Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@lindux takže bude z teba Češka? :-) @luciac ja som si už ozdobu na auto kúpila cez bazárik. :-) Ale dá sa to kúpiť rovno aj v kvetinárstve s kyticou.
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka_14 my sme spolu bývali rok v podnájme, 9 mesiacov o drahého rodičov (už nikdy viac), 3 mesiace u mojej babky a v lete to budú 3 roky vo vlastnom... :-D Nie je nič lepšie... 8-) @mezike Držím päste... ;-)
Odpovedať
No baby ja som asi výnimka medzi vami. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik :-)
Odpovedať
@panaacik tak tak, budem češka :-) A najradšej by som tam bola už stále...
Odpovedať
Ahojte baby! Zistila som, že úrady ukazujú jeden na druhého, cez nich nič človek nevybaví :-( ! Na Puncovom boli aspoň ústretový na SOI ke Ti dajú pocítiť, že otravuješ, Nevyrušuj, nie sú tam kvôli tomu, aby riešili nejaké obrúčky doškriabané, veď je to mechanické poškodenie, môžeš si za to sama! Ale po veľa kriku nám ich ujo vymenil! No dúfam, že tieto teraz nebudú na dva týždne! Dokonca priateľovi sa páčia viac, ako tie prvé ;-) ! Sme dobrí, za dva týždne 2 páry obrúčok, ani toto asi veľa ľudí nemalo :-) :-) !
Odpovedať
@mezike to ma mrzí. No ale aspoň, že sa to pekne vyriešilo. My ešte prstene nemáme.
Odpovedať
@mezike a nebojíš sa, že tieto nové sa vám doškriabu rovnako ako tie predtým, keď sú od rovnakého týpka? Ja by som mu už neverila, požadovala by som vrátiť peniaze a radšej by som si kúpila niekde inde...každopádne držím palce aby boli v poriadku a som rada, že sa vám to aspoň takto podarilo vyriešiť..
Odpovedať
@lindux tak tak. Tiež by som išla do novej predajne.
Odpovedať
@lindux No bojím sa, ale toto bolo jediné možné riešenie. Peniaze nám odmietol vrátiť, na čo, ako som sa dozvedela od velmi "príjemnej" pani na SOI, má právo. Dokonca nám najprv chcel len znova vyleštiť tie pôvodné, ale s tým sme nesúhlasili, tak nám po dlhom presviedčaní a hádaní sa bol "ochotný" ich vymeniť. Neodpustil si však poznámky typu: neviem, čo ste s nimi robili; čo ste takí citliví; ja tam nič nevidím a pod. Na porazenie! Ostáva nám len dúfať, že tieto budú v poriadku!
Odpovedať
@panaacik Najradšej by som išla do inej predajne aj ja, ale čo narobíme :-( !
Odpovedať
@lindux dakujem, ste zlate baby...hlavne, ze sa ti nasi chlapi pacia nam ;-) nic ine nie je dolezite...ked sme prisli, ze sa ideme brat, tak kazdy zacal riesit ci sa praitel neda ostrihat, ale ja som povedala, ze ho tam chcem s dlhymi vlasmi a strniskom na brade, inak by som mala pocit, ze si beriem cudzieho cloveka :-D ale raz pride asi aj na strihanie, ja sa na to netesim, ale uz zacinaju prve sediny a okrem toho, neviem ako by sa ludia ksichtili, keby pridu k lekarovi a on ma vlasy po pas :-D niekomu by to asi nevadilo....ale uvidime, ako sa to vyvrbi! inak my spolu nezijeme, netvrdim, ze vzdy ked pride k nam, tak vnoci odchadza domov, jasne, ze u nas prespava a ja u nich tiez, ale nic vlastne zatial nemame a vyzera to tak, ze rok po svadbe budeme byvat este u mojich rodicov, potom sme vsak rozhodnuti stahovat sa, hoci aj do jednoizboveho podnajmu, pre zaciatok :D...tak som zvedava, co nakoniec poriesime, ale tu zostat nechcem rozhodne :-p @mezike tiez drzim silno palce, aby boli tieto obrucky kvalitnejsie!!! aby to bola jedina zla skusenost, ktoru si zo svadby odnesiete! odteraz uz vsetko pojde hladko!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mezike Držím palce, aby sa to neopakovalo... ;-)
Odpovedať
@machula Dakujem, v to dúfam aj ja :-)!
Odpovedať
@machula tak napodobne. Tiež nebývame ešte vo svojom spoločne, ale nemám pocit, že robíme zle. :-) Ano samozrejme, že "trpíme" lebo si neužívame "tie pôžitky" z bývania ako ostatní, ale aspoň sa teraz na seba ešte viac tešíme. :-) :-) No a jasné nech je taký aký je. Aj mne sa taký páči. Pristane mu to. :-D :-D Mne sa tiež páčia jemné strniská. :-D :-D :-D
Odpovedať
@panaacik ja sa o to viac tesim na to nase spolocne byvanie, myslim, ze ked sme spolu 6 a pol roka, tak viem vsetko, co potrebujem vediet, nema ma co prekvapit! Tiez si myslim, ze takto je to v nasom pripade (a pred Bohom)lepsie ;-) ja ked som zaklasila, ze v ziadnom pripade nechcem, aby bol na svadbe hladko oholeny, tak na mna vsetci pozerali :-D , ale ja by som vazne mala pocit, ze bozkavam cudzieho chlapa :-.
Odpovedať
@machula hej hej chápem. Dobrý je, urobte si po svojom. ;-) ;-)
Odpovedať
@panaacik :-D to si pis, ze bude, ako my povieme xixi
Odpovedať
@machula či dlhovlasý, či chlpatý..sú to proste naši chlapi. :-D :-D :-p
Odpovedať
@panaacik :-p
Odpovedať
@machula v mojom prípade určite nebude miláček oholený ;-)
Odpovedať
@lindux pacite sa mi baby :-D
Odpovedať
@machula iba raz sa miláček oholil v histórii nášho vzťahu (chcela som to vidieť), ale obaja sme sa zhodli, že už nikdy viac :-D Proste brada a fuzy mu seknu, a to som si nikdy nemyslela, že môj manžel bude bradatý :-D
Odpovedať
@lindux @machula :-D :-D :-D
Odpovedať
@lindux tomu mojmu sekne strnisko :-D , tiez som ho uz zazila oholeneho a ked mi dal pusu, tak som sa citila vazne divne :-D som rada, ze ma na vec rovnaky nazor! Ked pozeram na fotky tvojho priatela, tak si ho veru neviem predstavit bez brady ;-) ...je to taky specificky typ, ako umelec :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux @machula @panaacik Baby, ja teda neviem, ako my... Drahý je podarený, keď je oholený, ale vtedy vyzerá mladšie ako ja... :-D No a keď je neoholený, je tiež veľmi zlatý, lenže to nemá upravené, trčí mu to kae tae... :-D Tak ja nefim... Nad týmto sme nepremýšľali... :-N Jediné, čo by som asi chcela, tak aby si nedal náušničku, aj keď na druhej strane, vždy ju mal som na ňu zvyknutá a tak neviem, či áno, či nie, či ako.. :-N Asi tieto veci nechám na neho... 8-)
Odpovedať
@alique tak tak, môj tiež vyzerá mladšie keď je oholený úplne a to mi vadí. Nechcem aby si mysleli na ulici, že randím s teenagerom. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik :-D Tak, čo si myslia iní, mi je dosť jedno... ;-) Ale mne vadí, že by mal vyzerať mladšie ako jaaaaaaaa... :-D Ale nie... ;-) Teraz si skúšal pestovať briadku podľa svojho staršieho brata, trochu mi to vadilo, ale nie kvôli tej briadke, ale kvôli tomu, že ju všade vystrkoval a upozorňoval na ňu... x-)
Odpovedať
@machula vieš možno to niekto nechápe, ale ja som rada, že je to takto. :-) Niektoré hovoria, že svadbou sa nič nezmenilo a to mi príde veľmi smutné. Takto by som dopadnúť nechcela. Veď načo sa vydávam? Aby bolo všetko postarom? Veď potom nie je naozaj dôvod sa brať. :-D :-D "Niečo nové" predsa musíš tým získať. :-)
Odpovedať
@alique chlapec no..chcel sa asi pochváliť. :-N ;-) ;-) Ani ja nechcem aby vyzeral mladšie. Ale my mávame aj problémy s tým. Nám všade tykajú, ako keby sme mali 15. A normálne oslovujú "chlapec", atď. Troška mi to vadí. :-.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?