Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
babuli: myslím, že väčšina salón to robí tak, že ty si vyberieš šaty, zarezervuješ si ich (zaplatíš zálohu) a týždeň pred svadbou ideš na skúšku a oni ti ich upravia presne na tvoje miery ;-) Babky, čiste náhodou neviete, či jeden človek môže ísť za svedka viac krát? Lebo moja kamarátka, ktorú chcem za svedka už raz svedčila a teraz nevieme...ja si myslím, že keď máme civilný a nie cirkevný sobáš by to malo byť v pohode...
Odpovedať
lindux podla mna normalne mozes svedkovat aj milionkrat. :-D :-D
Odpovedať
Ďakujem panaacik. Aj ja si myslím :-)
Odpovedať
Ahojte dievcata, ja sa len chcem spytat, ake popolnocne saty si kupite? Ja chcem mat tradicne cervene, ale uplne jednoduche, kedze svadobne saty mam honosne. A konecne som sa dozvedela ruske tradici, takze mozeme nieco vymyslat, aby sme ulahodili aj ruskej spolocnosti :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja rozmýšľam, že popolnočné ani nebudú... svadobné chcem nejaké jednoduché, tak v nich vydržím aj po polnoci. Ale zatiaľ šaty nemám vôbec vybraté, takže ešte uvidíme, ako to nakoniec bude :-)
Odpovedať
ja by som bola najrasej,keby som si svadobne saty nemusela prezliekat :-p raz za zivot ich mam na sebe,este aj to si ich mam dat dole? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jé, panaacik, ďakujeme... ;-) Inak, baby, v piatok sa mám stretnúť s fotografou pani Jankou Amarandei z JStudio, držte palčeky... :-D Čo sa týka šiat, súhlasím s Lindux, aj ja som rezervovala šaty teraz kvôli tomu, že zo salónu mi napísali, že už majú rezervačky na september a nechcela som prísť vyberať z ničoho... ;-) To sa mi stalo napríklad s fotografkou - mala som zálusk na Katku Žitňanskú - robí neskutočné fotky, no má rezervačky takmer na celý rok 2011... Takže som rada, že čo sa dalo, zarezervovala som teraz a môžem už len vychutnávať pokojné prípravy - žiaden stres... 8-)
Odpovedať
Alique jasne, dnes to ani inak nejde, ze neobjednat si takto dopredu. Vies len mna mrzi, ze clovek vdaka tomu musi planovat svadbu tak moc dopredu. Akoze kebyze ma priatel spontanne poziada o ruku a xce to spravit do mesiaca, tak zrejme ani nema sancu.To ma len troska mrzi.
Odpovedať
Profilova fotka
Dá sa, naši susedia tak urobili... ;-) Na druhej strane, teraz, keď plánujeme my dopredu, tak počúvame, že toto sme mohli mať aj my, a aby to nevyznelo blbo, tak nezabudnú povedať, keby sme chceli... 8-) Urobili si krásny deň v rámci možností, takže dá sa to zbúchať aj za taký čas... No ja nechcem jedného dňa spomínať a hovoriť, aj ja som mohla mať... Radšej si počkám, ale budem mať to, čo chcem... ;-)
Odpovedať
Aj ja by som bola radsej keby som sa dozvedela, ze mam svadbu 3 mesiace predtym ako bude. Takto totiz kazdy den len na to myslim, co vsetko potrebujeme, co chcem, aby to bolo dokonale a moj priatel nie je nadseny, ze to tak skoro vsetko planujem. On je ten typ, ktory zacne nieco riesit tyzden predtym, ako to ma byt :))
Odpovedať
lopieta: súhlasím, tiež na to stále myslím, ešte 8 mesiacov...netuším ako to vydržím :-D Už by som chcela aby bol aspoň jún...
Odpovedať
ja sa už tiež neviem dočkať a neviem yvdržať...hlavne chcem mať už po štátniciach, nech je koniec júna ;-) inak tiež už mám šaty, možno je to skoro ale veľmi sa mi páčili. Zajtra alebo pozajtra pre ne idem, tak sa vytešujem :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Vidim, ze vsetci chlapi su v tomto rovnaky, moj nie je vynimka...:-) Je pravda, ze najprv frflam, no teraz je namotany asi rovnako ako ja a tam pomalicky riesime spolu, nemozem sa stazovat, je to super...;-) No a asi by som to nechcela urychlit, vychutnavam si to... Dalsi taky krasny milnik bude drobcek, ale to je daleko, tak preco urychlovat nieco taketo krasne? :-) :-) :-)
Odpovedať
Dievcata, aj ja sa tesim, o to viac, ze ja na to cakam uz hrozne dlho. :-) :-) Inak chapem, ze niektore to nechcete urychlit, ze je to pekne obdobie, ale ja zas si prajem, aby to uz bolo, pretoze byt zasnubena je fajn, ale uz mi stacilo po tych rokoch. :-) :-)
Odpovedať
Presne, ani ja sa neviem dockat. alique to mas stastie, ze tvoj snubenec ti v tom pomaha :-). Moj to nechal vsetko na mna, takze aspon sa nebude moct stazovat, keby sa mu nieco nepacilo :-) Ja si urobim podla svojich predstav. Sice to s nim raz za cas prediskutujem, ale je to len na mne :-) Uz aby bol koniec letneho semestra :-). Ucim totiz na vysokej skole a pocitam dni, kedy bude koniec skoly, aby mohla byt svadba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
U nas to tak tiez bolo, chvilami som sa bala daco aj riesit, lebo bol z toho nervozny, vsetci mu davali rozumy a tak som sa bala, aby necuvol, no prestali sme to a teraz mi kolkokrat posle link na nieco, co sa mu paci alebo caka s rozbalenim balika, co sme objednali veci a svadbu, aby sme to rozbalili spolu...;-)
Odpovedať
super, tak asi aj ja skusim tvoju taktiku. Presne aj ja sa toho bojim, aby necuvol...
Odpovedať
Baby, ale hadam uz necuvnu. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No skúsili by... :-D
Odpovedať
to by bol ich koniec :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Preeeeeeeesne taaaaaaaaaak... ;-)
Odpovedať
My zase všetko riešime spolu, môj snúbenec to nechce všetko nechávať na mňa. Aj on má svoje predstavy o našom dni, nechcem aby to bolo všetko iba podľa mňa... ;-)
Odpovedať
U nas je to tak, ze nieco riesim ja a nieco on a o vsetkom sa radime. Rozhodujuce slovo mam aj tak ja a rozpocet ;-) . Inac ja som taka nerozhodna, ze ani saty si sama vybrat neviem a musela som sa uz aj s nim poradit. Aj ked on ich vidiet nechce pred svadbou. Dokonca ani nechce, aby som mu ich opisala, alebo aby som mu ukazala nejaky album zo satami, ze co ak by videl tie co budem mat a tak. Povedal mi teda, ze co by sa mu pacilo a co nie a tak si snad daco vyberiem. Ale bez neho je to tazke :-( . Tak mi pomaha vo vsetkom ostatnom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Saty som riesila tak, ze som mu ukazovala saty, ktore zodpovedali mojim predstavam a ked som sa utvrdila v tom, ze mame rovnake, alebo takmer rovnake predstavy, nabehla som do salonu a je to...;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja saty voobec neriesim s priatelom. pytala som sa ho co sa mu paci, nic konkretne nepovedal, takze vyberam podla seba. jedina jeho predstava bola mat tie rukavice ci co to je... ale v juli... to neviem ako vymyslim :D no ostatne rozhodnutia robime spolocne, keby som to robila sama, ani ma to tak nebavi.
Odpovedať
dievčatá, riešite aj niečo také ako bolerko alebo pod.??? :-N viem, že júl je stred leta, no neviem.. čo ak bude daždivý deň a celkovo chladno?? rozmýšľate o niečom??
Odpovedať
Ja som chcela šaty riešiť sama, ale keďže mám občas pocit, že máme každý trochu iný vkus :-D tak sme sa rozhodli že ja s kamoškami a maminkou vyberiem favoritky a potom si miláček vyberie ktoré sa mu páčia najviac. Možno nebude prekvapko...ale na jednej strane radšej ako sklamanie a na druhej...aj tak to bude iné, keď ma uvidí učesanú a všetko pred oltárom ;-) simcab: zatial bolerko neriešim, ale možno by nebolo odveci mať niečo také pripravené pre prípad, že by naozaj pršalo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Simcab, mne sa tie bolerka nejako nepacia, sz take rusive, alebo ako by som to nazvala...;-) Keby nahodou aj bolo chladnejsie, fotenie a presuny snad nejako vydrzim. Ak by vsak bolo dlhodobejsie chladno a skaredo, mozno si na poslednu chvilu zaobstaram...:-):-):-)
Odpovedať
Ja mam rezervovane aj bolerko, hoci dufam, ze leto bude uz v plnom prude. Moje bolerko je k satam original. Do kostola aj tak chcem mat zahalene ramena, bez toho by som sa necitila dobre. Saty som riesila so sestrou a kamoskou, takze moj snubenec ani netusi, ake ich budem mat.
Odpovedať
aj ja budem mat original k satam bolerko to inak do kostola ani nejde...by ma este vyhnali :-D zartujem ale je fakt ze by sa tam malo ist zo zahalenymi ramenami..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?