Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hihi, moncuska, a ja(my) Ti aj zavidime, ze uz mate tak blizko. Obcas lutujeme, ze sme to zasadili na jul :-x
Odpovedať
Profilova fotka
to moncuska:držíme palce na sobotu :-) to bunny: aké máte počasie? Tu je 30° až ti závidím ten sever :-D , čo vám ešte chýba? Čo ste stihli/nestihli, kým ste boli tu?
Odpovedať
Profilova fotka
pavi, ahoj. Posledne dni tu bolo teplo, rano v tieni 22. Ale vcera vecer sa ochladilo, je asi 15 v tieni, ale je krasne. More ma cca 15 stupnov tiez. 8-) Stihla som saty, aj ked asi nie som uplne spokojna. Kolace ok; restika - uz len detaily v menu, scasti alkohol ok; DJ, agentura ok, papiere do kostola ok; fotograf ok; uces, skuska vizaze - ok, aj ked neviem ci ok... Ozamka takmer rozposlane. Nestihli sme doladit detaily, to bude treba mailom a pred svadbou. Okrem toho, som mala dohodnuty kroj v SLUku, ale vludzuje sa tam nejaka chybicka, tak neviem, ci ho nakoniec budem mat 8-( Idete sa dnes stretnut? Jaaj, musim utekat miesat ten lekvar.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to bunny:ak by bol problém s krojom, zoženiem zo súboru za menší poplatok, reps. ti požičiam svoj.....tak inak už máte všetko, takto rýchlo ste to vybavili...mne sa to ťahá ako sopeľ.... :-) , o stretku dnes nič neviem :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Ak kroj, tak len so zacepcenim ;-) To nevadi, ci uz bude stretko, ci nie, aj tak na vas myslim zlate babenky. Tak bolo super, ze sme sa mohli stretnut. x-) Zdalo sa mi, ze sa planovalo volaco opat... Co sa tyka vybavovaciek, je dobre urobit si zoznam (resp. zapisovat si, hned ked ti to napadne) co, ktory den. Mne to velmi pomohlo zefektivnit vybavovanie.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja si pomaličky píšem, čo treba, ale vecí skoro vôbec neubúdu, ale pribúda. Dnes mi asi došiel dáždniček, takže keď bude pršať, ja som ready! :-) v prípade núdze spravíme aj začepčíme :-)
Odpovedať
hmmm, no tak ja mam zoznam co musim obvolat kazdy den a len to vsetko presuvam :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to bunny: a ktoré šaty si si nakoniec vybrala? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A kde si kupila dazdnik? Mne fotograf poradil vziat si ruzu, ked bude prsat asi sa skryjeme pod nu :-D :-D Saty som predbezne vybrala v salone Fany (Regina zda sa mi). Inak modry kostolik uz asi aj bude dokonceny v malovani? Anairda, neboj, raz budes dotlacena zavolat, aby si sa vyhla uplne poslednej minute... ;-)
Odpovedať
bunny, no vsak toho sa obavam, ze sa tomu nevyhnem... a tak velmi som sa chcela. z tyzdna na tyzden idem v robote na dno svojich psychickych a uz aj fyzickych sil (neviem co je horsie) a vobec sa nevenujem priprave svadby... proste sa neda ist neustale na dlh... uz na sebe pozorujem, ze zacinam byt zo vsetkeho taka znechutena, ze sa mi ani nechce venovat sa svadbe... musim este zabojovat :-) aaach! inak jak tak kukam, tak nam zase uplnenaj niekam zmizol =-) zeby taky strasny predsvadobny streeees? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: upnenaj má veľa práce, ja som prespala svoj obľúbený krimi seriál, teraz som sa zobudila.....a to nemám až tak strašne veľa práce...... :-| to bunny, objednala som si od jedného chlapíka, došiel za týždeň a je krásny, hodím potom fotky do albumu, kontakt som mala od kallli, prepošlem kontakt, keby niekto chcel......
Odpovedať
pav, vidim v albumiku, ze aj vy ste s poharmi stavili na jednoduchost :-) budete si davat na ne aj nieco gravirovat? zajtra by som chcela stihnut tu danelu a chceme skocit za sperkarom, tak dufam, ze to zvladneme. s uplnenaj som srandovala, ja som na tom s pracou tiez katastrofalne... ale vzdy si poviem, ked dokoncim napriklad jednu cast dokumentu, ze potom mozem nakuknut na mojasvadba. Aspon na minutku :-D take premostenie medzi pracovnymi ulohami :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nie, garvírovať asi nie, to sú poháre zo sady, síce kusovky, ale máme ich doma 5-6, neviem, presne nejaké sme rozbili :-D ,iba ich ozdobím stužkou na fotenie, už si ale doma, že?
Odpovedať
hej, uz som domka. akurat robim harmonogram. idem kuknut nejake fotos co by sa dali pouzit na oznamko :-) stale nie sme rozhodnuti ake chceme mat... :-S vy uz mate?
Odpovedať
cujte, do pozvanky k svadobnemu stolu davate aj info kde sa bude konat? robite este aj niekto dalsi dva typy pozvanok na hostinu (pre rodinu - oficialna cast) a potom pre kamosov (na neskor)?
Odpovedať
a do tretice vsetko dobre :-D budete davat vysluzky aj kamosom? Alebo len rodine?
Odpovedať
Ahojte, tak konečne som sa sem dostala. bunny: pokračujeme velmi pomalým tempom v prípravách, zajtra ideme do danely, cez víkend rozpošleme posledné oznamká. Pošli nám adresu na šatočky, ja som taká zvedavá aké šatky máš ;-) pavianca: prosím prosím kontakt na toho uja čo robí dáždniky, Ďakujem ;-) anairda: my sme na pozvánky ku stolu nič nepísali, ale mohli sme lebo nie všetci si zapamätajú kde sa koná hostina, no a robili sme iba jeden druh pre všetkých.
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: my budeme mať obyčajné oznamko,jednotné, potom k tomu budeme dávať kartičky "Srdečne vás pozývame k svadobnému stolu" a druhú kartičku "Srdečne vás pozývame na zábavu po 21.00" - pre kamošov. Výslužku budeme asi dávať aj kamošov, tých po 9.00 hod. už nie je tak veľa, tam najväčší počet urobí súbor....a tým dám jednu výslužku s väčším počtom koláčov...... návrh oznamka predbežne mám-veľmi jednoduché to martuska: pošlem cez IP kontakt na toho pána, aj môjmu drahému sa ten dáždnik strašne páčil, a to je už čo povedať, je krásny malsový, dá sa využiť aj po svadbe, v lete ku svetlým kostýmom.....
Odpovedať
Profilova fotka
čau pavči, rozprával som včera so sa a že niečo vymyslí ;-) idem jej to poslať do práce 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ja som ti medzitým, poslala inicitívne e-mail so všetkým (okrem menovky), čo k oznamku máme......som rada, že Sandra sa na to pozrie......vrelé, srdečné dik. Drahému sa návrh páčil....nevadí mu, že papier nie je štrukturovaný (ja som si na to chvilinku zvykala :-D ), ani, že fotka nebola úplne ostrá. Ešte raz dik, dik....potom vymysli, ako vám to môžme oplatiť videla som, že si dal šatičky do albumu, také sa ti páčia?
Odpovedať
Profilova fotka
pavči tie šaty mi poslala sa že vraj ich mám dať do albumu. a ja že ako to bude vyzerať =-) a ona že nestaraj sa a daj ich tam nech majú baby inšpiráciu ;-) inak ja som ich ani velmi nevidel 8-) a ten mail si mi poslala na gmail?
Odpovedať
Profilova fotka
na gmail :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sme tiez na slov. pozvanky nepisali miesto, ale chcela som uviest (na cudzojaz. sme dali), len ma sestra odhovorila, ale mohla som nechat, ludia sa teraz stale pytaju, kde... A vysluzky neplanujeme =-) pavi., posli aj mne na mail vas navrh, rada sa nan pozriem, prip. poradim.
Odpovedať
Profilova fotka
to bunny a anairda: ja som videla rozdávať také mapky s označením miesta na obyč kancelárskom papieri, ale ja asi nebudem dávať...moja rodina sa aj tak v BA nevyzná, z obradu pôjdeme v kolóne a drahý bude mať rodinu v buse a svadbu máme tam, kde jeho brat, takže hostia vedia, kde tá miestnosť je........na oznamku je to dobrý nápad dať, ale zas, oznamko dáva človek aj ľuďom, ktorý nie sú pozvaní na hostinu.......možno by som to dala na "Srdečne vás pozávame k svadobnému stolu v penzióne Pegas" - to by šlo, nie? Musím sa doma poradiť. :-D , predbežný návrh vám pošlem na e-mail
Odpovedať
Profilova fotka
to bunny: nedoručilo mi e-mail, ale adresa je dobrá, lebo to identifikovalao tvoje meno, tak neviem, v čom je problém.....
Odpovedať
pav - pekné oznamká, taká decentná moderná a predsa klasika :-) u mna zase katastrofa, martus, v danele som nebola, muslea som som to zrusit bo som so sefkou musela na rokovanie ]-( :-S . takze buduci tyzden. SNAD :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dik je to veľmi jednoduché s porovnaní s tým, čo beží tu na stránke, ale nám sa to páči, VEĽKÁ VĎAKA uplnenaj a jeho životnej partnerke :-) , ako ste vy pokročili s oznamkami?
Odpovedať
anairda, tak nevadí, budem referovať prvá ja, som zvedavá ako to dopadne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
pavi, ale ten druhy mail si dostala? s danelou vas povzbudzujem ist cim skor, oni totiz tiez maju dost zakazok a vraj to tiez chcu vediet istu dobu dopredu. inak vcera sme kupili krasnu koselu. je aj u nas popularny styl slim-fit? Ja som sa to naucila az vcera =-)
Odpovedať
hmmm, my sme moc nepokrocili... odkladame z tyzdna na tyzden... ale mame ideu, aj typka co nam to graficky spracuje, takze uz len vyfotit 2-3 fotos (ale chce to urcitu pripravu) a potom dat tlacit... Kde budete tlac riesit vy? Rozmyslan, ze asi budeme rozosielat len jednu verziu oznamok a pozyvat na hostinu, resp. potom neskor na zurku o 22:00 budeme osobne/telefonicky. MYslite, ze je to OK? Budete mat totiz take dost netradicne oznamko (ak to vyjde) a nevieme ako to pozvanie na hostinu tam zakomponovat... alebo to dame na samostatne karticky, ale to by tiez chcelo nejaky napad... no uvidime, urcite VAm potom oznamko poslem ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?