Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

23. júl 201125380
  • suhlasim, bez toho by sa do kostola nedalo ist 🙂

• cafte babizne🙂) takze dnes stretko a zaloha fotograf, zajtra stretko a zaloha DJ a v nedelu stretko a zaloha kameraman....🙂konecne mam pocit, ze aspon tie najdolezitejsie veci budeme mat....neviem co teraz bude nasledovat....ale asi vyber siat...aj pre mna aj pre mojho draheho....a tesim sa hlavne na svadobny veltrh vo februari, dufam, ze tam objavim plno inspiracii....a inak aku farebnu kombinaciu vyzdoby ste si vybrali?neviem sa rozhodnut medzi bielo-setriebornou alebo bielo-bledofialkovou..🙂

• Ahojky babuli, ako vidim, ste spravne rozbehnuti, super...😉
    My budeme mat vyzdobu bielo bordovu...🙂

• Sponzor fóra
  • a my budeme mat bielo modru vyzdobu... 😉

• my budeme mat bielo-smotanovu,lebo bielo-zlatu vyzdobu🙂

• mne sa paci aj bielo-smotanova a bielo-zlata a aj bielo-marhulova, tak sa rozhodneme niekedy neskor, ked sa uz aj moj snubenec rozhodne asistovat pri svadobnych pripravach 🙂

• To sa len mne zda, ze sem chodia aj taki, co nepatria do temy???

Babuli supisko 🙂 pochval sa, koho mas na fotenie a kameramanovanie? 😉 😉 mozeme povedat nazor, ak jeho pracu pozname ci sa nam paci. 😉 😉

Dievcata, podla mna je kazda farba dobra. 🙂 🙂 A su to vase oblubene farby ked ste si ich vybrali? 🙂

• no drači, už si vyhostená 😃 😃 😃

• Panaacik, aaano, hned po ciernej je to oblubena farba, no netrufam si bieo ciernu, aj ked som take videla a bolo to nadherne...🙂

• fotograf - bubiphoto, kameraman Video Pojzl Senec, Dj Red

• a stale mam dilemu aj ohladne siat...ja by som chcela cistucko biele princeznovske...ale priatel by chcel mat bledunky maslovy oblek..a neviem ci sa to k sebe vobec hodi....

• Je to vhodne, lebo ak ty budes mat biele a on maslovy oblek, budes stale vyraznejsia. Horsie by bolo, keby si mal aj ty maslove a nedajboze, ak by tvoje saty boli o nieco tmavsie...😉

• cize nesmieme mat asi obaja maslove oblecenie?🙂

• Aspon tak mi povedala teta v salone...😉

• budem sfúknutá, že sem nepatrím, ale čo už 😃

babuli - keď bude mať bielu vestičku s košeľou a kravatou, bude to super - budete zladení a ako alique povedala budeš výraznejšia 🙂

• Sponzor fóra
  • super, dik za rady nevesticky..a vy ste uz co vsetko vyriesili?este ma zaujima, ci svadobne menu co je na stole (papierova forma) ci to robi hotel, kde budeme mat svadbu alebo to musime dat my vyrobit

dik

• Vseeelico, saty, miestnost, vyzdobu a v piatok ideme rezerve fotografku...🙂
    Niektore restikx to robia, no my si to asi dame urobit spolz s oznamkami, aby bol spolocny motiv...😉

• Alique ty mas koho na fotenie? 🙂 🙂

• Pani Janku Amarandei - JStudio, v piatok mame stretko, velmi sa tesim...😉

• Alique no pozrela som si tvorbu a vyzera to velmi fajn 😉 😉 take jemne a elegantne 🙂 🙂

• Jo, aj mne sa velmi paci...🙂🙂🙂
    Povodne sme chceli Katku Zitnansku, no pisala mi, ze ma booknutu celu sezonu 2011, tak sme hladali a nasli pani Janku...🙂

• No a v piatok nejdeme len za tetou fotografkou, ale aj ujom DJom... 😃
    Práve mi volal drahý... Juuuuuuuuuuuuuuuj... 😃

• my este nemame fotografa 😞 teda myslime si, ze ho budeme mat, len sme za nim este neboli 😃

• My budeme mať bielo-zelenú výzdobu, ale keďže budeme mať netradičnú "hostinu" vonku skôr v podobe gardenparty alebo grilovačky, nebudeme asi nejak veľmi riešiť to paierové menu na stole a tak.... A čo sa týka DJ-ja, ja aj snúbenec a vlastne všetci naši kamoši sú hudobníci, takže dúfame, že sa bude hrať až do rána 😃

Juuu baby dnes idem skúšať šaty, držte palce, teším saaaaa 😃 🙂

• Lindux drz sa, tesim sa, ako (dufam 😃 ) porozpravas potom. 😛

• Lindux, ja hrám v dychovke, ale úprimne, aby mi hrala naša falošná amatérska dedinská dychovka, to nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... 😃
    Daj vedieť, ako šatky... 😉

• Alique woooow 🙂 hras? to si celebrita? 😉 😉

• Celebrita... 😃 Väčšinou si urobíme hanbu, kam prídeme... 😬
    Ale nie... Sme amatérska dychovka s vekovým priemerom cca 60 rokov, tento priemer znižujem len ja a speváčka... 😃 😃 😃

• ahojte baby, tak aj ja sa pripajam, tiez to bude jul, asi 9teho 🙂 len este nemam absolutne nic zajednane 😃

• Keď sa do toho zakusnete, zabka, tak nás ešte predbehnete.. 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov