoska v NY otvorila balika a poslal mi fotky!!! Ale dopadlo to dobre, posle tie spravne (teda dufam) 🙂

• ako je to možné že si tie fotky nedostala, síce ja som od katky (pavianca) nič nedostala, ale ja som vám poslala. No nič prídem domov a pozrem sa na to. 😠

• ja som tiez nic nedostala 😞

• martuska v tej zbrklosti som ta nazval pavianca 😬 hlboko sa ti ospravedlnujem 😬 😃

to anairda & kaska ja vam to skusim preposlat. dajte vediet. idem na to 😉

• som poslala mail do IP 😉 dekuji ti dobra vilo 😃

• uplnenaj kedy si posielal fotky?
    tak sa teším že aspoň niekto dostal mailík 😉
    Doma to skúsim poslať aj babám.

• martuska ja som nefotil na stretku, nemal som fotak 😉 a babam som uz ten tvoj mail preposlal s kopiou na teba tak dufam ze im to uz dorazi 😎

baby informujte ked vam pride ten mail od martusky co som preposielal 😎

• mne prisiel mailik od teba uplnenaj ale bez fotiek 😬 , od pav mam foto

• babulina do orecha bum, veď som fo dal forwardnúť a on takto? 😒

• mozno som slepa ale kuknem este raz

• tak som slepa 😃

• Sponzor fóra
  • babulina takže boli tam? 😉

• je j dakujem uplnenaj, uz som ich dostala ! 😉 😉

• baby ďakujte martuske, ja som ich len preposlal 😃 ale fakt na tých fotkách vyzerám jak prúša 😬 😃 😃 😃 😃

• hej hej, nevesta so silnymi dioptria nevadi na fotkach, vsak? mozno si od slepoty zamenim zenich a co potom 😃

• babulina tak tu som sa niekde stratil 🤔 😬

• to uplnenaj:: dakujem, prisli. Dakujeme martuska.
    to babulina:: mas fotos od Pav? tak preposli, ja nemam... 🙂

• ani ja nemam fotky od katky 😞 preposlite aj mne 🙂

• ani ja! pls preposli 🙂

• to all: z dôvodu pracovnej zaneprázdnenosti som fotky poslala len pred chvíľočkou, babulinka asi myslela niekoho iného. Takže sumár je: poslala som ja a martuška, že? Ešte niekto fotil? 🙂

• pavianca fotila myslim ze este anairda ale ze ona posle az vecer 😉

• kati ja to neviem otvorit 😞 pls help!

• kaska klikni postupne na kazdu fotku v prilohe pravym tlacitkom na mysi. daj ze ulozit ako, premenuj ten subor napriklad 001 a musis dopisat .jpg a uloz niekam do pocitaca (cize to bude vyzerat ako 001.jpg). postupne zvysuj ciselny rad (002.jpg , 003.jpg, atd) potom ked si ich vsetky ulozis sa na ne pozri, malo by ti to ist 😉

• jeeej supis, dakujem ti, uz ich pozeram 😉

• ja som dneska totalne mimo, to je tak ked robim sto veci naraz, som totiz pisala si s kolegynou ktora je tiez katka, chvilu predtym som videla foto zo stretka tak sa mi to nejako spojilo a skomolenina je na svete 😃
    tak teraz snad naozaj prisli fotky od pav, idem urobim kuk 🙂

• to radka1234: posielam ti e-mail s fotkami ešte raz, lebo mi ho vrátilo, asi omyl v adrese. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Naša práca nám umožnuje nadviazať spojenie s ľudmi a ich životmi spôsobom, akým slová nedokážu. Preto milujeme čo robíme 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov