Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

23. júl 201125380
  • @machula  no ja budem mat civilny sobas... 😉 Ale je fakt, ze ked sme boli za pani matrikarkou, pytala sa ma, ci som uz mala 18 😃 😃
    Topanocky stale cakam... 😦 uz aby dosli...

• @adrianahlv  myslím, že konkrétne v tejto téme nenájdeš nikoho, kto by veril týmto číseslným výpočtom, či ako to nazvať 😉 a asi ani nikoho v roku 2011, lebo ak aj niekto taký bol, tak po týchto strašných "predpovediach", to určite presunuli na nejaký "vhodnejší" dátum 😃
    a svadba v kostole? tak ako machula písala - nemôže mať sobáš v kostole dvakrát, jedine že by tam prebehla anulácia predchádzajúceho manželstva a to vôbec nie je také jednoduché a musia byť na to vážne dôvody, ktoré boli ešte pred manželstvom zamlčané alebo tak nejako

• @lindux  a aj to matrikárka skontrolovala na občianskom preukaze? 😃

• Sponzor fóra
  • @nimika  nastastie mi verila 😉

• A zajtra mám piatok, bo v piatok veľtrh tras sa... 😃

• @alique  budem na vas vsetky mysliet a potichucku zavidiet (ja pojdem do Ostravy az koncom februara) A tesim sa, az budete pisat, co vsetko ste zohnali 😉

• @lindux  😉
    a ja žiaden veľtrh nezažijem...

• neviete mi niekto poradit co druzicky hovoria pri cepceni??? 🙂

• @lindux  @nimika  ja som ani neverila, že drahý bude chcieť ísť... Doteraz sme navštevovali en auto salóny... 😃

@oblaky  nám pustí DJ taký nejaký pokec má na disku, ale hovoria cca toto:

Otec môj dobrý i vy, moja drahá mať, prichodí sa mi od vás odobrať,
    ďakujem vám za všetko, čo ste mi od malička dali,
    že ste ma radi mali a v láske vychovali.
    Sestry moje milé, vám nechávam, čo som tu rada mala,
    lavičku na dvore, kde som sedávala.
    Aj chodník ku vode, kadiaľ som húsky hnala.
    Zo srdca ľutujem každý planý skutok,
    ktorým som vám spôsobila zármutok.
    Vaše odpustenie na cestu mi dajte a v dobrom ma spomínajte.

Mám vybavené autooo... 😎

• @alique  ja tam svojho nedostanem, lebo robi. 🙂 A ta kamoska sa este nevyjadrila, takze....a ani neviem ci to stihnem, lebo rano mam doktora. 🙂

Ake auto? 🙂

• @panaacik   Audi A8 strieborná... 😎

• @alique  na ten veltrh? 😃 😃

• @panaacik  keď sa nahnevám, tak aj na veľtrh... 😃 😃 😃 😃

• @alique  super, aké autíčko budete mať? 🙂 môj snúbenec by tiež len auto riešil, ale už asi zistil, že na tom radšej ušetrí, lebo o tom prestal hovoriť

• @alique  teraz som si všimla, že moja otázka už bola zodpovedaná 😃

• Sponzor fóra
  • @alique  jaj na svadbu, ja ze odvoz na veltrh. 😃 😃 😃

• @nimika  budeme mať Audi A8, 4,2 benzín automat striebornú... Drahý tu do mňa drgá, že s telkou... 😃 😃 😃 Alebo, ak padne Audi, kamoš má k dispo ešte BMV 745 strieborné... 😎

• @panaacik  Na veľtrh pôjdeme našim červeným hrošíkom Opel Vectra B... 😃

• @alique  on sem nazera? takto nam narusit sukromie? 🤔 😃 😃 😃 😃 no ja pojdem na otcovom aute a to je Audi..neni v zlom stave, takze myslim, ze to bude obstojne. 🙂

• @panaacik  nazerá mi ponad plece, zvedavec... 😃 Aké audi? Hm?

• @alique  tá telka je určite veľmi dôležitá 😃 😃 😃

• @nimika  😃 ja som sa tiež rehnila, že kedy to mám akože sledovať... 😃

• @alique  no kým sa budete prevážať z jedného miesta na druhé 😃

• @nimika  Jááááj, aby som sa zabavila a neobhrýzla celé gélové nechty od nervozity? Tak potom OK... 😃

• @alique  co ja viem co je to za znacku 😃 😃 poslem ti.. 😉

@nimika  😃 😃 😃

• @alique  áno, mysli na svoju krásu 😃 a gélové nechty sa dajú ohrýzať? 😛 ja som ich nikdy nemala, ani mať nechcem, preto sa pýtam 😃

• @panaacik   Oki... 😉

• @nimika  jasnééééééé, keď človek chce, schrúma všetko... 😃

• @alique  😃 😃 😃 a zuby zostanú celé?

• @nimika  moja mama ma nuti do takychto nalepenych nechtov na svadbu a ja taaaaak nechcem. 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov