Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@mezike pochval sa! Akeho fotografa, znameho? 8-) @iukapiuka no ano, akoze poludnie nie je dobre, ja som rozmyslala nad tou 10tou hodinou, ale az takou 18tou. Veru, musim nad tym dobre porozmyslat. :-) ..Ozaj, to este studujes? :-)
Odpovedať
@aninocka4 a ty sa chystas fotit na poludnie? :-)
Odpovedať
@panaacik no,je mozne,ze nam to tak vyjde..obrad je o tretej,fotit sa zacneme od pol dvanastej...takze ano:) inak nam to nevychadza,skor nestihneme,po obrade nechceme...ako,ja to nejako na fotkach nevidim,ake bolo svetlo,ale moj drahy ano a ked on suhlasil,ze sa budeme fotit v takomto case,tak mne to nevadi...spolahneme sa na fotografa,ze je sikovny a slnko zvladne...alebo sa zamraci..:)
Odpovedať
Profilova fotka
@pannacik no este ma cakaju 2 roky psychologie :) inak o tej 6stej to neznie zle...lebo ja nechcem aby ma moj drahy videl v satoch este pred tym ako vojdem do kostola , ale zase neviem ako to hostia budu vnimat ked na hodinu odideme (lebo planujeme max 50ludi) ..a mozno by to nemuselo byt az tak od veci, ci?
Odpovedať
@iukapiuka tak potom koncis treti rocnik,vsak?aj ja...ale nie psychologia...a chodis do skoly v ba?
Odpovedať
Profilova fotka
@aninocka4 no technicky vzato som uz tento rok zacala 4.rocnik (trochu som si to nechtiac natiahla :-D ..ale nie v BA ale vo viedni..takze aj ty popri skole riesis svadbu? nerozptyluje ta to trochu? pre mna je to dost velka novinka tak zatial je to krasny sposob "nic nerobenia" prezerat si vsetky mozne svadobne weby :))) uvidim ako dopadne skuskove hehe..
Odpovedať
@iukapiuka no jasne,ze ma to rozptyluje...ved sa mam teraz ucit a nie tuto sediet:D ale nevadi,vsetko zvladneme:)
Odpovedať
Profilova fotka
@aninocka4 tak tak, ja som si povedala ze to realne budem riesit az vo february ked nebude skola :) dufam ze predsavzatie vide...:)) kazdopadne drzim palce :))
Odpovedať
@iukapiuka vdaka,ja tiez podobne,tesim sa,ze bude po skuskach a budem sa moct venovat naplno svadbe:)
Odpovedať
Profilova fotka
baby som na tom podbne... namiesto skusok riesim veci okolo svadby...a to ma v maji cakaju statnice... vzdy si poviem, ze len na chvilku nieco pozriem a stravim tu aj 4 hodiny :)
Odpovedať
@iukapiuka ahoj. Ja si osobne myslim, ze ked sa pojdes fotit po obrade, nic sa nestane. Hostia sa budu bavit a vobec si nevsimnu, ked odidete na tu hodinku alebo dve. Ja som bola asi na 100 svadbach za zivot a nikdy sme to neriesili, ked mladomanzelia odisli na fotenie. Zabava pokracovala dalej :)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik my sa pôjdeme fotiť až podvečer, keďže je júl, vonku je dlho vidno a až také teplo už vtedy nebude ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Baby, ako riesite tortyy, make up a vlasy? Najprv som chcela az niekedy v juni, ale rozmyslam, ze ak si vyberiem nejaky ziadany podnik/salon, tak sa moze stat, ze dotycna bude mat obsadeny termin alebo dovolenku apod. Kedy sa chystate tieto veci "zajednat"?
Odpovedať
@panaacik mne budú vlasy a make up robit kamosky, ktore mam odskusane a uz sme dohodnute :-D ...ale torty este neviem, jedna kolegyna z prace je uzasna pekarka, videla som, ze pecie aj na svadby, tak ju asi poprosim, ja budem riesit asi iba hlavnu tortu, pretoze vela nam ponosia hostia aj zakusky, aj torty a ked bude este aj cokofontana, tak sa toho lela nezje... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopiekta dakujem za radu :) ja som bola zatial len asi na 4 svadbach a vzdy sa fotili pred obradom tak som si to moc nevedela predstavit..ale ked vravis ze je to ok, tak staci sa len postarat neh je dobre rozprudena zabava a nebyt prec 2 hod a bude to ok :) @panaacik ja vyuzijem plesovu sezonu a neham si porobit rozne ucesy aby som vedela ako mi pristanu a vydrzia :) ja som dost taky ten "prirodzeny typ" a este som nikdy nemala urobeny uces od kadernicky tak som zvedava ake to bude :) potom si uz len vyherny uces neham zreprodukovat na svadbu :)
Odpovedať
@tinka_14 ja to iste :-D mala by som sa uciiiit na namiesto toho riesim svadbu ;-) Tiez sa tesim, ked budem mat poslednu skusku za sebou a budem sa svadbicke moct v pohode venovat (bez vycitiek :-D )
Odpovedať
už len 181 dníííííí :-) :-) čo máte nové babulky? Ja mám DJ-a a kopec drobnostičiek na výzdobu :-)
Odpovedať
@lindux pochval sa ake drobnosti a najma inspiruj, mozno pokukam na tych miestach. :-p :-p
Odpovedať
baby, ja stagnujem...najblizsie sa mozno nieco pohne, ked pojdeme na svadobny veltrh ;-) ...myslite, ze sa tam budu dat kupit aj obrucky???
Odpovedať
@machula urcite, vraj tam byva vsetko. :-)
Odpovedať
@machula aj ja cakam veltrh, aby sme si konecne mohli vybrat obrucky. Urcite tam budu, my uz sme dohodnuti s Cechmi, ze si tam prideme uz definitivne objednat.
Odpovedať
@lopieta to by bolo fajn a byvaju tam aj rovnake ceny? nedavaju si vyssie?...obrucky teda urcite pojdeme pozriet a este by som chcela topanky... x-) ....a kopu dalsich veci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa tiež neviem nejako rozbehnúť, baby... Keď vás tu tak čítam, normálne si hovorím, že čo som to ja za nevesta, keď nič neriešim... :-D Akurát včera drahý hovoril, že už by sme sa mali nejako rozhýbať... Asi chytím paniku... :-. Ozaj, na veľtrh sa chystáme aj my - v piatok, bude tam niektorá z vás v piatok?
Odpovedať
@machula ahoj. my sme s drahym boli na vystave sperkov, co bolo v Inchebe a tam sme uz skusali prstienky a presne take co my chceme nam cenu vypocitali na 220€ za pár. my chceme totiz uplne klasicke, obycajne, leskle zlte zlato a tenke, ked mam kratke prsty a na nich by hrubsie prstene neukazali velmi dobre. Myslim si, ze ceny tam budu podla ich platneo cennika, takze by nemali byt vyssie.
Odpovedať
Konecne máme vybavené papiere z veľvyslanectva :) Konecne máme súhlas aj RF :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta Gratulácia... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ten piatok na veľtrhu som myslela 4.2. v Inchebe... :-D
Odpovedať
@alique dakujeme :) My tam urcite budeme, len neviem ci to bude v piatok alebo sobotu :)
Odpovedať
@alique dakujeme :) My tam urcite budeme, len neviem ci to bude v piatok alebo sobotu :)
Odpovedať
@lopieta no my by sme tiez chceli klasicke len z bieleho zlata, leskle, ja tenku, ale priatel by chcel asi trosku hrubsiu...bez gravirovania, ani kamienky nechceme, tak uvidim, kolko to bude stat, ja sa v cenach obrucok vobec neorientujem...takze nemam predstavu! @alique ja pojdem asi v sobotu :-| a aj do NR pojdem pozriet :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?