Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
anair.: aj ja sa pripajam! a nech uz je blizsie ku dnu D x-) chris.: a to vino kupujete na litre alebo v klas. 0.75 flasiach?
Odpovedať
Profilova fotka
pavči aj my sa bojíme že bude málo ale to sa asi dozvieme až na svadbe ;-) berieme tak do 90 fliaš 0,75 bieleho a do 25 fliaš 0,75 červeného + tvrdé ale to ešte nemáme :-N zajačiková v klasika 0,75 flašiach. vy ako? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
anair.: aj ja sa pripajam, nech je blizsie k nasmu dnu x-) chris.: vino kupujete na litre alebo v klas. 0.75 flasiach?
Odpovedať
Profilova fotka
jaj a to sme uz presli na str 42, a ja ze sa mi "prispevok" neodoslal 8-( my pristupujeme k mnozstevnemu nakupu, makolko hotel si uctuje stuplovne ]-( Ale od Matysaka tiez chceme cervene vinko ;-) baby, dnes ideme na koncert Keanu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to bunny: tak sa bavte....nedáme my ostatní stretko? :-D
Odpovedať
hej, aj my budeme robit nakup vo velkom, tiez sio hotle uctuje "Stuplovne". Akurat mi dosla kalkulacia od agentury na vyzdobu, som prijemne prekvapena :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: tak informuj, preháňaj.... a čo je to štuplovné?, zoberiete sudy a "načapujú" vám to do fliaš? Čo si za to sála účtuje? My si môžme odniesť vlastný chlast, takže svokrovci asi kúpili normálne fľašované...budete sa trápiť s etiketami? Mne sa to zdá zbytočné, ja si pamätám na svadbe v Pegase bol stôl s chlastom vonku pod strieškou, kde je predsa len prítmie, ja neviem, či to má voľajaký význam....
Odpovedať
pav, zaujima ta nieco z tej cenovej kalkulacie? Ak hej, poslem ti IP. k tomu stuplovnemu, hotel si bude uctovat za kazdu otvorenu flasu, ale nebudeme mat sudy, to nieee, len budeme musiet niekde tvrde vo velkom nakupit za velkoobchodne ceny... sak nejaki kamosi maju krcmy tak cez nich poriesime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
štupľovné-aha, ale aspoň nezaplatíte nič naviac....Ok, napíš IP pre predstavu.....teším sa....
Odpovedať
Profilova fotka
anair: my planujem kupit vo vacsich flasiach. Hotel to ma naliat do dzbanov. Karafy su asi nezname :-S
Odpovedať
ludia, ja som z tej mojej roboty uz zrela na liecenie :-( ;-( ]-( tu svadbu asi nestihnem pripravit... zacinam byt fakt dost zufala... mam absolutnu KRIZU
Odpovedať
Profilova fotka
adri.: nerozmyslaj hned negativne, pozri sa na list, co je najprvoradejsie, pover castou veci draheho =-) nevadi, ze ozanmka pridu neskor... dajte si dnes flasu vinka a iba si prejdite cez list aj v myslienkach, cez priebeh svadby, co moze byt prakticke nezabudnut/mat. Aj zajtra je den a vela veci sa da vybavit... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Nejde o zoznam veci ako taky... Ale o to, ze nemam kedy sa svadbe vobec venovat. A ked vravim vobec tak to tak aj naozaj je. Dnes sme dostali take pripomienky k dokumentu, ze to je na 2-3 tyzdne roboty. a to sme ho v utorok mali definitivne oficialne odovzdat a ja by som konecne po 2,5 roku mohla slobodne dychat... Tvrdnem tu kazdy den do 9tej vecer, priatel ma vela roboty, takze asi ho nicim nepoverim... Uz som z toho na nervy, absolutna nechut pracovat. Najhorsie je, ze my na veci uz vyse roka upozornujeme, ale strasne vela ludi od ktorych zavisime akokeby nechcelo pocuvat co treba robit... uz sme mohli mat dobre 2-3 mesiace pokoj... proste akokeby clovek hrach o stenu hadzal. A najlepsie na tom je, ze ti ludia, ktori to vsetko komplikuju, si chodia domov tak najneskor o 16:00 a pochybujem, ze plahocia po nociach a vikendoch ako ja s mojimi kolegami. A tento pocit mi nikto nezaplati ziadnymi peniazmi, ziadnymi odmenami...
Odpovedať
Profilova fotka
an: ja som tiez v krize...som na str 900 z 1400...o 5 dni mam skusku a to mozno stihnem raz precitat...o pripravacj na svadbu este teda moc nerozmyslam...
Odpovedať
jaj, ved ja viem, kazdy mame svoje problemy... :-( v dobrom zavidim vsetkym kockam ktore maju priestor sa svadbicke aspon 2 mesiace naplno venovat, dufam, ze ja budem mat na to aspon 2 tyzdne si to uzit. V sucasnosti uz totiz siaham na dno svojich sil, totalny stav "burned out"...
Odpovedať
Profilova fotka
an mne vyjdu 3 tyzdne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte julovky,tak ako idu pripravy.Ja mam stres so statnic tak teraz stoja.To je ale teplo,však.Neuvarime sa v tych svadobných šatách?
Odpovedať
ja sa v tych mojich urcite uvarim :-D v kostole to prezijem, tam bude chladno, na hostine bude zase klima... ale fotenie bude drsneeee :-p =-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak to je fakt, jak to tan môj chudáčik v obleku zvládne o 12.00 to fotenie....moje šaty síce nie sú z zých ťažkých, ale tiež sú to dve vrstvy látky.....no ale do augusta môže aj pršať....... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anairda ja som mala osobnú krízu pred 2-3 týždňami... Karol sa chopil ukľudňovania ;-) No nič lepšie sa nám asi stať nemohlo... Lebo vždy som ja ten ťahúň a teraz musel byť on ;-) Odvtedy vlastne úplne pohodička... Zmierila som sa s tým, že kopu vecí nestíham, ale že mi to nestojí za tie nervy ;-) Dokonca keď karol prišiel s tým, že v práci je manko nejých 20000 a že sa budú musieť poskladať (stratil sa tovar a pod...), tak som to vzala s kľudom - až sama sebe sa čudujem... Treba nám penež ako nikdy a ja už v kľude (3 dni pred tým mankom prišiel s tým, že dostane pokutu od policajtov, ale tú vyššiu, lebo je to na správne konanie :-( )... Už ma vôbec nerozhádzalo keď v Tescu vypredali oranžový priesvitný jednorázový riad, ktorý som chcela na svodobnú garden party... Proste na tom svet nestojí... Bude obyčajný biely alebo iný proste... Neriešim nič, že čo ako bude, lebo nemám šajn... Budeme v tom čase žiť v riadnej zbúranine... Keď doma nebude sprcha, tak pred svadbou nabehneme k našim na "očistu"... Proste neriešim... Proste sme živí a zdraví, tak sa nenechám rozhádzať prkotinami ako sú prestavba bytu, svadobná hostina, svokra,... Zvysoka na to všetko... Bude ako bude... ;-) ;-) ;-) Však keby som z toho scvokatela, tak ešte budem mať výdavky na psychiatra :-D :-D :-D Od septembra možno bude väčší problém, tak si to teraz užívam... (možno budem nezamestnaná ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
to najjulinka: zvládaš to super...nás tiež nepotešilo, že nám zhorelo auto a teraz nás čakajú splátky 10 000 mesačne za nové auto :-| , chceli sme zobrať úver a prerobiť byt, ale teraz neviem, neviem.....so svadbou pomaly, tento víkend bez auta nevybavíme nič a ani na kupko nie je dosť teplo :-( , ale "keep smiling" ako píše najjulinka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
najjulinka to ti teda zavidim tu pohodu:O))ale mas pravdu.Len keď nám asi všetkým zaleží na tom aby ten náš deň bol najkrajší a taký aký sme si vysnívali.Tak sa len snažíme a zháňame všetko možné a nakoniec na obrade skončíme s vyplazeným jazykom a všetci budu v pohode a šťastní len my unavené. Ti chlapci to budu mať teda ozaj ťažké v obleku v tom teple sa fotiť,dúfam že prežijú.Toľko peňazí za šaty a nakoniec budem len čakať kedy ich so seba zhodím a to som vyhlasovala že v nich budem do rána!!!!
Odpovedať
sss204:: no, stavim sa, ze to bude ako pises, tolko prachov za saty a budem sa tesit kedy ich zhodim :-D
Odpovedať
najjulinka, mne by ani tie veci sa svadbou nevadili. Ale ludia, ked spavate 6 hodin denne uz tri mesiace (cest vynimkam ked som sa vyspala), robite v praci jek kon aby ste projekt mali cim skor z krku, plavate v 1000 veciach proti prudu, a potom ked uz dufate, ze za par dni to mate cele z krku, tak sa ukaze ze este dobre 2 tyzdne musite tahat (prinajlepsom :-S )... ako som pisala, keby sa par ludi zachovalo rozumnejsie a dali si povedat, tak to vsetko mohlo vyzerat inak... a vy s tym nic nenarobite, dokonca tym ludom ani nemozete povedat co sposobuju (nemyslim voci mne osobne, ale ako skodia tomu projektu)... predsa moja svadba je pre mna sakra dolezita vec, a nechcem ju mat spackanu len kvoli tomu, ze budem musiet vynervovana vybavovat vsetko za 1 tyzden... vsetci mi vzdy vraveli, ze kolko mam energie, ale teraz mam uz totalne vybite baterky... ale nejak bude. no dobre, ideme sa pofotit na oznamko a potom musim ist do prace... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
No hej, pracovať dlho to je na nervy a málo spánku k tomu... Pred rokom som mala 2 práce (jednu od 8:00 do 12:00 a druhú od 13:00 do 21:00) a deň pred dovolenkou som už v práci revala... :-| Proste som boal hotová... Nezbalená a ešte sme neplnili plány... Však má ta dovolenka aj stála miesto, lebo potom som už vôbec nestíhala osobný plán a tak mi pre istotu dali výpoveď na posledný deň trojmesačnej skúšobnej doby (dali to tie 2-3 dni vopred vedieť - podľa zákonníku práce)... Tešila som sa ako malá... Oni nechápali... nevedeli ako mi povedať, že dostanem padáka a tak som im to uľahčila a s úsmevom som povedala, že aspoň v druhej práci šéfka bude rada, že ma má len pre seba :-D :-D :-D žiadna robota za to nestojí... Aj keď platovo bola o veľa lepšia než toto čo mám... pavianca: tak to auto a tie splátky Vám nezávidím sss204: zmierila som sa s tým, že to nebude moje vysnívané... Proste o nervy bolo vybaviť ten dátum, čas som už vybaviť nevládala (20:07)... Záhradná párty bude aká bude... Normálne už dúfam, že nebude dlho, ale nemám ani to naplánované, že aký čas... Proste kým sa budú baviť bude a keď to bude smerovať k nude, tak končíme... Trošku ma šokla švagriná, že ráta s tým, že o osmej večer ešte bude sa baviť na našej svadbe (obrad máme o 13:00 a tak od 13:30 už budeme sa džgať koláčikmi a baviť, nerátala som s tým, že to bude trvať do osmej večer :-. :-. :-. Inak Karol nebude v saku... Bude mať košeľu a kravatu a nohavice a hotovo... Nechce oblek - horúco bude... No a na záhrade sa už prezlečieme... ;-) Keď sa pošťastí bude aj bazén :-D :-D :-D Jáááj som sa rozpísala... Sorry :-N :-N :-N
Odpovedať
julinka, aj na obrade bude bez saka? Ved aspon na tych 10 min by mohol mat, potom si ho uz supne dole... Ja tiez neviem ako budeme s outfitom po polnoci, uz sa mi siju popolnocne, aj boty mam krasne zlate na opatku, ale moj pali ma najradsej kapsace a polo tricka, tak neviem veru... teraz nechcem s tym otravovat lebo mame toho obaja vela, ale cochvila sa o tom budeme musiet porozpravat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to najjulinka: držím ti palce, aby ti svadba vyšla, ako si praješ a keď sa budú ľudia baviť- hoc aj dlhšie, budeš mať na to, lepšie spomienky, ako keby všetci odišli už o tretej domov....o riad na garden party by som sa nebála, najcool je aj tak ten papierový :-D ten môj bude mať k mojim bielym popolnočným buď tamevý oblek a bielu košeľu (už bez kravaty), alebo len nohavice a košeľu bielu športovú povrchu- ešte uvidíme :-)
Odpovedať
ja tiez pocitam len s tym, ze by mal koselu s kratkym rukavom a kravatu, sako nemusi. A tu kravatku na krajanie torty a par fotociek a potom nech si ju da dole ak chce :-) julinka, zahradna party bude kym sa budete bavit, ved to sa prirodzene vyriesi. ked bude zabava, tak tam este aj o 10 budete mat hosti. Ked Vam hostia postupne poodchadzaju, tak mozno o 18 tej skoncite... treba to nechat plynut... inak ako je to oficialne? nevesta so zenichom musia byt do konca? Lebo uz par rockov nie som takym vytrvalcom, volakedy som zvladala do 6tej do rana zurdit, ale teraz uz o 2hej odkvacnem (ak vobec dovtedy vydrzim...) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: no to ťa asi nepoteším, myslím, že ten zvyk ostať do konaca sa u nás ešte drží....ale keď sa budeš unavene tváriť, tak myslím, že hosťom dobije.... :-D pridala som fotky do albumu :-)
Odpovedať
pavianca: prosím ťa ten oblek je prenádherný, kde ste ho kúpili?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?