Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
podla mna nemusi, ani moj snubenec nechce taku vestu a kravatu, ale pokusim sa ho este presvedcit... :-) a myslim si, ze sa moze skombinovat kludne ina farba a to je aj dobry napad, aby to bolo vo farbe kytice, predsa aj zenich mudi vyniknut :)
Odpovedať
to mate stastie baby, ze vas snubenec chce aspon kravatu :-D To ten moj odmietol, vraj na vlastnej svadbe nebude v nicom stiahnuty a citit sa neprijemne...takze teraz usilovne rozmyslam nad inou variantou...nejakou koselou, ktora by vyzerala slusne aj bez kravaty....nemate nejaky napad? :-|
Odpovedať
Ahojte baby :) Konecne nam to funguje :) uz mi chybalo rozpravanie sa s babami, ktore sa vydavaju :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si tiež pripadala ako bez ruky, keďže som si tu ani len kliknúť nemohla :-D
Odpovedať
Ahojte baby...mne sa strasne teraz pacia tie uzke kravaty!!!, ale asi zostaneme pri klasickej francuzskej a uzka pojde po polnoci ;-) Ale videla som uz zenichov aj bez kravaty a bolo to v pohode. Ved je to vasa svadba, tak sa hlavne musite citit prijemne! A ked sa niekomu nepaci...nech si na svojej urobi inak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, teraz som to dočítala :-N kravaty a vesty... mne sa to veľmi páči a myslím, že ten môj je celkom zmierený s tým, že bude mať na sebe to, čo si vymyslím :-D ja práve tú vestu chcem, aby si mohol dať dole sako, predsa len s tou vestou bude vyzerať potom slávnostnejšie... ale myslím si presne to, čo machula: každý nech to urobí tak, ako sa mu páči a bude mu príjemne ;-)
Odpovedať
my zatial planujeme,ze moj vlado bude mat smoking a teda motylika...ale este uvidime,ako mu to bude sediet...
Odpovedať
@nimika suhlasim. Robme tak, aby nam bolo dobre a podla nasich predstav. :-) My to asi dame tak troska "obycajnejsim" stylom, ze kravatka a kosela v inaksich farbach a nie francuzska. Ved viete, ono cierny oblek posobi slavnostne uz sam o sebe, k tomu aj to zenichovo pierka z kvietkov na saku a je to. Podla mna to bude vyzerat slavnostne. :-)
Odpovedať
ked uz sme pri tom obliekani? ako ste na tom vy? zavoj ci bez zavoja??? saty biele ci farebne??? ja budem mat saty so smotanovym nadychom, proti tomu mama strasne protestovala, pretoze nevesta vraj ma mat biele...ale ked videla, aka som z nich stastna, tak rezignovala ;-) a zavoj by som mala mat spanielsky s dlzkou asi pod zadok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja chcem určite biele šaty a závoj tiež španielsky ;-) a čo sa týka dĺžky závoja, uvidím podľa šiat, ale páčil by sa mi tiež taký dlhší, minimálne po zadok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, babule... ;-) Ja uvažujem, že bez závoja, nakoľko mám vybraný zložitejší účes, bolo by ho škoda zakrývať. No ešte uvidíme... :-D No a drahý kravatu normálne nenosí, ale na svadbe je s tým OK, dokonca sa teší. Keď som si bola vyberať šaty, po vyberaní prišiel pre mňa a pri tej príležitosti si skúsil kravatu a vestu a mala som pocit, že zo skúšania sa tešil ešte viac ako ja.. ;-)
Odpovedať
jeej alique, to je mile...mne sa zda, ze ti nasi chlapi sa obcas len tvaria, ze ich o az tak neberie, ale tesia sa mozno viac ako my :-D ten moj sa do vsetkeho aktvine zapaja..vestu a kravatu este neskusal, ale chceme ist v januari a o obleku sa tiez obcas bavime a vidim, ze mu zalezi na tom, aby nebol hociaky :-D tesi ma to ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby,aj ja mam jednu otazku...uz ste riesili licenie na svadbu?ja mam velku dilemu,ci sa ist dat niekomu nalicit,pretoze zatial som nemala dobre skusenosti...a mam kamaratku,ktora sice nie je profesional,ale lici prekrasne...a rozmyslam,ci nie je vyhodnejsie si radsej za nejakych 30eur kupit kvalitny make-up,ktory vyuzijem aj inokedy a dat sa namalovat jej?dalsie plus je,ze ked vecer pride na svadbu,moze ma podla potreby doupravovat,ak by nieco nedrzalo tak,ako ma...vdaka za nazory:))
Odpovedať
Profilova fotka
@aninocka4 na tvojom mieste by som sa zverila do rúk tej kamarátky, keďže sa ti jej líčenie páči :-)
Odpovedať
suhlasim s nimikou..tiez ma bude malovat kamaratka a cesat dalsia! a uz teraz viem, ze budem spokojna :-D
Odpovedať
super baby,vdaka:))ja som vzdy taka nerozhodna,potrebovala som,aby ma v tom niekto utvrdil:))
Odpovedať
Ja tiež uvažujem, že ma namaľuje kamarátka, príde mi to výhodnejšie, tak ako písala aninočka. Inak dnes sme boli s miláčkem len tak nakuknúť do obchodu s oblekmi a páčili sa nám s jemnými pásikmi a aj iné ako čierne, napríklad tmavohnedé, tmavošedé....inak akú farbu polnočných šiat ste si vybrali? My keďže budeme mať tú "gardenparty" priateľ chce mať biele tričko, tak som si povedala, že aj ja si skúsim nájsť nejaké biele šatočky, nech som stále ako nevesta machula: závoj po pás ;-)
Odpovedať
Ahojte, ja budem mat tiez spanielsky zavoj po zadok, ale myslim si, ze ho vyuzijem iba kym budeme na obrade v kostole a potom by som si ho dala dole, lebo budem mat vyraznu ozdobu vo vlasoch :) Popolnocne saty mam cervenej farby, kedze je taka tradicia, nasej rodine by sa nepacila ziadna ina farba. A licenie este nemam ani tusenia, mozno vyuzijem sluzby svojej sikovnej sestry, ktora je v liceni majstrom :)
Odpovedať
Profilova fotka
Babyyy, dnes mi prišli poháre a figúrka, viď. fotoalbum. ja sa tak tešííím a Jojo tieeež.... :-D Už nech som doma a môžem si ich pozrieť... :-D
Odpovedať
@alique tie pohariky su krasnucke. ;-) ;-) Mne sa to tiez paci, ale ja mam troska predsudky voci niektorym veciam, jednoducho za nieco odmietam vyhodit tolko penazi. :-D :-D ale mozno cez bazarik by neboli take drahe. :-N :-N Porozmyslam tiez. 8-) A inak dnes je krasny den
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik Ja som ich tiež kvôli tomu nechcela, ale Jojovi sa tak zapáčili, že povedal: Kašľať na to... a tak sú práve na pošte, stačí ísť pre ne...;-)
Odpovedať
@alique Mozem sa spytat kolko stali? ;-) ;-)
Odpovedať
@alique ali, prekrááásne poháre.. ja som ich už videla na živo a sú nádherné x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik s poštovným a gravírovaním 90,- :-S Čo už s nimi...:-D @simcab ďakujem... Veľmi sa teším domov na rozbaľovanie balíčka...;-)
Odpovedať
@alique Ali podstatne je, ze ste Vy dvaja spokojni a pacia sa Vam. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik tak, tak...;-) Baby, aj vám sa zdá, že ten čas nejako rýchlo beží? Ani sa nenazdáme a je po svadbe...
Odpovedať
Profilova fotka
@alique mne sa to zdá :-D zvlášť, keď si uvedomím, že ešte toho nemám veľmi veľa vybaveného :-N a táto naša vynovená stránka mi tie dni aj pekne odratáva a dnes mám také pekné číslo - 222 dní do svadby :-)
Odpovedať
cooo baby, mne sa zda, ze sa toho ani nedozijem! este mi to pripada strasne daleko :-( ....mozno sa len prilis neviem dockat! az sa bojim, ze ked sa tak tesim, aby sa nieco nepokazilo! :-x
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiež bojím, že sa niečo pokazí.... to ja stále tak :-N
Odpovedať
hlupe sme....treba sa na to predsa tesit x-) ...a nie dopredu premyslat, co sa pokazi, ale niekedy sa to neda! tak vam zavidim baby, ze vam to rychlo uteka.. alique: tie pohare su naozaj krasne, ale ja som tiez povedala, ze pohare nechcem...mrzelo by ma, ze budu potom stat na policke az kym sa nerozbiju :-| a este sa mi paci v tvojom albume, kde mas tie fotky na stuzkach...rozmyslam nad takym niecim vo vyzdobe, akoze vsetky pary, ktore budu na svadbe a uz su zosobaseni, ze by tam boli :-D dufam, ze pozhanam fotky od vsetkych lindux: mne sa tiez pacia aj tmavosive obleky...uvidime, este sme neboli pozriet, asi to bude o tom, ktory sadne najlepsie ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?