Svadba v júli 2007

29. júl 200820240
  • martuska je to aj ta moznost, ako pise babuli, ale jednoduchsie to mas, tak ako som ti to pisala ja. 😉

• to co vravela babulina je trosku na dlhsie - zbytocne obklukou. ale tiez je to moznost, ako sa tam dostat.

• Sponzor fóra
  • pavianca - je to ten kostolik.

• martuska, takze prides aj ty? takze tento mesiac sa az 2x stretneme. super. 😉

• dobre mapka je vytlačená, pôjdem o trošku skôr aby som trafila,
    slonicek jasné že pôjdem, Lenku si nesmiem nechať ujsť, áno dva krát sa uvidíme, teším sa na Vás, pôjde aj manžel?

• este neviem. ale snad sa mi ho podari prehovorit. 😉 a ty s drahym neprides?

• nie jeho bude ťažké dostať aj na vlastnú svadbu 😃
    On svadby nemá rád, tak opäť prídem sama.

• skoda, tesila som sa, ze by sme ho mohli spoznat. 😉

• no tak máte dôvod ísť na náš obrad, aby ste ho spoznali. Budem rada ak nás prídete pozrieť, teda ak budete mať chuť a čas.

• a kde to vlastne mate? a o kolkej? 😉

• Juj, babuli, tak na teba teraz myslim najintenzivnejsie! Potom pridu sedmicky a potom dvaciny... 😉
    Budem na teba mysliet aj v sobotu, aj ked tu budeme oslavovat najdlhsi den v roku 😎
    Inak aj ja mavam take divne sny martuska. Naposledy sme mali velmi vela toriet 😬 Ale skutocnost je vraj krajsia ako sen, tak neboj, bude oovela lepsie ako na dvojocku 😃

• mozno pridem aj ja, este uvidim 🙂 ak hej, tak by sme sa mohli dohodnut a ist spolu, hmm?

• to anairda: môžme sa dohodnúť cez IP 🙂

• OK môžme sa dohodnúť a pôjdeme všetky spolu.
    sloni ja to mám 28.7.2007 v kostole sv. Rodiny, v petržalke, pri Technopole.
    bunny: tak to teda dúfam že skutočnosť bude krajšia 😬

• Sponzor fóra
  • ok.musim si to zapisat do kalendara a uvidime, co budeme robit o mesiac. 😉

• Ja som dnes v Hypertescu objavila ďalšie čistooranžové servítky... Takže pohoda 😉 😃 😃 😃 Doteraz nikde a teraz všade 😃 😃 😃 Možno oranžovú majú ako letnú farbu a tak je to sezónny tovar 😉 😃 😃 😃 Inak dnes som kúpila novú mikrovlnku... Čo chvíľa budeme komplet vybavení 😃 😃 😃

• ahojte. prosim vas, neviete miporadit daku dobru stranku s oblekmi. akosi nevieme v com pojde moj drahy. 😞

• asi bude lepšie vyraziť rovno do obchodov, stránka ti asi veľmi nepomôže...skús Alain Delon,Prosťejov, Ozetu, H&M,obchod v pasáži Luxor, v pasáži na Obchodnej......my sme napr.kúpila v C&A

• dakujem za radu, ale problem, ze zenich sluzobne na dlho mimo. 😞

• ak má konefkčnú veľkosť, tak kúpite určite aj týždeň pred svadbou, neboj, ak je ale prísliš vysoký alebo nízky, tak to by som urobila prieskum....

• mia, a nie je sluzobne s nejakymi kolegami alebo kolegynami, co by mu poradili? Mozno by tam, kde je, kupil este lepsie...

• no tak sa nam dnes podarilo odskocit do Danely, pani Vajsabelova je velmi sympaticka, uplne s nami vymyslala 🙂 teda vlastne s mojim drahym... vymysleli taku tortu, ze ked ju uvidim asi sa jej zlaknem 😃 bude 4 poschodova, marcipanova, hranata, biela, bude mat poprilepovane male tmavohnede bodky vyrezane z marcipanu, a potom budu na tych poschodiach pokladene ziarivo-ruzove a zelene gulicky (asi takych 15) a zopar bielych a par hnedych. Ked sme odisli tak palko vravi, to bude super, presne taku tortu som chcel za a lá materska školka 😃 hmmmm k tym elegantnym satom a vyzdobe... 😒 ale dobre, aspon bude sranda 😃

• anairda, no super, teším sa že ste tam skočili. No tak na tú tortu sa velmi teším, potom si prosím jednu fotečku špeciálne tortovú, nech vám ju fotograf zachytí v plnej kráse a my sa budeme potom kochať 😃

• ja som dnes zvladla tu brutalnu skusku 😃 uz mam len jednu taku mensiu...a hura mozem sa chystat na svadbu

• leishmania tak gratulujem a pomaly sa môžeš vrhnúť na vybavovačky 😉

• !!! Dnešným dňom máme tlačenú podobu svadobných oznámení !!! 😃 😃 😃

• julinka tak to je super pomaly ale isto sa všetko vybaví a ani sa nenazdáme a budeme tu mať svadobný deň 😃

• Kajka, aj ja gratulujem! si sikulka! 🙂 kedy más tú poslednú skúsku?

• poslednu mam bud tyzden niekedy...bud utorok alebo ju prehodim na neskor ked nebudem stihat, to je uz taka mala skuska...s tym by nemal byt problem 🙂 a 30teho mi uz konecne dojde hezy

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Senec
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetky podstatné okamihy, emócie, detaily a nech sa tak každá fotka stane Vašou večnou spomienkou.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov