Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
mate niekto info o tom veltrhu ci sa tam oplati kupovat alebo objednat nieco? ci su tam lepsie ceny alebo naopak??? dakujem
Odpovedať
@panaacik no mam stastie, ze jedna moja kamaratka je sikovna aranzerka a zhodou okolnosti mala nedavno svadbu v rovnakych farbach ako chcem ja, takze mi vsetko pozicia - cize organzy, kovove srdiecko na auto, sviecky a vselijake drobnosticky na stol ako male kvetinky a tak dalej. Od stastia som myslela ze umrem, usetrila mi kooopu casu a penazi ;-)
Odpovedať
@machula my sa s drahym chystame na vystavu do Ostravy, bude tam vystavovat vyrobca sperkov, od ktoreho chceme obrucky, tak som velmi zvedava ako vyzeraju v skutocnosti ;-)
Odpovedať
@lindux a ake by ste chceli?
Odpovedať
Kto tu hovoril o veltrhu? Ja sa tam asi zjavim, 8-)
Odpovedať
@machula mam ich v mojom albumceku - su z damaskovej ocele a 24 karatoveho zlata :-)
Odpovedať
@lindux pozerala som, vyzeraju velmi zaujimavo a netradicne, ale asi zostanem pri klasike :-D my sme take konzervy :-N @panaacik asi sa nas tam zjavi viacero...budeme tam do seba vrazat a ani o tom nebudeme vediet! keby nieco, ja som ta vo fialovom kabate :-D
Odpovedať
@machula ja som tiez povodne chcela obycajne hladke z bieleho zlata...ale milacek sa zamiloval do tychto a nakoniec som si povedala, ze aspon budeme origos :-D
Odpovedať
@lindux jasne, ved su krasne, tak netreba vahat..... a nad akymi popolnockami rozmyslate??? dlhe, kratke?
Odpovedať
Profilova fotka
@machula nad žiadnymi :-N ale tak závisí to od toho, aké šaty budem mať
Odpovedať
@machula dakujem, uvidime, ako budu vyzerat nazivo :-) Popolnocky kratke, biele ;-)
Odpovedať
@nimika ja som najskor chcela kratke a teraz ma zrazu chytilo obdobie, ze budu urcite dlhe :-D tak uvidime, ako sa to este zmeni...asi sa to najviac bude odvijat od toho, co mi sadne! ale baby, vy ste vsetky take pokojne, ja stale potrebujem nieco pozerat a hladat, najradsej by som uz mala vsetko nakupene, tusim nad nicim inym ani nerozmyslam =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lindux biele?...to ma nenapadlo, ale je to dobry napad. a planujete pozicat alebo kupit?
Odpovedať
Profilova fotka
@machula keď ja si stále hovorím, že mám čas, ale občas ma chytí stres a panika :-N
Odpovedať
@nimika mna stres ani nie...to skor nedockavost :-D ...stale sa mi to zda daleko
Odpovedať
@machula ano ano, nedockavost je to spravne slovo. :-D :-D @nimika
Odpovedať
Profilova fotka
a mne to ide neuveriteľne rýchlo :-N
Odpovedať
@machula mna tak isto nedockavost ;-) Hej biele, chcem, aby bolo stale jasne, kto je tu nevesta 8-) Este bude sranda najst tie prave, nechcem, aby boli prilis elegantne (kedze oslava bude na zahrade) ale ani prilis obycajne...uffff Inak dnes so sa dozvedela ze kraaasny vankusik co som si objednala pod prstienky nemaju ;-( Nejak mi prestavaju veci vychadzat, zacinam z toho byt nestastna :-(
Odpovedať
@lindux ufff moja, a coze to nezobrazili na stranke, ze uz je vypredane? :-S Juj, no mozno ho este dodaju, kusy..alebo linduska objednaj si iny. :-(
Odpovedať
@nimika rychlo??? hm, zavidim...uz nech je aspon ten svadobny veltrh, budem mat aspon pocit, ze sa tym aktivne zaoberam a urcite nakupim kopu somarin :-D @lindux a z komarov strach nemas??? :-p juuj, urcite sa ti podari najst krasny vankusik, ja rozmyslam nad tou miskou s kamienkami x-)
Odpovedať
@lindux a maju ho iba na jednej stranke? nikde inde??? :-.
Odpovedať
@machula praveze predavaju ho v jednom zlatnictve v Prahe a ja som ho nasla este u jednej pani na mimibazare, ktora ich berie asi z toho zlatnictva. Napisala mi prave, ze bez prstenov ho nepredavaju - to uz co je, tak naco tam maju pri nom cenu...no trapne, taky pekny uz nenajdem ;-( Inak ta miska nie je zly napad, zacne rozmyslat nad niecim takym.... Co sa tyka komarov....nakupim repelentyyy :-D
Odpovedať
@lindux to bude urcite krasne romanticke-svadba v zahrade! s tymi komarmi som zartovala :-D :-D :-D a tym vankusikom sa prilis netrap, vymyslis nieco lepsie a nakoniec si to zo svojej svadby ani nebudes poriadne pamatat ;-) ale je to divne, ze davaju na stranku nieco, co v skutocnosti nemienia predat samostatne :-| a mimochodom, som rada, ze sa ti pacia tie fotky, co som zavesila :-D
Odpovedať
@machula fotky su perfektne, najradsej by som ti dala "paci sa mi" na vsetky!!! Naozaj sikovna fotografka a vy ste taki zlati!!! Inak vsimla som si, ze mas snubacik na prostredniku...tak niesom sama :-D
Odpovedať
@machula @lindux no uzasni su vsak? :-) Jeeejo machula, jaka si fasanda! A tvoj mily fesiiiii. :-D A poklona i pre fotografa. x-)
Odpovedať
@lindux jeeej, to je mile, dakujem! ano, ano sadol na prostrednik a tak som to uz nemenila. rozhodla som sa, ze obrucku budem nosit hned vedla na prstenniku a vybavene :-D ked ma priatel poziadal o ruku, uz som nemala to srdce davat ho z ruky dole :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@machula aj ja som už pozerala tie fotky :-) krásne sú, ale to nie je len šikovnosťou fotografky, vy ste veľmi sympatickí ;-) @lindux aj ja mám na prostredníku ;-)
Odpovedať
@panaacik jeeemine baby zlate ste!!! :-D dakujem velmi pekne! no, fotografke sa to nejako podarilo, my sa totiz neradi fotime, tak sme cakali, ze to bude strasne a dopadlo to dobre. Tu druhu dame mozno upravit na oznamko :-D
Odpovedať
takze sa nakoniec zhodneme na tom, ze prostrednik je najvhodnejsi xixixi 8-)
Odpovedať
@machula jaaaj ja vam to kazim, ja ho mam na prstenniku. :-p :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?