Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

23. júl 201125380
  • @nimika  zatiaľ nie, robím v banke, no s drahým sme sa rozprávali a po materskej by som išla učiť, aby som mohla byť doma s drobcom - takto chodím domov večer okolo pol siedmej... 😐

• @machula  ja som pôvodnej chcela SJL + DEJ, ale naši ma odhovorili, že s mojou povahou by som na druhom stupni nevydržala a asi majú pravdu... Robím s dospelými a mám čo robiť, aby som nescvokla z nich... 🙂

• aj ja sa pridavam, som sice vystudovana manazerka, ale robim si doktorat na EU, a tam aj ucim 🙂, presne kvoli tomu, som dala aj ja svadbu na jul, lebo to uz mame prazdniny 🙂

• Sponzor fóra
  • @alique  ja o inej práci nerozmýšľam kvôli prázdninám 😃
    @machula  SJL - AJ 😉 a piaty rok 😬 😛

• @alique  veru aj ja mam obcas problem, aby som vydrzala tych pubertiakov nepozabijat 😃
    @lopieta  aj pre mna to bol najhlavnejsi dovod, hoci aj teplo zohralo svoju ulohu

• @machula  @nimika  @lopieta  teda, ale nás je... 😉

• dnesny cely den baby som stravila tu, som chora a lezim v posteli, takto som sa aspon nenudila 🙂

• @nimika  clovece, aj tu slovencinu mame spolocnu??? 😃 😃 😃 inak ucim aj nemcinu aj ked som ju nestudovala...ale, zial, nebolo ine vychodisko

• @lopieta  @alique  @machula  je jasné, prečo sme sa zišli v júli 😃 a ktovie, kto sa ešte prizná

• @machula  áno, tiež som sa zasmiala, keď som aj tú slovenčinu videla 😃

• @nimika  @alique  @machula  a este kvoli tepluuuuuuuuuuuuu 🙂

• @lopieta  pekne straveny den 😉 ...ale do jula nam z toho preskoci 😃

• @lopieta   @nimika  @machula  teplo ľúúúúúúúúúúbime... 😃

• @machula  velmi pekne straveny den 🙂 hoci sa musim ucit na jednu skusku... ale tu skusku som uz na VS absolvovala, tak dufam, ze to nebude velky problem 🙂

• @lopieta  áno, ale je dosť možné, že keby som nebola učiteľka, tak by dátum vyberal snúbenec a ja by som sa prispôsobila

• Sponzor fóra
  • @nimika  uz si pat rokov vydrzala? to je na obdiv! 😛

• @alique  veľmi ľúbime 🙂 ja tak neznášam toto depresívne počasie, hoci posledný týždeň nám aj slniečko svietilo 🙂

• @machula  ale neviem zhodnotiť, či to nezanechalo už nejaké následky 😃

• @lopieta  no to musis dat, budeme drzat palce 😎

• @lopieta  ja mám rada iba leto a zimu asi dva týždne na Vianoce 😃 😛

• @nimika  ja mam rada tiez iba leto, a zimu vobec, ani na vianoce nemusim zimu a hlavne ten hnusny sneh

• @nimika  Ešteže sme obaja takí teplomylní, že sme sa jednoznačne zhodli na strede leta... 😎

• @nimika  ja si myslim, ze to postupne urcite nejake zanecha!!! 😃 a si na ZS alebo SS?

• @machula  dufam, ze ano, dakujem

• @lopieta  Nemám rada zimu... Pre mňa by mohol byť sneh len na Vianoce a na druhý deň sa roztopiť a 28 stupňov... 😎

• @nimika  
    @lopieta  
    @alique   ja som na tom rovnako....nech uz je teplucko a slniecko!!! zimu by som vymazala uplne!...tusim sme sa narodili v nespravnej krajine 😕

• jeej baby vy ste sa rozpisali 😃 @alique  akurat dnes sme sa s miláčkem bavili o tanci, on je skvely tanecnik a ja total drevo, ale chceli by sme nacvicit nejaky cool tanecek, to by bolo super, len aby bol cas 🤔
    Inak ja momentalne panikarim, lebo si neviem najst topanky, co by sa mi pacili a boli aj dostupne... 😐

• @alique  suhlasim 🙂 nonstop 30 a bol by to krasny zivot 🙂

• @machula  ZŠ, na SŠ by už asi naozaj nikto nevedel, či som učiteľka alebo študentka 😃

• @lopieta  to by som aj ja chcela 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov