Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

23. júl 201125380
  • @nimika  Ale áááno, zatiaľ držia, občas vyberiem do pohárika a tak... 😃 Ale nie... Všetkých 32 mám zatiaľ vlastných, je pravda, že od bielenia už sklovina nie je čo bývala, ale mám... 😃
    @panaacik  Ja mám svoje také mäkkučké, že mi dlhé nenarastú nikdy, vždy sa mi zlomia, takže radšej gélové a robím si ich sama - na svadbu si však nechám urobiť - predsa len si pravú ruku ľavou neviem pekne dozdobiť... 😒

• @panaacik  našťastie moja mamka sa do takýchto vecí nevyzná 😛 veď ani ja veľmi nie 😃 neviem, ja by som si asi urobila po svojom 🙂 😉

• @alique  ja som ti hovorila aby si mne take spravila. 😃 😃

• Sponzor fóra
  • @alique  😃 😃 😃 a predstav si, že ja mám iba 28 zubov 😬
    moje nechty sú, našťastie, celkom fajn, aspoň niečo 🙂

• @panaacik   však sa zastav... 😉
    @nimika  Ja to mám so zubami OK, ale nechty a vlasy sú na tom horšie... 😞

• @alique  vlasy tiež nič moc a tie zuby, čo ja viem, ale tento rok som bola už dvakrát u zubára a tie posledné štyri ešte nevyrástli 😬 😃

• @alique  a kde robis? 😛 😃 😃 😃 len aby som sa ti raz nepredstavila u teba 😃 😃

@nimika  ti vyberal zuby? 😬

• @nimika  asi sa im nechce na tento krutý svet... 😉 A buď rada, sú s nimi len starosti, aj keď rastú, aj keď už sú vyrastené... 🙂

• @panaacik  ja robím v Tatra banke... 😃 Nechty sú len koníček na doma (prilepšenie na budúcej materskej a tak... 😃 )

• @alique  však ja ich ani nechcem 😃 ale jeden sa asi chce vytlačiť, ale trvá mu to už roky a vyzerá to tak, že mi nerobí veľké problémy

• @alique  v BA? 😃

• @nimika  to áno, rastú dlho a problémy sú, keď vyrastú a odoberajú živiny ostatným, alebo keď začnú posúvať a kriviť ostatné... 😐 Našťastie som to až tak strašne nepocítila, jediné, na čo doplácam je, že mám zuby príliš nacvakané na sebe a nemôžem používať ani medzizubné kefky, lebo ich nestrčím medzi zuby a aj s niťou je problém, aj tá sa mi medzi niektoré zle strká... 😐 No a tak sa mi robia medzizubné kazy, čo znamená, že za opravu zuba si nezaplatím za jeden zub, ale za dva... 😠
    Tak mám aj doma aj v prácu ústnu vodu a preplachujem vždy, ako ma to napadne...

• @panaacik  Práca v BA, doma Svätý Jur... 😉

• @alique  o problémoch niečo viem, sestru čaká veľmi nepríjemný zákrok jedného takého, ešte nevyrasteného, zubu v pondelok 😐

• @nimika  že držím palce... 😐 Lekárov nemám rada, mám z nich paniku, a u zubára? Ústa neotvorím, kým mi nedajú injekciu a nemám tak záruku, že ma nič nebude bolieť...

• Sponzor fóra
  • @alique  odovzdám odkaz, ďakujem 😉 ja sa bojím injekcie, si nepamätám, či som vôbec nejakú u zubára dostala, ja chodím len plombovať, ale každý rok minimálne raz 😐

• @alique  my budeme mat choppra 😃 este som zvedava, ako sa na neho poskladam so satami 😉

• @lindux  
    nic si z toho nerob ze vyzeras mladucko - ja tiez nevyzeram na svoj vek - taky ujo mi minule na beznike hovori, ze to taketo male dievcatko uz ma vodicak??? 🙂

• @nimika  ja mam tiez len 28 zubov 😃 a na nechty sa tiez nemozem stazovat....

• Dievcata, ake budete mat obrucky? Lebo su rozne...ci dat len cisto leskle, matne, ci s kamienkom, ci so zarezmi...poradte 🙂

• @nimika  Ja si vždy poviem, že tú chvíľku, čo mi pichne injekciu vydržím akoby ma malo bolieť pri vŕtaní - z toho mám maxi paniku... Jedno obdobie som mala také, že k zubárovi som chodila nadopovaná diazepamom, inak ma nechceli zobrať, takú fóbiu som mala. Potom som zmenila zubárku, diazepam nepotrebujem, ale bez injekcie si nenechám robiť nič... 😬
    @lindux  Teším sa na fotky... 😉
    @panaacik  my by sme chceli také, ako mám prvé v albume, no uvidíme, či nás neosloví niečo ešte viac - zatiaľ sme naživo nepozerali... 😃

• @alique  no ja neviem stale. S kamienkami mam skusenost, ze mi vypadli po case, takze radsej nejdem riskovat. Cisto leskle mi pride hrozne staromodne, taku ma aj moja mama...hmmm 😴

• @panaacik  my chceme mat damascensku ocel. Je to origos a ako som si vsimla, dost to teraz fici...

• @lindux  my ideme na chirurgicku ocel..ide len o to ze ako ma vyzerat. 😬

• @panaacik  
    my budeme mat z bieleho zlata - leske s matnym pasikom, v ktorom budu na mojom asi 3 kamienky... a hranate okraje, tie zaoblene sa mi vobec napacia - a samozrejme z vnutornej strany mena (prip. inicialy) a datum 🙂

• my budeme mat klasicke zlte zlato, len este neviem ake. rozhodneme sa na veltrhu 🙂 uz sa neskutocne tesim 😃 🙂

• A co hovorite na praktickost? Nevypadavaju kamienky, ryhy sa nezanesu?

• @panaacik  presne kvoli tomu, aby mi nevypadali kamienky, nechcem obrucku s kamienkami. staci mi uz len to, ze mi zo zasnubneho prstena vypadol, tak som ho mala v oprave 2 tyzdne. Podla mna je zbytocne mat v obrucke kamienky..., kedze v zasnubnom je kamienok... ale samozrejme, kazdemu sa paci nieco ine a aj vyhovuje nieco ine...

• @lopieta  ja som bola minule v jednom zlatnictve a bohvieaky vyber tam nebol..na 1 kopyto..a same kamienky..a tie prstene boli strasne malinke a uzke..a za to mam zaplatit 500 eur? 😃 😃 😃 😃 😃 😦

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov