Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

23. júl 201125380
  • @tinka_14  ja jedine ak nájdem na nete nejakú modelku, seba nemám, pretože po mojich skúsenostiach som zistila, že na fotkách to nevyzerá tak pekne ako v reále a príp. by sa mi mohol priateľ "nabúrať" do mobilu a ešte by ich uvidel. 😃 😃

• @tinka_14  pekné šaty, tieto sa aj mne páčia 😉

• @nimika  tak aspoň budeš mať niečo. 😃 😃 Inak hodíte sem cenu požičovného? Aby som len vedela ako sa pohybujú ceny v rôznych mestách. 🙂

• Sponzor fóra
  • @panaacik  ja som sa zabudla konkrétne na tieto šaty opýtať, ale čo som videla v katalógu, ktorý mi dala predavačka na začiatku, tak najdrahšie tam boli za 280

• @nimika  aha takže to máš také trošilinka lacnejšie. Napr. v BA sú ceny hrozné. 😃 😃

• @panaacik  ja viem, a mám k tomu aj nejaké veci, ktoré si vo väčšine salónov treba priplatiť alebo kúpiť 🙂

• Ja mam saty za 400€ 😞 ale su nadherne, takze to stoji za to...

• @nimika  
    @lopieta  Ale tak, je to raz za život, čo už, keď to toľko stojí. 🙂

• @panaacik  samozrejme 🙂 inak, aby ste si nemysleli, ja som zas nechodila a nehľadala najlacnejšie, ale u nás sú jednoducho také ceny 😉 a jasné, že ma to teší 🙂

• @nimika  Ja to beriem tak, že nemám všetky drobnosti a súčasti svadby ako iné nevesty, takže zas na šatách až príliš šetriť nemusím. 😃 😃

• @panaacik  ja ešte neviem, ako to bude s tými drobnosťami, asi tiež niečo povynechávam 😃

• @nimika  hej, hlavne, že si to užijeme. 😃

• @panaacik  áno, hlavne, že celý ten deň nevynecháme 😃

• @nimika  
    Dakujeeem 🙂

• moje saty stoja 240eur...prijatelna cena... 🙂

• Sponzor fóra
  • @lopieta  moje stali 420....a fakt ma mrzi, ze su iba pozicane...ale zase...keby som si ich chcela kupit tak sa nedoplatim 😞
    Babyyy objednala som si kraaasne topanocky z netu, ale maju 9 cm opatok...tak hadajte kto sa zabije na vlastnej svadbe? 😃

• Babyyy neviete ako je to s tými veltrhmi??? Aké sú tam firmy a ponuka? Či ten tovar bude aj nejaký zľavnený alebo normálne veci?

• @lindux  tak sme na tom podobne... ale preco by sme si nedopriali tie najsamkrajsie saty, ked sa chceme vydat len raz v zivote 🙂
    gratulujem, doj potom fotky topanok 🙂

• @lopieta  presne to som si vravela aj ja...chcela som Pronovias, tak ich mam 😉 Fotky dam ked dorazia, len este dufam, ze mi budu dobre, ono je to vzdy risk, ked si ich predtym nevyskusam....ale tak snad budu a potom nastane tvrdy kazdodenny trening, aby som sa fakt nezabila, alebo netrpela na svadbe ako na stuzkovej, kde som tiez mala 10 cm 😃

• @lindux  no, presne, aj ja som chcela moje a nastastie ich mam, to bola so satami laska na prvy pohlad 🙂 urcite budu dobre, ak nahodou nie, da sa to vymenit... takze ziaden strach. aj ja mam 8 cm opatok aspon myslim, mozno je to len 6 cm, ale musim ich zacat nosit, aby ma neboleli nohy na svadbe 😃

• @lopieta  a ako sa mi bude kracat po tych kamienkoch v Oranzerii, asi si to pojdem vyskusat 😛

• @lindux  
    @lopieta  Baby, mne vysoké podpätky nehrozia. 😃

• @panaacik  to som si myslela aj ja 😃

• @lindux  a čo sa teda stalo? 😃

• @panaacik  zamilovala som sa 😵

• @lindux  do vysokých topánok? 😬

• @panaacik  tak tak...velmi sa mi pacili, aj milackovi.... 🙂

• @lindux  a dáš ich sem? 🙂

• @panaacik  ked mi pridu a budu mi dobre, tak dam 😉 a das ty tvoje saty? 😎

• @lindux  už som to tinke vysvetľovala včera. 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov