Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@aninocka4 Ahoj! mame rovnaky termin svadby. Lenže ja okrem šiat ešte nič nemám :-( ! Ale svadba bude na dedine, takže až taký problém by to nemal byť, aspoň dúfam :-) !
Odpovedať
@zuzanockato ja vacsinou vidim tie navleky za 1 eur na stolicku, skus pohladat hlbsie..aj na nete su take ceny :-)
Odpovedať
@mezike ahoj:) no ved saty su velmi dolezite,to je jedna z prvych veci,na ktore ludia hned pozeraju:D a to ostatne postupne,vsetko stihame:)
Odpovedať
Profilova fotka
@lilianuska tam som mala stužkovú... ;-) My tiež 30.7. o 15:00... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
200 dníííííííííííí... :-D
Odpovedať
@alique aj my mame o 15:00 :D ...ze 200 dni,takto mi to pride velmi blizko:)uz aby bolo po skuskovom,nech mozme nerusene dalej planovat a chystat....
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a s akym rozpoctom asi tak ratate??? My budeme mat 90 hosti a ked som uplne vsetko spocitala, co sa nasej svadby tyka, vychadza to na nejakych 5000 eur.... Len to nemam s cim porovnat ci je to vela alebo v pohode??
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka_14 Nas bude o nieco menej, no ratame tiez tak nejak...;-)
Odpovedať
Profilova fotka
...a kamoška môže pracovať na oznámeniach, už som jej poslala aj text, som zvedavá, ako budú nakoniec vyzerať :-)
Odpovedať
super... ja neviem snubenca donutit k tomu, aby zavolal kamaratovi, ktory by nas mal fotit a vyrabat oznamenia :-D. aj ja chcem mat uz nieco hotové :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika Určite super, potom nahoď foto... ;-) Aj my by sme mali začať riešiť oznamká... Uf
Odpovedať
Profilova fotka
tak ktovie, kedy to bude hotové, lebo tá kamoška je strašne zamestnaná osoba a len niekedy má voľno :-N ale včera ma pýtala, aby som jej poslala presný text, aby mohla začať robiť, lebo by sa jej to ťažko menilo, keby začala robiť bez textu
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nimika @alique ja sa tym uz zaoberam. Kamoska mi ho robi, tak chvilu potrva. :-D @lopieta moja neboj sa. :-p :-p Aka si mila, ved urcite budes daco mat, nie sme nejako v predstihu. x-) :-D
Odpovedať
@ panaacik ani obrucky, ani oznamenie, ani menu, jedine saty, kapelu a hotel, nic ine, ani ziadne dekoracie, nausnice, jednoducho nic :D:D....
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ty máš takú istú kamošku ako ja :-D :-D :-D
Odpovedať
baby... a ako vyberate oznamka....ja neviem, nic ma az tak neoslovuje a rozmyslam aj nad tym ci s nasou fotkou alebo nieco klasicke =-) toto bude dilema! Ja by som uz najradsej zhanala popolnocky, obrucky, oblek, budeme musiet vo februari, nech mam pocit, ze nieco robim. a chystate sa aj na veltrhy? BA, NR?
Odpovedať
@lopieta a to uz teraz aj menu treba vyberat? Co som zaspala? :-D :-D :-D @nimika ju to bavi, takze som rada. Len ma vela napadov, neviem, co si mam vybrat. :-) @machula ja by som sa veru velmo rada na veltrhy pozrela. Ty ides? ;-)
Odpovedať
@panaacik to vobec neviem, ja by som to uz rada vybrala, aby som vedela kolko nas to bude stat :-D...
Odpovedať
ja som si povedala, ze nase oznamka spravim ja...no uz sa do toho musim vrhnut, ale nejako mam strach ze sa mi to nepodari podla predstav, nechcem, aby to bolo tuctove :-|
Odpovedať
Baby, vôbec nezúfajte, mne to príde, že to je ešte tak daleko, zároven mám strach že sa to všetko tak šuchne, že potom bude málo času. V každom prípade chcem mať všetko aspon mesiac dopredu zariadené, nech potom nemusím stresovať a už si budem len užívať posledné dni mojej slobody:)))))))
Odpovedať
@zuzanockato podla mna to teraz pojde uz rychlo, boli sme tu uz v roku 2010 a to bolo daleko. Teraz je uz stred januara a ani neviem ako k tomu doslo. :-D :-D Mne to teraz pojde uz rychlo, si myslim. :-) @lindux ja som tiez mala navrhy, ale nemam v kompe take programy na spracovanie fotiek a ani lepsie formy pisma, takze som to nechala na niekoho druheho, kto to ma. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@machula Pôjdeme v BA... ;-) @lopieta @panaacik Nám v reštike povedalim, že menu budeme riešiť mesiac pred... :-) @zuzanockato Aj mne to prišlo ďaleko, no teraz, po Novom roku a najmä, keď už dni počítame pod 200, tak ma začína chytať panika... :-N Alena, kľúúúúúúúd, stííííííííííhaš, upokoj sa, veď všetko riešiš postupne, nieč nevynehááááááááááš... 8-) Musím sa upokojovať... ;-)
Odpovedať
@alique aj nam tak povedali v restauracii. :-) Kluuuuud, ved casu je dost. :-D :-D
Odpovedať
Baby, muza, miesto a saty mame....takze sa mozeme vydavat aj keby sme nic ine uz nestihli, no nie? :-D :-D :-D Ale nebojte, vsetko krasne vystihame, 184 dni je este kooopec casu :-D
Odpovedať
lindux heey pozor!!! ja ešte šaty nemám:))))), ale koncom januára začínam s hladaním tých najúžasnejších šiat:). Ja sa inak na ten den D už teším, môžete mi prosím napísať vaše presné dátumy svadieb?????
Odpovedať
@zuzanockato urcite ich najdes rychlo :-) My mame svadbu 16.7. a ty mas kedy? Lebo na pase mas napisane ze svadba uz bola 8-)
Odpovedať
@zuzanockato a nepytala si sa uz na tie datumiky? 8-)
Odpovedať
@zuzanockato my mame 2.7., cize 170 dni do svadby :)
Odpovedať
@panaacik ja sa chystam minimalne na jeden :D...aspon informacne a pre naladu, vsak ktovie, co tam objavim :D @lindux to bolo krasne povedane x-) @zuzanockato my mame 9. jula a vsetci mi tvrdia, ze sa to uz suchne rychlo, co im teda neverim xixi, hlavne, nech uz je teplejsie a viac svetla, potom to uz pojde @lopieta ty z nas budes tusim prva :-D dufam, ze potom vsetky napisete pocity a dojmy!
Odpovedať
samozrejme, vsetko porozopravam, len aby uz bolo teplucko a uz sa hadam dopracujeme k tomu velkemu dnu D :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?