Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@panaacik To áno, ešte uvidime ten "profesionálny" prístup zajtra, keď budeme chcieť peniaze naspäť. Som rozhodnutá, že ujovi "skrášlim" deň, tak ako nám on "skrášlil" radosť z obrúčok. Som neskutočne vytočená, sklamaná, znechutená ]-( :-(
Odpovedať
Dievčatá ahojte. :-) Keď sme hovorili o tých šatách a salonoch, nejde mi nespomenúť si vždy, čo všetko som zažila. Ja som šla aspoň do 5tich a postupne, aby som mala pokoj, no ale hneď v prvom ma niekto tak krásne "odrovnal". :-D :-D Tá pani predavačka bola neskutočne nepríjemná. "Vynadala mi", že som prišla sama skúšať bez mamy, že jak si to predstavujem sama rozhodnúť aké vybrať šaty, že to nejde. Potom nasledovalo vyzvedanie spôsobom : "Vy vyzeráte taká mladučká, koľko máte rokov? Ja neviem, akože Vám nechcem do toho hovoriť, ale na čo sa vlastne vydávate?"... No a ešte mi vôbec nepomáhala v kabínke so šatami. :-S A najviac mi bolo vtipné ako reagovala, že mi "na šatách nezáleží". Ono to bolo myslené tak, že je jedno aká je farba alebo či má mašle, pokým nájdem také nádherné a čo mi pôjdu, chápete. :-) A ona na to, že to jak si predstavujem, veď komu inému má na tom záležať keď nie mne? To takto sa to predsa nerobí!!! Musí vám na tom záležať!!!.....koza jedna. :-S :-D :-D :-D
Odpovedať
@panaacik :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D no to som zvedavá, keď pôjdem skúšať ja
Odpovedať
@luciac Kedy ideš? :-)
Odpovedať
Ozaj budete mať na svadbe všetky také drobnosti ako sú napr. podväzok atď? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik Podvazok urcite... ten uz mam doma... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak baby idem pomaly na skusku - musim sa trocha aj skole venovat nielen svadbe :) ale po skuske idem skusat saticky :)
Odpovedať
ano, vsetky drobnosti su uz na ceste :) @panaacik, mrzi ma, ako s tebou zaobchadzala pani v predajni. Ja som bola v Salone El v BA a ta pani bola velmi mila, ochotna, pomohla mi pri obliekani a este aj poradila co by sa mi hodilo a co nie, tak to je smola, na ake predavacky clovek natrafi
Odpovedať
Ahojte baby! Dobrá rada! Nikdy nekupujte zlato od uja zlatníka na Obchodnej oproti A3 Sportu, je to obyčajný podvodník. Ceny má viac než dobré, ale podľa neho je úplne v poriadku, že zlaté obrúčky sú po týždni nosenia doškriabané, ako od mačky!!!!! Podľa neho sme s nimi museli mi niečo urobiť! Ale ČOOOOOOOOOOO? A hlavne kedy, neexistuje, že sa zlato zničí za týždeň!!!!!!!!!!!! Je mi z neho na grc! Podvodník starý! Ešte povie, že žiadny problém! Pre neho určite nie, ale pre mňa to problém je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
@mezike to je poriadna drzost, treba ho nastrasit policiou, a hned stichne nie ze by bol stastny, ze mu clovek urobi zisk, jemu sa este nepaci, ked sa ludia idu na nekvalitnu pracu stazovat...
Odpovedať
@mezike takže odmietol vrátiť peniaze?? :-o Ale ve máte zmluvu/faktúru apod, nie? Takže by mala reklamácia normálne fungovať. Ak odmieta, tak to treba ohlásiť inde, zvlášť ak boli prstene drahé. @lopieta no ľudia sú rôzni. A služby tiež. 8-( Ale aspoň potom človek viac ocení kvalitné služby a milé predavačky. @tinka_14 a podväzok budeš mať kvôli tradícií, alebo na fotenie alebo aj spravíte na hostine tú scénku "sťahovania podväzku" pred všetkými? Držííím palce, myslím na teba. :-)
Odpovedať
Ked ste ich prebrali, boli ok? A kolko karatove zlato to ma byt? Niekedy sa pravost zlatakov skusala tak, ze sa do nich zakuslo, pretoze ciste zlato je relativne makke. Nenapada ta, pri com sa mohli doskriabat, ak teda neboli doskribane pri prevzati od zlatnika? Ale ked si myslite, ze je to jeho chyba, tak ich reklamujte a potom dajte vediet, ako ste dopadli ;)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lopieta no nieže sme ho len nastrašili, ale už sme na neho poslali sťažnosť aj na puncový úrad aj na SOI. uvidíme, čo sa bude diať ďalej panaacik prstene až také drahé neboli, máme od neho pokladničný doklad, ale vyriešil reklamáciu tým, že ich preleštil. Hlbšie škrabance však ostali. Zlaté sú, lebo sme ich dali overiť inde. karmila pri preberaní boli ok, je to 14 karatové biele zlato, ako sme sa u iného zlatníka dozvedeli miešane so žltým. No nemali sa pri čom obidve poškriabať, môj drahý ju mal asi 2 krát pol dňa doma na ruke, predsa vyzerala otrasne. Reklamáciu sa mu nejako nechce riešiť, preleštil ich a tým to padlo. Povedal nám, že za x rokov sme prví, čo sa na jeho zlato sťažujeme, a že je celkom normálne, že sú doškrabane! Podľa mňa to normálne je po 10 rokoch, nie po pár dní!
Odpovedať
@panaacik chcela by som ísť budúci týždeň, keď príde moja kamarátka zo zahraničia, lebo bez nej si to ani neviem predstaviť :-D :-D áno chcela by som modrý podväzok, nevesta má mať na sebe niečo modré,a ešte niečo len si to nepamätám, nevieš náhodou? @mezike dobre ste spravili, že ste ho ohlásili. Budem držať palčeky nech sa to vyrieši :-)
Odpovedať
@mezike to je vrchol!!! Ževraj je to normálne, no fakt je hrozné, čo sa dnes deje s tými službami... =-) mojaaaa mrzí ma to. @luciac Čo ja viem, tak niečo modré, nové, požičané a darované??? :-N Neviem, ja sa toho asi nebudem držať, či? :-D Ja si asi dám podväzok, lebo priateľovi to príde sexi, ale tým to končí. :-D Ukazovať ho nebudem. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik noo my sme sa dohodli aj na stahovani - priatelovi sa to paci tak preco nie :) keby nehcel tak ho nutit nebudem, v podstate vsetko co budeme mat na svadbe v ramci programu je na vzajomnej dohode...
Odpovedať
@tinka_14 áno chápem. No v podstate je najlepšie, ak sa obaja dohodnú na týchto veciach rovnako. No a my budeme sťahovať až v súkromí. :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik aj to ma svoje caro... :) my zas presuvame povinnosti svadobnej noci az na nedelu aby sme si nasu svadbu vychutnali naozaj naplno... :)
Odpovedať
@tinka_14 hihi tak my s tým nemáme problém. :-D :-D
Odpovedať
@panaacik No mna to mrzí ešte viac. Neprešlo pol dňa odkedy nam ich preleštil, a už sú v rovnakom stave ako predtým! Som zúfalá, mala by som sto chutí ho dobre dobiť ;-) ! Už mám z neho depku!
Odpovedať
@panaacik no tak dúfam že u tej "milej" pani si si žiadne šaty nevybrala. Ku mne keby sa tak niekto správal, okamžite odchádzam!!!!:)))) Ja som bola zatial v jednom, ale pani bola perfektná, pomáhala mi, radila, atd..tak to má podla mna vyzerať. Ono je to všetko o ľudoch.
Odpovedať
@panaacik my planujeme pozriet obleky na svadobnom veltrhu a ked tam nebude nic vhodne, tak sa presunieme do normalnych obchodov ;-) waaaaaaaaaaaaaa :-D :-D :-D to ta pani musi mat vela spokojnych zakaznikov xixixi, tak to si ma pobavila. Viem, ze ked si tam tie saty prisla skusat, tak by si ju najradsej roztrhla, ale teraz je to vtipne :-D @mezike a co teraz? kupujete nove obrucky? :-| to je teda neprijemna skusenost @panaacik ja podvazok neplanujem...to nie je nic pre nas...stahovat zubami :-. ..eeee
Odpovedať
@machula Zatial cakame na vyjadrenie SOI alebo Puncového úradu, ak nám ráčia odpovedať, ak nie asi sa pokúsime isť za ním, nech nám vráti peniaze, ak ani to tak už potom neviem! Nie sme v takej finančnej situácii, že by sme si mohli dovoliť ďalších pár sto eur za ďalšie obrúčky. Budeme sa modliť, aby sa to vyriešilo nejako v náš prospech :-)
Odpovedať
@mezike budem drzat palce, ale snad sa to vyriesi....dufam, ze nas nic podobne necaka, teraz si mi dala chrobaka do hlavy. som neplanovala nosit obrucku, ked ich kupime, ale asi si ju parkrat dam na ruku, aby som videla ci sa hned nici alebo nie... :-|
Odpovedať
@machula Z vlastnej skúsenosti hovorím, daj si ju aspoň na týždeň. Ak by sme s tým čakali do svadby čo je ešte skoro pol roka, tak už ani takú šancu nemáme to vyriešiť ako teraz. Síce aj teraz je to dosť ťažké. keď nám ten starý zlodej nechce prijať riadne reklamáciu :-( Aj ja dúfam, že ani Teba, ani žiadnu inú nevestičku takéto niečo nečaká, je to nepríjemné a na nervy! Ale vy sa všetky pekne poučíte z mojej skúsenosti a nič také sa Vám nestane :-D :-D :-D
Odpovedať
@mezike @machula no strašné. Tiež plánujem kúpiť prstienky dopredu a poskúšať. Asi si ich dáme k Valentínovi. :-N
Odpovedať
@machula Každopádne tiež sa chystám na veltrh, v piatok keď je pomenej ľudí a vychádza mi to časovo. Snáď si niečo pekné kúpim a zabavíme sa, síce ešte nemám šajnu s kým naisto pôjdem a koho postretávam(teda dúfam). x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik V piatok tam budem aj ja... Kývaj naokolo a možno sa uvidíííííííme... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mezike Taký malý obchodík, starý ujo s čudným prízvukom?
Odpovedať
@alique Neviem či to bude stačiť. :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?