Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
martuska ty máš až po nás tak to prídeme ako manželia :-) keď teda pošleš oznamko ;-)
Odpovedať
jasné že pošlem oznako, len musím ho nejak dobre odfotiť :-D budem sa na Vás tešiť na novomanželov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
martuska no dobre, tak pekne fot a posielaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pavianca no ja pekne idem na tych fotkach :-D mi soplik skoro od smiechu :-D :-D
Odpovedať
ahojte, mne ziadne fotos nedosli :-) poslite mi este raz. Ja moje poslem vecer, som vcera nemala cas, musela som riesit problem s predajcom z ebay - poslal mi uuuuplne ine topanky nez mal, skoro ma porazilo, ked kamoska v NY otvorila balika a poslal mi fotky!!! Ale dopadlo to dobre, posle tie spravne (teda dufam) :-)
Odpovedať
ako je to možné že si tie fotky nedostala, síce ja som od katky (pavianca) nič nedostala, ale ja som vám poslala. No nič prídem domov a pozrem sa na to. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez nic nedostala :-(
Odpovedať
Profilova fotka
martuska v tej zbrklosti som ta nazval pavianca :-N hlboko sa ti ospravedlnujem :-N :-D to anairda & kaska ja vam to skusim preposlat. dajte vediet. idem na to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
som poslala mail do IP ;-) dekuji ti dobra vilo :-D
Odpovedať
uplnenaj kedy si posielal fotky? tak sa teším že aspoň niekto dostal mailík ;-) Doma to skúsim poslať aj babám.
Odpovedať
Profilova fotka
martuska ja som nefotil na stretku, nemal som fotak ;-) a babam som uz ten tvoj mail preposlal s kopiou na teba tak dufam ze im to uz dorazi 8-) baby informujte ked vam pride ten mail od martusky co som preposielal 8-)
Odpovedať
mne prisiel mailik od teba uplnenaj ale bez fotiek :-N , od pav mam foto
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
babulina do orecha bum, veď som fo dal forwardnúť a on takto? :-S
Odpovedať
mozno som slepa ale kuknem este raz
Odpovedať
tak som slepa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babulina takže boli tam? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
je j dakujem uplnenaj, uz som ich dostala ! ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ďakujte martuske, ja som ich len preposlal :-D ale fakt na tých fotkách vyzerám jak prúša :-N :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
hej hej, nevesta so silnymi dioptria nevadi na fotkach, vsak? mozno si od slepoty zamenim zenich a co potom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babulina tak tu som sa niekde stratil =-) :-N
Odpovedať
to uplnenaj:: dakujem, prisli. Dakujeme martuska. to babulina:: mas fotos od Pav? tak preposli, ja nemam... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja nemam fotky od katky :-( preposlite aj mne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja! pls preposli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to all: z dôvodu pracovnej zaneprázdnenosti som fotky poslala len pred chvíľočkou, babulinka asi myslela niekoho iného. Takže sumár je: poslala som ja a martuška, že? Ešte niekto fotil? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pavianca fotila myslim ze este anairda ale ze ona posle az vecer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kati ja to neviem otvorit :-( pls help!
Odpovedať
Profilova fotka
kaska klikni postupne na kazdu fotku v prilohe pravym tlacitkom na mysi. daj ze ulozit ako, premenuj ten subor napriklad 001 a musis dopisat .jpg a uloz niekam do pocitaca (cize to bude vyzerat ako 001.jpg). postupne zvysuj ciselny rad (002.jpg , 003.jpg, atd) potom ked si ich vsetky ulozis sa na ne pozri, malo by ti to ist ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej supis, dakujem ti, uz ich pozeram ;-)
Odpovedať
ja som dneska totalne mimo, to je tak ked robim sto veci naraz, som totiz pisala si s kolegynou ktora je tiez katka, chvilu predtym som videla foto zo stretka tak sa mi to nejako spojilo a skomolenina je na svete :-D tak teraz snad naozaj prisli fotky od pav, idem urobim kuk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to radka1234: posielam ti e-mail s fotkami ešte raz, lebo mi ho vrátilo, asi omyl v adrese. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?