Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dik, v C&A v Avione :-) ešte v marci.
Odpovedať
Profilova fotka
Môj nechce oblek a ja ho nenútim ;-) Ja som v Tescu videla super jednorazový riad - umelohmotný, ale výrazne oranžový a bol priesvitný ;-) Bol troška drahší ako tie nepriesvitné a o dosť drahší ako obyčajný biely, ale zase pre 40 ľudí to nie je tak veľa... ;-) Bol pekný... Teraz už mali len vidličky s nožmi a to asi kupovať nebudem, lebo nožíky mi netreba a tak po prepočítaní by ma to vyšlo moc, chcela som poháre a plytké taniere len z tej série... Príbory jednorazové nepotrebujem až tak súrne, lebo tie dám normálne z kuchyne - nerozbijú sa :-D :-D :-D (keby mali zvlášť vidličky, tak kúpim k pohárom a tanierom)... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to najjulinka: možno ešte dostanú...ak nie, pozriem tu v BA? a mohla yb som ti poslať poštou..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem. nemusíš... Ja rada nakupujem :-N :-N :-N Takže si nenechám taký nákup újsť... Však možno dovtedy budú mať ešte krajšie... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, ako vás tak čítam tak ste pekne s nervama :-N no nič, my ideme v pondelok na dofču tak keď si budeme nohy máčat v mori, drahá sŕkať frapé a ja vychladenú dvanástku budeme na vás myslieť 8-) ale nie, adi môžeme ti nejako pomôcť? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak včera večer som tak nenápadne asi po stý krát navrhla priateľovi, že či predsa si nedá oblek na obrad a nejak sa nebránil :-. Takže ak zoženieme niečo čo mu padne ako uliaté a nie moc drahé, tak pôjde v obleku (nechcem drahý oblek, lebo on ho nevynosí)... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte julovky, tak ako sa citite? pomaly sa vam to blizi. ale nebojte vsetko dopadne uplne super a budete naaadherne nevesty a super si to uzijete. ;-) drzim palceky pri dokoncovacich pracach ohladom svadbicky. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to najjulinka: každý chlap by mal mať jeden tmavý oblek (príde svadba, nedjabože pohreb...), tak by som asi stavila na to, nejaký slušný tmavý...my sme kúpili svetlý, lebo tmavých má už v skrini dosť.... :-D to uplnenaj: ja si šetrím dovču na september, tu už bude zima a ja pôjdem do teplúčka....(ak mi podpíšu dovču :-S )
Odpovedať
Profilova fotka
No on má sivý... Ale ide o to, že jemu rýchlo rastie pupok :-D :-D :-D Tak potom nech sa popnáhľajú všetci s pohrebom do pol roka :-N :-D :-D :-D Má sivý komplet - nohavice, vesta, oblek... Ešte pred rokom a pol to ako tak zapol (na tesno, ale som povedala, že nové sa kupovať nebude, lebo to by nevynosil)... No teraz nové kúpiť musí, lebo je tlusťoch už :-D :-D :-D Len otázne či kúpi len nohavice alebo komplet... Nohavice sme našli pred mesiacom - prvé čo obliekol, tak boli dobré a aj za dobrú cenu (tu sme kukli až po skúšaní a bola som v šoku - len 1200), ale nevzali sme, lebo, že možno za tie dva mesiace zas priberie a nechcem aby mal na svadbe rozopnutý gombík :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to najjulinka: my sme kúpili v marci a tiež som nečakala, že mu tak brucho porastie, teraz neviem, či riskovať, že mu rupne v kostole, alebo dať popustiť... :-D
Odpovedať
uplnenaj:: dakujem, si zlaty. Nie, musim sa popasovat s pracou, uz som sa dohodla so sefkou, ze takto ako kôn taham max. do konca tyzdna, a poprosila som ju aby potom prihliadla na to, ze o necely mesiac mam svadbu a musim sa zacat pripravam intenzivne venovat, nemozem v praci travit 12 hod. denne. Samozrejme suhlasila, je strasne zlata a jej samej je luto ze nam to takto vypalilo. Musim tento tyzden dokoncit oznamka, koncom tyzdna ich dat tlacit a sfinalizovat zoznam darov a potom uz budem v poho. ostatne vybavim :-) v piatok a sobotu som mala z toho brutalnu depku :-N ale uz je to v poho :-) najjulinka:: drzim s tym oblekom palce aby ste zohnali ;-) predsa len ak sa v obleku aj neciti dobre, aspon na tych 10 min na obrad by sa to hodilo.
Odpovedať
idete sa vsetci fotit pred obradom? alebo niekto aj po? hm?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my ideme pred, nakoľko máme hostinu trošku mimo BA, ale vy sa môžte aj počas hostiny fotiť na Devíne, nie?
Odpovedať
praveze na devine sa nechcem fotit... neviem, mozno nejakych par fotiek, ale urcite nechcem z toho mat hlavne fotky... tie zrucaniny hradu vyzeraju uzasne z leteckeho pohladu alebo na pohladnici, proste kde je toho vidiet viac... Takze skor som asi za fotky na hrade alebo v meste.
Odpovedať
Profilova fotka
mne by sa viac páčilo na Devíne ako na Bratislavskom hrade, nemožem si pomôcť, ale aj fotky sú tam krajšie, sú tam kamene a tráva...my sme sa chceli v meste, máme to blízko, aj obrad je v meste, ale nie je tam zeleň a ja chcem aj "zelené" fotky a neviem, či sa stihneme presunúť do parku alebo sadu J.Kráľa, Janko navrhoval preto hrad, ale mne sa na hrade až tak nepáči, aj ked veľa kočiek má odtiaľ super fotky, už to začína byť obohrané....
Odpovedať
hej, nie je to nic originalne, ale to ta nemusi mrziet, ved predsa nejde o to porovnavat sa s ostatnymi... ja by som chcela aj devin, ale len par fotos, lebo ja praveze chcem mat aj take mestske :-) dokonca by sa mi pacila aj takto ladena fotka http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
:-D :-D :-D je mi strasne smiesne lebo nam dosla cenova kalkulacia na hostinu - 109 tis, z napojov je v tom len pripitok. No myslim, ze namiesto stroganova z telacieho zvolime nieco ine a tie steaciky nahradime nejakou rybkou a hned bude cena o 1/3 nizsia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme dnes pobehali pár obchodov... Kúpila som si dezertné taniere po 8,-Sk :-D :-D :-D Mohla som ich kúpiť 40 a mala by som miesto jednorazových :-D :-D :-D Inak tie moje vysnívané jednorázové som ešte našla aj inde, dokonca aj lacnejšie :-D Dnes som našla 2 rôzne čistooranžové servítky - nejak som toto extra nehľadala... Takže úúúúplna pohoda... A to už tu na mojasvadba.sk som aj našla tému, že kde kúpiť oranžové servítky ;-) Proste doteraz fakt neboli... A dnes len tak v dvoch obchodoch na mňa "kričia" :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: to nie je až tak veľa, my máme kalkuláciu o niečo vyšiu ešte a myslím, že máme približne rovnaký počet hostí....ale my v tom máme vlastne aj ubytko (13izieb) to najjulinka: super, ja mám od včera organzu a oznamká! Hip hip hurá, musím povedať, že uplnenaj je fakt uplnenaj :-)
Odpovedať
ahojte, mňa porazí, dnes som mala zase nočnú moru ohladom svadby, som sa obliekla do šiat, bola som u kaderníčky a vizážistky a keď ma uvidela moja mama tak skríkla "to čo je za strašidlo" ;-( Normálne mám depku z toho sna. Už nech je po svadbe a nech všetko dopadne aspoň na takú dvoječku. A stále mi padali šaty, toho sa desím najviac ]-( anairda, tie tvoje sú vzadu na zips, alebo na šnurovačku? pavianca: potom pošli konečnú verziu oznamka ;-) júúúj už sa nám to blíži
Odpovedať
len sa nepredbiehat marti, pekne porade najprv my a potom vy, co mam povedat ja? to ze sa nam to blizi je dost blba fraza, ono sa to hold az ruti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: také sny mávam bežne, pritom vnútorne svadbu vôbec neprežívam, ale to, že myslím na to, čo ešte mám zohnať, tak mávam sny, že nemám šaty, vizážistku, kaderníčku....proste nič- naposledy som to mala cez víkend...oznamo pošlem... :-)
Odpovedať
babulina tak to ti teda nezávidím, ale neboj všetko dopadne na jednotku, ja sa tak teším na sobotu :-N dúfam že ten kostolík nájdem :-D a nestratím sa. Ja ako som včera čítala moncuskine zážitky so šatami tak mám úplné nervy, že aj mne bude všetko vidieť :-S Zajtra idem do pezinku objednať medovníčky ako darček pre hostí, som zvedavá či nájdem ten obchodík, iba pár krát som bola v pezinku tak uvidím.
Odpovedať
Profilova fotka
martuska, ako poznas racu?
Odpovedať
Profilova fotka
keby si potrebovala skusim ti to nejako opisat. ako ako pojdes? autom alebo elektrickou?
Odpovedať
slonicek: no poznám to iba v blízkosti peknej cesty, a pôjdem električkou, auto nemám.
Odpovedať
Profilova fotka
takze, od peknej cesty je to priblizne 3 zastavky, presny pocet neviem, ale mozes vystupit na zastavke hybesova, po lavej strane budes mat taku stavbu vinarske zavody. a budes sa tahat smerom do lava smerom do kopca ulica sa vola baronka (tie vinarske zavody budes mat po lavej strane a je tam aj take parkovisko). prides na vrch ulice a budes mat moznost odbocit dolava alebo doprava. a ty pojdes doprava a je to uz len kusocek. (pozor!!! dolava je evanjelicky kostol). ;-) urcite to najdes. od elektricky to je mozno 5-10min.
Odpovedať
marti pojdes elektrickou az ku skole, asi tri styri zastavky od peknej cesty, vyjdes si hore do kopceka po hlavnej a na kruhovom objazde odbocis dolava a potom iba rovno rovno a taky sivy kostolik to je :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kedy a kde to máš, babulina? možno by som prišla aj ja, ak stihnem....(pošli cez IP)
Odpovedať
mame to v raci, o 16h v rimsko katolickom kostole ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?