Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

23. júl 201125380
  • @machula  ja presne to iste 🙂 Na prostrednik sadol dokonale, tak som si tiez povedala, ze nebudem menit, ze bude pekne vedla obrucky 🙂
    @nimika  vitaj v klube 😃 😃

• @nimika  
    @lindux  baby zoberiete ma do klubu i ked mam inde na pršteku? 😛 😛

• Sponzor fóra
  • @lindux   presne ako ja 😃

• @panaacik  😃 no co uz, nevyhodime ta odtialto 😃 ja som si vzdy myslela, ze budem nosit snubny na prstenniku, ale kedze bol velky, tak som zmenila nazor! a obrucku budes mat na druhej ruke alebo vedla neho?

• @panaacik  zoberieme, hlavné je, že ho máš 😃

• 😃 😃 😃
    no super baby, na dnes mam o zabavu postarane...tak ma to rozosmialo...ved jasne, patrim do klubu, hlavne ze ho mam. 😃 😃 @nimika  

@machula  no obrucku nalavo na prstenniku, kde nosim snubak a ten budem nosit na prstenniku pravej ruky asi. 😃

• @panaacik  hmmm ja mam dva snubaciky, jeden strieborny a jeden zlaty a ked som dostala zlaty chcela som ten strieborny nosit na pravej ruke a predstav si, ze mi nesedi na ziadnom prste 😃 tak ho nenosim...

• @panaacik  aha...lebo videla som uz aj obrucku so snubacikom spolu a nevyzeralo to zle, ale mas to premyslene 😃
    inak aj ja som sa zasmiala 😃
    nimika vie, co hovori
    😃

• @lindux  si pravacka, vsak? tiez mam na pravej o trosicku hrubsie prsty som zistila 🤔

• @lindux  pockaj, preco mas 2? 😛 😛

@machula  no presne vie, je to ta najmudrejsia, najstarsia 😛 😛 😃 Dolezite je, mat to mat premyslene. 😃

• @machula  presne tak 😉 Inak som zvedava, ako sa mi snubak bude hodit k tej nasej netypickej obrucke, so sme si s milacikom zmysleli 😃

• @panaacik  no dva mam pretoze milacik ma chcel poziadat o ruku ale na zlaty v tom momente neboli peniazky...tak to poriesil striebornym s tym, ze trval na tom, ze musim mat aj zlaty 😉 😉

• @panaacik  😃 😃 😃 teraz sa smejem ja

• baby, ja vas dnes opustam...pekny vecer este 😉

• Sponzor fóra
  • @machula  "zavidim" inac tie fotky. 🙂 No ja mam tiez "podobne", ale na inom servery, ci jak to mam nazvat. 😃 😃

@lindux  no paradicka. Ale ja mam tiez 2. 😃 😃

• hm, ja mám v podstate tiež dva, ale ten prvý mal názov predzásnubný 😃

• @panaacik  dakjem 🙂 , tesim sa, ze sa vam vsetkym pacia....

• @nimika  no baby, my mame tusim nazov na vsetko. 😃 😃

• ja už idem radšej spať, lebo ktovie, čo by som ešte vymyslela 😃

• @tonka258  - my sa tiež chystáme na 9.7.2011, už teraz v začiatkom januára mi 3 skupiny odmietli, že už majú plný termín...takže už mám nejakú nervozitu v sebe....

• @ivcacko  vitaj. 😛 Je nas tu viac 9tok. 😬

• @nimika  ten moj prvy prsten sa tiez volal predzasnubny, alebo nudzovy 😃 😃

• ahojte, a na ktorú ruku chcete obručku? na ľavú? 🙂

• pripájam sa k téme, možno je to divné, no ja zásnubný nosím na prostrednom 😃 lebo drahý mi nechtiac kúpil väčší..ale ja celkovo rada nosím prstene na prostrednom. A obrúčku budem nosiť na ľavej. 🙂

• @alohim  jeeej tak dalsia v klube 😉 ja budem tiez nosit obrucku na lavej, vedla snubaciku 🙂

• @panaacik  Aj ja mám na prstenníku na pravej ruke, na ľavej nosím predzásnubný od drahého... 😉 Ten v deň D vymenííííííííím... 😃 😃 😃

• @ivcacko  ahoj, my tiez 9. juj 😃
    @luciac  na lavu, vedla snubneho!...paci sa mi, ked je obrucka na lavej ruke

babay, tak do klubu dvoch prstenov zase nepatrim ja 😒 mam iba jeden 😛

• @machula  aj ja som 9tka..i rovnaky vek mame..juchuuuu 😛

• @panaacik  vek mam rovnaky aj ja 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov