Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

23. júl 201125380
  • @nimika  gratulujem. Tie saty su krasne. To hlavne uz mas 🙂.

• @lopieta  a ty uz mas? prepac ak sme uz o tom hovorili, len si to nepamatam

• @lopieta  ty máš taký istý problém ako aninocka 😃 hneď to napravíme 😉

• Sponzor fóra
  • @aninocka4  teraz by si už mala vidieť tie, ktoré som si vybrala 😉

• @nimika  uz ano😃 a krasne su aj tieto saty,esteze som neskusala tak vela siat,bo by som si nevybrala🙂 inak velmi sa mi pacis aj v satach c.6 a 9,ale to bude tym,ze milujem obrovske sukne,s tym ty nie si stotoznena...dobre si si vybrala🙂

• @panaacik @nimika  ja uz saty mam 🙂 mam ich po mojej druhej navsteve salone v novembri 🙂. Uz iba farara vybavit a to najdolezitejsie mame 🙂

• @lopieta  teraz si pozri ten druhý album 😉

• @nimika  uz pozeram 🙂, tak aj ja si sem pridam moje saty a zamknem ten album...

• @lopieta 😉
    dúfam, že už nedôjde k nedorozumeniam a všetky som už pridala k priateľom 😃 ak som niekoho zabudla, tak sa ospravedlňujem a dajte mi vedieť 😉 🙂

• @lopieta  jeziiis jake tam mas bohovske saty. 😎 😛 U mna vyhrava 5 a 6tka. 😵

• @panaacik  presne tie budem mat SaBelle, su nadherne 🙂

• @nimika  tie posledne ti fakt sadli najlepsie, si v nich krasna! 🙂

• Baby, otázočka... DJ Vám podpísal aj nejakú zmluvu, dal príjmový lístok a tak?
    Ten náš na nás pozeral ako na bláznov a teraz trochu panikárim, či sme nestratili 100,- eur a nezostaneme bez hudby...
    Panikááááááááááááá.... 😛

• @alique  my mame kapelu, ja som im tiez zaplatila zalohu, ale som platila prevodom na ucet, takze ja mam vypis z banky.
    Hlavne ziadna panika

• @lopieta  celkovo ma nejako chytila panika, že je pomaly koniec januára a že som úplne mimo... 😒
    Občas sem nakuknem a keď zbadám, ako všetky aktívne riešite svadbu a ja nič, nejako ma to prepadlo... Musíme sa doma nejako nakopnúť...

• Sponzor fóra
  • @alique  ani ja by som zatial asi nic neriesila, iba ked sem pridem a vidim, co uz maju ostatne baby, musim sa vzchopit aj ja 😃
    neboj, vsetko dobre dopadne, vsetko sa vybavi a budeme mat vsetky rozpravkovo krasnu svadbu 🙂

• @lopieta  Ja vieeeeeeeeeeeeeeem... Všetkým to z celého srdiečka prajem... 😉
    Vieš si predstaviť, ako budeme panikáriť posledný týždeň? Fu... 🤔

• @alique  tak to si ani predstavit nechcem 🙂 ale uz sa na to velmi tesim... teraz este ist na veltrh, objednat si obrucky a bude to vsetko super 🙂

• @lopieta  tak tak, najbližšie vľtrh... 😃
    Potom obrúčky, oznamká, drahému oblek, darčeky pre hostí, moje popolnočky... A kooooooooooooopu drobností... 😕 Ešte je toho stále veľa pred nami a len 191 dni... Neverím, ako to uteká...

• @alique  mne ukazuje uz iba 163 dni..., takze sa tesime na tie drobnosti a doladovanie najmensich detailov 🙂 😉

• Jujuj, veltrh..a zistila som, ze sa da urobit sukromny album, no a nahodim tam nejake foto tiez 😛 😃

• @lopieta 😃 Idem si prásknuť čokoládu na upokojenie... 😉
    Dúfam, že ma kožná dá do poriadku - vysadila som HAK a komplet celý dekolt mám vyhádzaný - to bol tiež dobrý nápad takto pred svadbou... 😦

• @alique  tak nanajvys pouzijes to krytie-make up a basta 🙂

• No nevim, či na toto zaberie make-up... 😒
    Dokonalá nie som ani nebudem, s tým som zmierená, len nechcem vyzerať ako vo vrcholnom štádiu puberty... 😃

• @alique  no ja krytie pouzivam denne a som spokojna, neviem si predstavit byt bez toho. 🙂

• @alique  ja sladkosti nejem, na moje upokojenie posluzi soferovanie alebo dobry film 🙂 takto pred svadbou si vysadila antikoncepciu? Ja ju vobec neberiem velmi chcem babatko, ale este nemame vlastne byvanie, takze babtko musi zatial pockat... A na svadbe nechcem mat velke brusko 🙂

• @lopieta  a mas pocit ze vyrazky su zo sladkeho? 😬

• @panaacik  to urcite nie, ja som musela schudnut, tak som pred 11 rokmi vysadila sladkosti 🙂

• @lopieta  Hm... Vysadila som, skvelý nápad... 😢
    Aj my by sme chceli bábätko riešiť po svadbe, no nechcela som vysadiť a vhupnúť do toho, som za to, že sa treba aj prečistiť, preto už teraz, bol to risk, ktorý nevyšiel... 😢 Snáď kožná a šikovná kozmetička urobia zázrak... 😬
    @panaacik  ja si nemyslím, že by to bolo zo sladkého, ale ak mi niekto povie, aby som sladké nejedla, nájdem si iný odstresovač... 😃

• @lopieta  prosim si navod,ako vysadit sladkosti na tak dlho,mas moj obrovsky obdiv 🙂 chcem mat taku pevnu volu,ja si to neviem predstavit 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!