Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

23. júl 201125380
  • mne dnes prišli objednané veci - bižutéria, kvietok do vlasov a ozdoby na poháre, tak sa vytešujem 😵

• Poradi mi niekto s tymi stolmi? 😃 😃

• @panaacik  my budeme mať stoly poukladané do E, ale to asi závisí aj od sály, nie? 🙂

• Sponzor fóra
  • @nimika  prosim ta pozries sa mi do albumu, tam mam tu miestnost. ale nechcem byt ako vo "vyklade". 😃

• @panaacik  hm, tak neviem, vyzerá to tam byť užšie ako máme my, takže nejako inak to treba vymyslieť 😉 a koľko budete mať hostí, lebo aj podľa toho sa stoly ukladajú a tiež v tej reštaurácia alebo kde to máte, určite majú skúsenosti, tak sa skús aj tam opýtať

• @nimika  samozrejme ze uzsie, kedze mas viac hosti. 😃 😃

Ha no my sme nakupili uz aj koselu, aj kravatku, tak sa tesim. 😃

• haloo halooo, kde ste všetky? či sa venujete prípravám 🙂

• ahojte aj my sme v juli.. 16.7. 🙂 zaciname s pripravami 🙂

• @mirka_martin  vitaj... 😉

• @mirka_martin  ahoj ahoj, aj ja mám 16.7 🙂

• @mirka_martin  vitaj a kde to mate??? 😉 😉

• nevestičky a idete robiť aj zasadací plán, ktorý bude hneď pri vstupe? samozrejme ak je viacej hostí nech neblúdia po sále 😃

• @panaacik  
    v Novakoch - civilny obrad 🙂

• @luciac  my by sme chceli urobit zasadaci poriadok, len to treba dobre premysliet, kto a s kym bude sediet 🙂 to bude asi na priprave svadby to najtazsie 😃

• @mirka_martin  ahoj, my budeme mat tiez 16. 😉 🙂

• Sponzor fóra
  • už len 144 dní!!! A tento víkend ideme pozrieť obrúčky, jupiii 🙂 🙂

• @mirka_martin  aha takze na urade? 🙂

@lindux  noo aj my ideme. Snad nieco ulovime. 😃 Tie damaskove?

• @panaacik  ano ano, tie 🙂

• Dnes som si kúpila nádherné smotanové topánočky k mojim nádherným smotanovým šatočkám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 !

• @mezike  super, pridaj foto 🙂

• @luciac  
    Pridám, akonáhle sa mi ich podarí odfotiť 🙂 🙂 ! Nejak nestíhaaaaaaaaaaaaam! 😃 😃 😃

• Ahojte. No uz sme nam vybavili termin. Budeme mat sobas 2.jula o 15.00. takze je uz vsetko vybavene. Ja o svojej vyzdobe nic neviem, lebo to dostanem darcek od svojej tety, takze mi nic nechce prezradit 🙂
    Uvidim az na svadbe 🙂

• babyyyy, mna nejako chyta nervozita...a to mame do svadby este 132 dni, co budem robit vo svadobny tyzden????? 😕 som dnes pozerala svadobne DVD mojo bratranca, co sa nedavno zenil a akosi to na mna prislo....
    a stale neviem co s popolnockymi!!! poziciavate? kupujete? kde a ake????

• @machula  tak nad popolnočnými šatami rozmýšľam aj ja, hoci som pôvodne žiadne nechcela, ale to som ešte netušila, že budem mať svadobné také, aké mám 😃 ak nájdem niečo podľa mojich predstáv, tak si ich kúpim, ak nie, tak keď budú mať v požičovni, odkiaľ sú svadobné šaty, nejaké, ktoré by sa mi páčili, tak požičiam. A v prípade, že nevyjde ani jedno, ani druhé, oblečiem si jedny šaty, ktoré mám v skrini a hotovo 🙂
    mňa momentálne trápia topánky, vedela by som si vybrať niečo z internetu, aké neviem, aké číslo objednať 😞

• @nimika  a preco si zmenila nazor na tie saty? 🙂

• ja som chcela niečo ľahučké, letné a tieto majú takú poriadnu sukňu, ťažké síce nie sú, ale aj sestra mi povedala, že zvlášť v lete sa budem chcieť už z nich vyzliecť a byť v niečom príjemnejšom, tak si nechám poradiť

• @nimika  aha jasne, tak ked si az do rana, tak to chapem. 🙂

• @panaacik  tak to ja ešte neviem, dokedy budem 😃

• @nimika  tak ale oni sa davaju po polnoci, skor nie..inak to nema zmysel. 🙂

• @panaacik  ja viem, ale ak každý dovtedy odíde, tak čo tam ja budem robiť? 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov