Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

23. júl 201125380
  • @lindux  pozri si www.svadobnetopanky.sk  ja som si tam vybrala tie ktore mam v albume... maju tam velmi pekne tvary a mozes si vybrat motiv, ako ti to maju upravit

• @machula  ja tiez neznasam zimu, aj preto som chcela svadbu v juli ked bude fajne teplucko...

• @machula  nielen v nesprávnej krajine, ale ja aj v nesprávnom kúte Slovenska 😃

• Sponzor fóra
  • @lopieta  dakujem lopietka uz som tam bola a tie "moje" tam nemaju 😞

• @nimika  a ja učím na VS a mam 24 rokov, stále si ma mýlia so študentami

• @nimika  😃 to je aj moj pripad...najhorsie je, ze som urobila chybu a zacala som byt na ich od zaciatku dobra...a teraz su obcas ako zvieratka! neviem udrzat disciplinu 😠

• @lindux  tak som ti neporadila a ty by si ake topanky chcela?

• dievčatá, my sme sa teda našli v tejto skupine : učiteľky, milujúce teplo,... mozeme vytvorit skupinu na FCB

• @machula  to som urobila prvý rok aj ja, ale myslím, že teraz už žiaci vedia, že so mnou na hodine nie je sranda... teda okrem mojej triedy 😬

• @lopieta  aj tak dakujem 🙂 bud take sandalky co mam v albume alebo s otvorenou spickou na stredne vysokom opatku...

• @lindux  nic si z toho nerob...topanky nemam ani ja...dufam, ze na nejake este natrafim, panikarit zacnem tyzden pred svadbou

• @lopieta  ja si chcem tiež odtiaľ topánky vybrať, len mám trošku obavy, či si dokážem objednať správne číslo

• @nimika  triednictvo este nastastie nemam...ale buduci rok ma to caka...a desim sa toho

• @nimika  ja som si ich neobjednavala, ja som ich rovno kupila v tom salone v leviciach, dokonca sa mi velmi pacili a aj to prevedenie, takze som nevahala ani sekundu, a dolezite bolo to, ze maju velmi dobry opatok, ani vysoky ani nizky...

• @nimika  inak to aj ja neviem, mam tak divnu nohu, ze niekedy mi sedi 36 a niekedy 38...ale opatkove topanky asi 36...to je take blbe ked si ich nemozes skusit

• Sponzor fóra
  • @nimika  @lindux , chodte do niektoreho salona vyskusate si velkosti a potom si ich objednate v takom prevedeni ako vy chcete, a budete vediet ktore cislo z danych topanok potrebujete

• @lindux  ja by som tiez neriskovala s objednavanim...topanky sa tazko daju odhadnut, to musi byt stastie, aby naozaj sadli!

• @machula  to mas pravdu, no zatial som patrala na internete, nebol cas behat po obchodoch, ale asi zacnem...inak tento vikend ideme zhanat milackovi oblek 🙂

• @machula  ja som dostala triedu hneď prvý rok 😬 ale sú skvelí, veľmi dobrá trieda, bude mi za nimi smutno, už sú deviataci

• @lopieta  ja si pôjdem jedny vyskúšať ku kamarátke, ktorá mala odtiaľ tiež topánky a vyzerá to, že máme rovnaké číslo. V tom salóne, kde by som ich objednávala, nemali žiadne

• @lindux  jeeej oblek! uz sa tesim, kedy pojdeme nakupovat, my sa chystame vo februari 🙂

@nimika  to mas stastie...uvidim, ako to pojde mne

• @lindux  @machula  a my pôjdeme na oblek vraj až v júni 😬 😃

• @machula  ak si odmyslíš povinnosti navyše, tak triednictvo je fajn, máš svoje deti, ku ktorým si vytvoríš bližší vzťah a do tej triedy chodievaš najradšej 😉

• @nimika  este planujete chudnut alebo pribrat??? 😃

• @nimika  ja uz sa strasne tesim 🙂 Nastastie sa drahy moc nebranil 😃 a ked uz ja mam satky tak nech ma aj on oblek 😎

• @machula  vraj chudnúť 😬 aj keď, ako to poznám 😃 v podstate je to jedno, tak či tak to treba radšej nechať až na čas tesne pred svadbou 😃

• @nimika  ano, ale iba ak su tie deti dobre a da sa s nimi normalne komunikovat!....ak by si mala triedu, kde su najma problemove decka, tak je to poriadna zataz nejako ich ukocirovat!

• @lindux  ja sa kúpy obleku obávam 😬

• @nimika  a mne drahy hovori, ze by som mohla trochu pribrat 😃 No ja bastim ako kontajner a stale nic 😃

• @machula  o problémových deťoch mi niečo hovor, tých máme na škole až-až... obávam sa, že by som ich od septembra mohla dostať ako ďalšiu triedu

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov