Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@machula no ja budem mat civilny sobas... ;-) Ale je fakt, ze ked sme boli za pani matrikarkou, pytala sa ma, ci som uz mala 18 :-D :-D Topanocky stale cakam... 8-( uz aby dosli...
Odpovedať
Profilova fotka
@adrianahlv myslím, že konkrétne v tejto téme nenájdeš nikoho, kto by veril týmto číseslným výpočtom, či ako to nazvať ;-) a asi ani nikoho v roku 2011, lebo ak aj niekto taký bol, tak po týchto strašných "predpovediach", to určite presunuli na nejaký "vhodnejší" dátum :-D a svadba v kostole? tak ako machula písala - nemôže mať sobáš v kostole dvakrát, jedine že by tam prebehla anulácia predchádzajúceho manželstva a to vôbec nie je také jednoduché a musia byť na to vážne dôvody, ktoré boli ešte pred manželstvom zamlčané alebo tak nejako
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux a aj to matrikárka skontrolovala na občianskom preukaze? :-D
Odpovedať
@nimika nastastie mi verila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A zajtra mám piatok, bo v piatok veľtrh tras sa... :-D
Odpovedať
@alique budem na vas vsetky mysliet a potichucku zavidiet (ja pojdem do Ostravy az koncom februara) A tesim sa, az budete pisat, co vsetko ste zohnali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux ;-) a ja žiaden veľtrh nezažijem...
Odpovedať
neviete mi niekto poradit co druzicky hovoria pri cepceni??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux @nimika ja som ani neverila, že drahý bude chcieť ísť... Doteraz sme navštevovali en auto salóny... :-D @oblaky nám pustí DJ taký nejaký pokec má na disku, ale hovoria cca toto: Otec môj dobrý i vy, moja drahá mať, prichodí sa mi od vás odobrať, ďakujem vám za všetko, čo ste mi od malička dali, že ste ma radi mali a v láske vychovali. Sestry moje milé, vám nechávam, čo som tu rada mala, lavičku na dvore, kde som sedávala. Aj chodník ku vode, kadiaľ som húsky hnala. Zo srdca ľutujem každý planý skutok, ktorým som vám spôsobila zármutok. Vaše odpustenie na cestu mi dajte a v dobrom ma spomínajte. Mám vybavené autooo... 8-)
Odpovedať
@alique ja tam svojho nedostanem, lebo robi. :-) A ta kamoska sa este nevyjadrila, takze....a ani neviem ci to stihnem, lebo rano mam doktora. :-) Ake auto? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik Audi A8 strieborná... 8-)
Odpovedať
@alique na ten veltrh? :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@panaacik keď sa nahnevám, tak aj na veľtrh... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alique super, aké autíčko budete mať? :-) môj snúbenec by tiež len auto riešil, ale už asi zistil, že na tom radšej ušetrí, lebo o tom prestal hovoriť
Odpovedať
Profilova fotka
@alique teraz som si všimla, že moja otázka už bola zodpovedaná :-D
Odpovedať
@alique jaj na svadbu, ja ze odvoz na veltrh. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika budeme mať Audi A8, 4,2 benzín automat striebornú... Drahý tu do mňa drgá, že s telkou... :-D :-D :-D Alebo, ak padne Audi, kamoš má k dispo ešte BMV 745 strieborné... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik Na veľtrh pôjdeme našim červeným hrošíkom Opel Vectra B... :-D
Odpovedať
@alique on sem nazera? takto nam narusit sukromie? =-) :-D :-D :-D :-D no ja pojdem na otcovom aute a to je Audi..neni v zlom stave, takze myslim, ze to bude obstojne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik nazerá mi ponad plece, zvedavec... :-D Aké audi? Hm?
Odpovedať
Profilova fotka
@alique tá telka je určite veľmi dôležitá :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika :-D ja som sa tiež rehnila, že kedy to mám akože sledovať... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alique no kým sa budete prevážať z jedného miesta na druhé :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika Jááááj, aby som sa zabavila a neobhrýzla celé gélové nechty od nervozity? Tak potom OK... :-D
Odpovedať
@alique co ja viem co je to za znacku :-D :-D poslem ti.. ;-) @nimika :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alique áno, mysli na svoju krásu :-D a gélové nechty sa dajú ohrýzať? :-p ja som ich nikdy nemala, ani mať nechcem, preto sa pýtam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik Oki... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika jasnééééééé, keď človek chce, schrúma všetko... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alique :-D :-D :-D a zuby zostanú celé?
Odpovedať
@nimika moja mama ma nuti do takychto nalepenych nechtov na svadbu a ja taaaaak nechcem. :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?