Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@lopieta za navstevu v istanbule stoji harem a palac topkapi, zatoka zlaty roh, modra mesita, sulejmanova mesita, vodne nadrze, prejst pesi po moste z europy do azie k vyhliadkovej vezi a samozrejme mesita hagia sophia a velky bazar.
Odpovedať
@radeno dakujem :) urcite vsetko pozrieme
Odpovedať
jeeej baby pár dní tu niesom a vy sa tak rozbehnete :-) My sme si s miláčkem ozdobili náš prvý stromček <3 tak sa z neho vytešujem :-) Inak aby som niečo aj ja prispela k staršej diskusii, tak DVDčko tiež nebudem mať, teda určite nie profesionálne. Určite poprosíme tchána, aby nás natáčal na kameru, nech aj túto pamiatku máme, ale ja sa viac teším na fotečky-inak aj ja som meganefotogenická (narozdiel od drahého) takže to ešte môže dopadnúť všelijak. Inak ja mám zase problém, že môj dedko sa nebaví s babičkou, a ja ich chcem mať na svadbe oboch...keby ste videli čo stvárali na mojej promócii :-( ...tak dúfam, že na nejak vschopia a kvôli mne sa unormálnia...a drahý to má tiež veselé - rodičia sú rozvedení, takže si viete predstaviť :-( no ja verím, že naša svadba dopadne super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeee, že 222 dní do svadby... :-D
Odpovedať
Ja uz len 194 :)
Odpovedať
@alique aj ja mám tak isto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ;-) Na FB si po desiatkach odrátavam, kamoška minule hádala, čo to je. Od kg, cez narodeniny spolužiaka a tehotenstva všetkých príbuzných sme sa dostali až k svadbe... :-D
Odpovedať
Ja 207 :-) :-)
Odpovedať
@alique a kde si nasla take odratavadlo? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik choď do svojho fotoblogu a ak máš správne nastavený profil aj s dátumom svadby, tak ti to odrátava na pravej lište... ;-)
Odpovedať
@alique myslela som ten fb :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik jaaaaaj, tam to nemám, tam si to dávam do statusu... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
jeeej, to so nevedela, ze mi to tu moze odratavat :-D ...idem si to dat do profilu, nech viem, ako na tom som xixi
Odpovedať
tak u mna je to dnes presne 200 dni :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@machula ;-) pekne sa to odsypáva...
Odpovedať
@alique aj tak sa mi to zda vela x-) pockaj, ked to bude 20 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa tiež páči to odpočítavanie :-D ja mám dnes 214 :-)
Odpovedať
@machula napodobne 8-)
Odpovedať
aj mne sa odratavanie paci, akurat sa mi to stale zda velaaaaa :-|
Odpovedať
@lindux v skole ti to ubehne. ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Dievcence, prajem Vam krasnucke Vianoce a cele sviatky s blizkymi a splnenymi snami x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, zajtra to bude rok, čo ma Jojčo požiadal o ruku... Hi... :-D Prajem Vám krásne Vianoce plné pohodičky, keďže zajtra sa sem asi nedostanem... ;-)
Odpovedať
Stastne a vesele Vianoce prajem, oddychnite si a po novom roku, hor sa do priprav. Novy rok bude narocny a dufajme, ze vsetko dobre dopadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja vám prajem krásne Vianoce :-)
Odpovedať
aj ja zelam stastne a pokojne Vianoce :-)
Odpovedať
Baby, vesele Vianoce...posledne "slobodne" :-D (nastastie ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
@machula Vidíš, tak takto som sa na to nepozrela... ;-)
Odpovedať
@alique no som zvedava, ktora bude buduce Vianoce oslavovat s bruskom...neplanujete?
Odpovedať
Profilova fotka
@machula ja chceeeeeeeeeeem :-)
Odpovedať
Ja chcem tiez :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?