Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to bunny: žiadny e-mail mi neodšiel :-( , čo je slim-fit :-) to anairda: aké netrdičné? ak už máš návrh , tak pošli, ja som sa včera so svokrovcami dohodla, že dáme miesto hostiny na tie kartičky ku stolu....
Odpovedať
zatila mame len napad a typka co to spravi. nechajte sa prekvapit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to bunny: prepáč, došlo mi to. Ja som si nevšimla text na konci e-mailu "delivery notice"
Odpovedať
Profilova fotka
Pavi: slim-fitka je (panska) kosela, ktora je od spodu smerom nahor mierne zuzena. Stihli, sportovci, ci plochobruchaci (six-pack) :-D si to pochvaluju, lebo okrem toho, ze to formuje postavu, nevytvara to kopec fald pri zasunuti do nohavic. A ze okrem toho su aj na vacsie brucho - aby nebola vypasovana (asi thick-fit :-D ) My sme pozvanie zapisali pod oznamenie, no nase je pomerne jednoduche s jemnym monogramom v pozadi... a tlacili aj strihali sme sami. Martuska ako bolo v Danele?
Odpovedať
Profilova fotka
to bunny: na môjho bruškáča ba taká dobrá nebola :-D , aj my máme jednoduché oznamko, že? tké sú nejlepšie.... :-)
Odpovedať
hurááááá prišli mi z USA topánočky. Hned je den krajsi. :-) aj stretko s Pav bolo prijemnym spestrenim :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hihi, huh este, e to necita co? :-D velmi pekne oznamko budete mat pavi. som uz zvedava aj na adrianine... my sme nas oznamkovy osial uzavreli dost skoro - koncom marca...
Odpovedať
Profilova fotka
aha tak uz prisli? takze si s nimi spokojna aj sedia dobre? tak to bude super o jednu starost menej - mozes si vysktnut zo zoznamu... ;-) ja tiez prave hladam nieco na ebay adri, lebo u nas a ani tu u nas som nic v obchodoch nenasla... ale nic ma velmi v hladanej kategorii neoslovilo ani na ebay leishmania ma pekne sandalky na svojej stranke...
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: hej, fajny obed sme dali :-) , to sú tie topánky, čo máš v albume, so swarovskými..? No tééda.... to bunny: oznmko máte také, ako v albume? Pekný nápad s tým srdcom. Anairda bude mať tiež origoš oznamko :-)
Odpovedať
hej, su super, sice trosilinku velike, ale tie co som mala predtym boli o pol cisla mensie a boli mi zase male. NAstastie sa mi ich uz podarilo predat. Tesim tesim, akurat ideme k sperkarovi, tak som zvedavco ktore obrucky teda vyberieme:)
Odpovedať
No ahojte, akurát sme sa vrátili z danely, milá teta, vybrali sme celkom jednoduchú 3 poschodovú tortičku, potiahnutú marcipánom, ale som sklamaná, nemajú k dispozícii fialové ružičky na tortičku, tak bude torta tak do krémova a biele ružičky. No a budúca svokra vymýšlala, tak sme na 45 ludí neobjednali 200 kusov ale 300, a vychádza to 6,6 kusa zákusku na osobu. Ja som presvedčená že ešte týždeň po svadbe sa budeme nacpávať zákuskami. budeme mať 15 druhov, no proste svokra je svokra. ]-( No a ešte sme objednali špeciálne pre moju segričku jednu čokoládkovú tortičku. Svadobná sa bude skladať spodok oreghový a druhé a tretie poschodie bude miešané ovocie. no a inak som dnes konečne rozposlala poštou oznamká, zajtra obehám Blavu, aby som pohádzala do schránok a budem mať konečne s oznamkami pokoj. anairda super že ti topánočky ako tak sadli, lepšie trolilinku väčšie ako malé. aj ja chcem vidieť vaše oznamká, pošli te mi návrhy. zase chýba uplnenaj, asi má vela práce :-D
Odpovedať
no a kompletne mi to vychádza na 9865 korún, no ale čo už. Plánujem že bez svokrinho vedomia zmením počet zákuskov na hostinu z 300 na 200, to musí stačiť.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to martuska: no asi má veľa práce, ale z mojej strany mu a san veľká vďaka a samozrejme aj mojej sestričke, ktorá ma odbremenila od pierok, výzdoby auta, výzdoby kostola, niečo aj v sále, menoviek.......urobila prvý nástrel oznamka..... :-D , to anairda: keď si dáš gélové vlžky, nebudú ti voľné, ľebo keď vyskakuje noha z topánky, nie je to nič moc.... my sme teraz bez auta (dnes vyhorelo :-D ), takže cez víkend nič nevybavíme, keby bolo aspoň pekne, že pôjdeme bikom k vode..... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: poslal som ti návrh. Koľko vyjde torta a na koľko kg to máte? V tom počte zákuskov sú aj výslužky? Lebo na hostinu je ten počet priveľa- 2-3 na osobu stačia.....
Odpovedať
torta bude 9 kilová a bude stáť 3490 + 2000 záloha na podnos, ale keď ho nezničíme to nám vrátia. Nie výslužky sú zvlášť, to je čisto počte zákuskov na hostinu. dík za návrh, poslala som ti mail s pripomienkou, ale ináč sú dokonalé, krásne ;-)
Odpovedať
a z tej torty bude 60 až 80 porcií
Odpovedať
Profilova fotka
to je dosť, som myslela, že na 70 hostí bude stačiť 7 kg. ......no uvidíme.....to je ozaj veľa, ked len na hostinu.....odpísala som ti, idem ja už z práce - majte sa....
Odpovedať
tak sa teda maj, viem je to vela, niečo vymyslím :-D zatial som nič nedostala, budem čakať ;-)
Odpovedať
hej, doma som do botiek dala gelove vlozky a su supis :-) hmmm 9 kg torta na 3 poschodia... nevies aky bude mat priemer spodny kruh? my potom asi budeme musiet mat aspon 10 kg... alebo jednu vacsiu a jednu mensiu... inak sme sa vratili od sperkara a obrucky su vybrane, uz sa tesim buduci tyzden na prvy graficky navrh :-)
Odpovedať
Dobré ránko prajem, anairda super že už máte vybrané obrúčky. Tak to netuším kolko bude priemer,síce teta nám to hovorila, ale akurát to som si nazapísala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
čautééééééé, čo máte nové? teda okrem torty z danely, vybraných obrúčok a krásneho jednoduchého oznamka? 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj: vitaaaaaaaaaaaj,my sme včera boli v divadle...
Odpovedať
Profilova fotka
pavianca my sme boli vcera kupovat vino 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano! ake vinka ste kupili?
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj:téda, to ťa dnes musí bolieť hlava :-D tieto veci ako víno, chlast, koláče idú mimo mňa....
Odpovedať
Profilova fotka
mikulov - rizling, rulandske biele a chardonay a topolcianky nejake cervene ale neviem ako sa vola lebo to nepijem 8-) to sme ale len polovicu, este ideme kupit rulandske sede od matysaka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pavianca mne sa zda ze mimo nas ide asi vsetko :-D :-D :-D
Odpovedať
cauteee! Len vas zdravim, prajem krasny den, nech nam to rychlo ubehne a nech uz mame vikend! 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
anairda ako by povedal môj otec " čo sa jašíš?" :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
koľko alkoholu valstne kupujete? Ja sa bojím, že bude málo....ale zoznamy tu so sebou nemám, alebo to zariadzovali svokrovci, náš zoznam som im dala. to uplnenaj: bolo by možné, ešte v tom prvom návrhu, ktorý sa nám najviac páči zväčšiť písmo v menách o jeden stupeň, ak sa dá...dúfam, že nie som náročná :-) , možno to nebude dobré, ale len vyskúšať...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?