Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Vazne baby??? :D fuuu...dufam, ze sa potom pochvalite! Ja zatial este neplanujem niekolko rokov, ale uvidime ako sa to nakoniec vyvrbi! :-D Vy by ste chceli hned po svadbe?
Odpovedať
@machula aj ja chceeeem a silno verím (dúfam :-N ), že budúce vianoce nás už bude 2 a pol :-)
Odpovedať
aj ja by som uz velmi chcela. po nicom inom tak netuzim ako po babatku :) dufajme, ze sa to podari :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta @simcab dúfam, že nám to vyjde :-) tiež po tom túžim a budem sklamaná, ak by s tým mal byť nejaký problém...
Odpovedať
Profilova fotka
bola som dnes v jednom salóne skúšať šaty :-) tie, ktoré už máte vybraté - ako ste to dokázali, keď tých krásnych šiat je toľko? neviem, či si budem vedieť vybrať :-N
Odpovedať
@nimika ja som si určila priority.. :-D nechcela som vyšívané, lebo na fotkách to potom aj tak veľmi nevidno.. a chcela som veeeeľkú sukňu.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ja som si na začiatku skúšania povedala, že chcem jednoduché a predavačka mala o jednoduchosti asi iné predstavy ako ja, takže som skúšala rôzne štýly šiat a zapáčili sa mi aj také, o ktorých som si myslela, že ich nebudem chcieť :-D takže už nemôžem hovoriť o tom, že chcem jednoduché šaty :-N
Odpovedať
@nimika ja som mala vsetky saty napozerane na nete, takze som prisla do salonu s presnou predstavou, co chcem skusat a co nie :-D ...a vybrala som si tie, pri ktorych som mala pocit, ze toto su moje saty!!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@machula tak ja na nete veľmi nenapozerám, pretože salón, do ktorého ešte chcem ísť, nemá stránku :-| a ten čo som tam bola včera, tiež nemá všetky šaty na nete. A navyše, tie ktoré sa mi na obrázku páčili najviac, mi vôbec nesedeli ste zlaté, že sa mi snažíte pomôcť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@machula No... Pred dvoma mesiacmi som vysadila HAK, takže možné je všetko... ;-) Na jednej strane by som veľmi chcela a viem si to predstaviť, na druhej strane sa trochu bojím, či budem dobrá mamina..
Odpovedať
aj my by sme chceli byť budúce Vianoce už traja :-))))) hneď po svadbe by sme chceli na tom pracovať :-D
Odpovedať
jeeej baby tak vám veľmi držím palčeky ;-) My by sme s mimuškom chceli počkať ešte také dva roky, ale keďže neberiem tabletky lebo mi nerobia dobre a miláčkovi zase nerobia dobre kondomy, tak v podstate stále riskujeme a môže to dojsť kedykoľvek :-D :-D Keby sa to stalo, tak nevadí...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Babusky, prajem Vam, aby ste kraaasne oslavili Silvestra a aby bol buduci rok co najviac nakloneny Vasim predstavam. Vsecicko naj v kazdej oblasti pre kazdu Vas, Vam so srdiecka zelam. ;-) ;-)
Odpovedať
no baby, tak ja si viem predstavit, ze by som pockala mozno aj 7 rokov...neviem ci som uz pripravena, ale to asi nebudem mat taky pocit nikdy! Takze uvidime....rozhodne nebudeme nic silit. Ja sa tiez bojim ci budem dobra mama, mam pocit, ze budem prehnane uzkostliva :-N ale vam rozhodne drzim palce, aby sa vsetko podarilo, ako by ste chceli! a hlavne vsetko dobre v roku 2011 x-)
Odpovedať
Profilova fotka
my by sme možno tiež ešte čakali, ale dokedy? čo ak bude neskoro... radšej sa budeme pokúšať hneď a ak by mal byť nejaký problém, nech je ešte čas riešiť ho :-) tiež vám prajem všetko dobré v novom roku - pre nás svadobnom :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja mam termin na 9.7.2011
Odpovedať
@25nikolla25 vitaj ;-)
Odpovedať
@nimika ano ano vsetko dobre do noveho roku baby...tento bude pre nas vsetky vynimocny <3 ;-)
Odpovedať
Stastny Novy rok Vam vsetkym prajem. Zelam nǎ, aby sme si tento rok vychutnali plnymi duskami a aby sa nam vsetko podarilo podla predstav :-). Uz iba 180 dni, huraaaaaaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Šťastný nový rok, babule, dúfam, že ste doň vykročili pravou nohou.. :-D Aké boli sviatky?
Odpovedať
@alique juuj, tak u nas boli sviatky krasne, konecne som sa trosku zregenerovala a oddychla si! len sa mi nechce do realty, pracovat :-( zajtra mame stretnutie s nasou svadobnou fotografkou, tak drzte palce, nech je sympaticka xixi...planujeme urobit aj par fotiek, tak som velmi zvedava, kedze ja nie som velmi na fotenie a predvadzanie sa =-)
Odpovedať
@machula drzim palce, urcite to bude super. Ja som sa akurat vcera dohodla s bratrancom, ze nam spravi fotky tak mam radost, dufam, ze to dobre dopadne :-)
Odpovedať
@biela.ruza aj my budeme mať svadbu 2.7.:)
Odpovedať
Som rada, ze sa tu opat vidime. Vitajte spat. ;-) ;-) No a vitam i meritku, nevesticku v julovkach. ;-) ;-)
Odpovedať
@makromolekula my mame tiez v juli, pravdepodobne 30. Na matriku treba ist asi mesiac pred svadbou.
Odpovedať
Ahote babule, rpipajam sa k vam s terminom 9.7.2011. Trochu mam stresy, pretoze nase zasnubenie prebehlo necakane- pre mna s velkym prekvapenim a svadbu chceme mat v tomto trmine. Nemam nic vybavene okrem saly a hudby a ako tu citam, vy uz v novembri ste saty skusali. Ujujuuuuuuj. Ja som to chcela trosku odlozit,kedze Bezradna som vsak s fotografom a kameramanom, vobec neviem koho- hlavne po skusenostiach z toho mnozstva svadieb, ze takmer na vsetkych boli nekvalitni kameramani. Ach jaj.
Odpovedať
Profilova fotka
zas nás tu pribudlo, super :-) @xevulax neboj sa, všetko vybavíš, len budeš musieť vybavovať viac vecí naraz, ale určite sa to dá ;-) a čo sa týka nespokojnosti s fotografom a kameramanom... podľa mňa, keď je niekto nespokojný, tak to neznamená, že musíš byť aj ty. Sme rôzni, máme rozličné názory.. ja ani nebudem mať profesionálneho fotografa, ale keďže sa fotkám veľmi nerozumiem, tak to nejdem riešiť
Odpovedať
nimika, prave som oslovila 2 fotografov, z toho sa jeden uz aj ozval, videla som jeho pracu, paci sa mi, ze sa chce aj osobne stretnut a vsetko podohadovat pred svadbou, ukazat pracu a podobne, s tym ze je asi najlacnejsi akeho som nasla- aj to bolo nechtiac:-) este si lamem hlavu nad kameramanom. S tymi fotografmi nejde o to, ze ostatni boli nespokojni, skor sa fotky nepacili mne, ked sme ich po svadbach pozerali. Vy mate kedy termin?
Odpovedať
Profilova fotka
@xevulax no keď sa tebe fotky budú páčiť, nemáš čo váhať a tá dobrá cena je super bonus k tomu ;-) my máme termín 23.7.
Odpovedať
@xevulax neboj postihas a vitaj ;-) ;-) ono dopredu sem chodia baby vacsinou, ked sa moc tesia a uz si chcu tu svadbicku vybavovat. No a potom sa stava toto, ze nikde nie je volno...teda pocula som viacere baby co teraz na letny termin nemozu zohnat ziadnu salu a fotografa :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?