Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@nimika gratulujem. Tie saty su krasne. To hlavne uz mas :).
Odpovedať
@lopieta a ty uz mas? prepac ak sme uz o tom hovorili, len si to nepamatam
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta ty máš taký istý problém ako aninocka :-D hneď to napravíme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@aninocka4 teraz by si už mala vidieť tie, ktoré som si vybrala ;-)
Odpovedať
@nimika uz ano:D a krasne su aj tieto saty,esteze som neskusala tak vela siat,bo by som si nevybrala:) inak velmi sa mi pacis aj v satach c.6 a 9,ale to bude tym,ze milujem obrovske sukne,s tym ty nie si stotoznena...dobre si si vybrala:)
Odpovedať
@panaacik @nimika ja uz saty mam :) mam ich po mojej druhej navsteve salone v novembri :). Uz iba farara vybavit a to najdolezitejsie mame :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta teraz si pozri ten druhý album ;-)
Odpovedať
@nimika uz pozeram :), tak aj ja si sem pridam moje saty a zamknem ten album...
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta ;-) dúfam, že už nedôjde k nedorozumeniam a všetky som už pridala k priateľom :-D ak som niekoho zabudla, tak sa ospravedlňujem a dajte mi vedieť ;-) :-)
Odpovedať
@lopieta jeziiis jake tam mas bohovske saty. 8-) :-p U mna vyhrava 5 a 6tka. x-)
Odpovedať
@panaacik presne tie budem mat SaBelle, su nadherne :)
Odpovedať
@nimika tie posledne ti fakt sadli najlepsie, si v nich krasna! :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Baby, otázočka... DJ Vám podpísal aj nejakú zmluvu, dal príjmový lístok a tak? Ten náš na nás pozeral ako na bláznov a teraz trochu panikárim, či sme nestratili 100,- eur a nezostaneme bez hudby... Panikááááááááááááá.... :-p
Odpovedať
@alique my mame kapelu, ja som im tiez zaplatila zalohu, ale som platila prevodom na ucet, takze ja mam vypis z banky. Hlavne ziadna panika
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta celkovo ma nejako chytila panika, že je pomaly koniec januára a že som úplne mimo... :-S Občas sem nakuknem a keď zbadám, ako všetky aktívne riešite svadbu a ja nič, nejako ma to prepadlo... Musíme sa doma nejako nakopnúť...
Odpovedať
@alique ani ja by som zatial asi nic neriesila, iba ked sem pridem a vidim, co uz maju ostatne baby, musim sa vzchopit aj ja :D neboj, vsetko dobre dopadne, vsetko sa vybavi a budeme mat vsetky rozpravkovo krasnu svadbu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta Ja vieeeeeeeeeeeeeeem... Všetkým to z celého srdiečka prajem... ;-) Vieš si predstaviť, ako budeme panikáriť posledný týždeň? Fu... =-)
Odpovedať
@alique tak to si ani predstavit nechcem :) ale uz sa na to velmi tesim... teraz este ist na veltrh, objednat si obrucky a bude to vsetko super :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta tak tak, najbližšie vľtrh... :-D Potom obrúčky, oznamká, drahému oblek, darčeky pre hostí, moje popolnočky... A kooooooooooooopu drobností... :-. Ešte je toho stále veľa pred nami a len 191 dni... Neverím, ako to uteká...
Odpovedať
@alique mne ukazuje uz iba 163 dni..., takze sa tesime na tie drobnosti a doladovanie najmensich detailov :) ;)
Odpovedať
Jujuj, veltrh..a zistila som, ze sa da urobit sukromny album, no a nahodim tam nejake foto tiez :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta :-D Idem si prásknuť čokoládu na upokojenie... ;-) Dúfam, že ma kožná dá do poriadku - vysadila som HAK a komplet celý dekolt mám vyhádzaný - to bol tiež dobrý nápad takto pred svadbou... 8-(
Odpovedať
@alique tak nanajvys pouzijes to krytie-make up a basta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No nevim, či na toto zaberie make-up... :-S Dokonalá nie som ani nebudem, s tým som zmierená, len nechcem vyzerať ako vo vrcholnom štádiu puberty... :-D
Odpovedať
@alique no ja krytie pouzivam denne a som spokojna, neviem si predstavit byt bez toho. :-)
Odpovedať
@alique ja sladkosti nejem, na moje upokojenie posluzi soferovanie alebo dobry film :) takto pred svadbou si vysadila antikoncepciu? Ja ju vobec neberiem velmi chcem babatko, ale este nemame vlastne byvanie, takze babtko musi zatial pockat... A na svadbe nechcem mat velke brusko :)
Odpovedať
@lopieta a mas pocit ze vyrazky su zo sladkeho? :-N
Odpovedať
@panaacik to urcite nie, ja som musela schudnut, tak som pred 11 rokmi vysadila sladkosti :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta Hm... Vysadila som, skvelý nápad... ;-( Aj my by sme chceli bábätko riešiť po svadbe, no nechcela som vysadiť a vhupnúť do toho, som za to, že sa treba aj prečistiť, preto už teraz, bol to risk, ktorý nevyšiel... ;-( Snáď kožná a šikovná kozmetička urobia zázrak... :-N @panaacik ja si nemyslím, že by to bolo zo sladkého, ale ak mi niekto povie, aby som sladké nejedla, nájdem si iný odstresovač... :-D
Odpovedať
@lopieta prosim si navod,ako vysadit sladkosti na tak dlho,mas moj obrovsky obdiv :-) chcem mat taku pevnu volu,ja si to neviem predstavit :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?