Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
suhlasim, bez toho by sa do kostola nedalo ist :)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babizne:)) takze dnes stretko a zaloha fotograf, zajtra stretko a zaloha DJ a v nedelu stretko a zaloha kameraman....:)konecne mam pocit, ze aspon tie najdolezitejsie veci budeme mat....neviem co teraz bude nasledovat....ale asi vyber siat...aj pre mna aj pre mojho draheho....a tesim sa hlavne na svadobny veltrh vo februari, dufam, ze tam objavim plno inspiracii....a inak aku farebnu kombinaciu vyzdoby ste si vybrali?neviem sa rozhodnut medzi bielo-setriebornou alebo bielo-bledofialkovou..:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky babuli, ako vidim, ste spravne rozbehnuti, super...;-) My budeme mat vyzdobu bielo bordovu...:-)
Odpovedať
a my budeme mat bielo modru vyzdobu... ;-)
Odpovedať
my budeme mat bielo-smotanovu,lebo bielo-zlatu vyzdobu:)
Odpovedať
mne sa paci aj bielo-smotanova a bielo-zlata a aj bielo-marhulova, tak sa rozhodneme niekedy neskor, ked sa uz aj moj snubenec rozhodne asistovat pri svadobnych pripravach :-)
Odpovedať
To sa len mne zda, ze sem chodia aj taki, co nepatria do temy??? Babuli supisko :-) pochval sa, koho mas na fotenie a kameramanovanie? ;-) ;-) mozeme povedat nazor, ak jeho pracu pozname ci sa nam paci. ;-) ;-) Dievcata, podla mna je kazda farba dobra. :-) :-) A su to vase oblubene farby ked ste si ich vybrali? :-)
Odpovedať
no drači, už si vyhostená :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Panaacik, aaano, hned po ciernej je to oblubena farba, no netrufam si bieo ciernu, aj ked som take videla a bolo to nadherne...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
fotograf - bubiphoto, kameraman Video Pojzl Senec, Dj Red
Odpovedať
Profilova fotka
a stale mam dilemu aj ohladne siat...ja by som chcela cistucko biele princeznovske...ale priatel by chcel mat bledunky maslovy oblek..a neviem ci sa to k sebe vobec hodi....
Odpovedať
Profilova fotka
Je to vhodne, lebo ak ty budes mat biele a on maslovy oblek, budes stale vyraznejsia. Horsie by bolo, keby si mal aj ty maslove a nedajboze, ak by tvoje saty boli o nieco tmavsie...;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
cize nesmieme mat asi obaja maslove oblecenie?:)
Odpovedať
Profilova fotka
Aspon tak mi povedala teta v salone...;-)
Odpovedať
Profilova fotka
budem sfúknutá, že sem nepatrím, ale čo už :-D babuli - keď bude mať bielu vestičku s košeľou a kravatou, bude to super - budete zladení a ako alique povedala budeš výraznejšia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
super, dik za rady nevesticky..a vy ste uz co vsetko vyriesili?este ma zaujima, ci svadobne menu co je na stole (papierova forma) ci to robi hotel, kde budeme mat svadbu alebo to musime dat my vyrobit dik
Odpovedať
Profilova fotka
Vseeelico, saty, miestnost, vyzdobu a v piatok ideme rezerve fotografku...:-) Niektore restikx to robia, no my si to asi dame urobit spolz s oznamkami, aby bol spolocny motiv...;-)
Odpovedať
Alique ty mas koho na fotenie? :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pani Janku Amarandei - JStudio, v piatok mame stretko, velmi sa tesim...;-)
Odpovedať
Alique no pozrela som si tvorbu a vyzera to velmi fajn ;-) ;-) take jemne a elegantne :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jo, aj mne sa velmi paci...:-):-):-) Povodne sme chceli Katku Zitnansku, no pisala mi, ze ma booknutu celu sezonu 2011, tak sme hladali a nasli pani Janku...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
No a v piatok nejdeme len za tetou fotografkou, ale aj ujom DJom... :-D Práve mi volal drahý... Juuuuuuuuuuuuuuuj... :-D
Odpovedať
my este nemame fotografa :( teda myslime si, ze ho budeme mat, len sme za nim este neboli :D
Odpovedať
My budeme mať bielo-zelenú výzdobu, ale keďže budeme mať netradičnú "hostinu" vonku skôr v podobe gardenparty alebo grilovačky, nebudeme asi nejak veľmi riešiť to paierové menu na stole a tak.... A čo sa týka DJ-ja, ja aj snúbenec a vlastne všetci naši kamoši sú hudobníci, takže dúfame, že sa bude hrať až do rána :-D Juuu baby dnes idem skúšať šaty, držte palce, teším saaaaa :-D :-)
Odpovedať
Lindux drz sa, tesim sa, ako (dufam :-D ) porozpravas potom. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Lindux, ja hrám v dychovke, ale úprimne, aby mi hrala naša falošná amatérska dedinská dychovka, to nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... :-D Daj vedieť, ako šatky... ;-)
Odpovedať
Alique woooow :-) hras? to si celebrita? ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Celebrita... :-D Väčšinou si urobíme hanbu, kam prídeme... :-N Ale nie... Sme amatérska dychovka s vekovým priemerom cca 60 rokov, tento priemer znižujem len ja a speváčka... :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte baby, tak aj ja sa pripajam, tiez to bude jul, asi 9teho :-) len este nemam absolutne nic zajednane :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Keď sa do toho zakusnete, zabka, tak nás ešte predbehnete.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?