Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

23. júl 201125380
  • @machula  
    Tie stavy poznám aj ja 🙂! Asi to bude normálne 😉

• Baby, ako je to s perlami na svadbe, niekde som čítala, že by nemali byť, ale ja som objavila takúúú kráááááááááásnu bižutééééééériu... 😞

• Pripájam foto... Och, dilema... 😞

• Sponzor fóra
  • @alique  krásna bižutéria 🙂 ja mám tiež perličky, ale také menšie, mne sa totiž perlová bižutéria veľmi páči... vraj sa hovorí, že perly prinášajú slzy (a to všeobecne, nielen na svadbe), ale tak moje aj tak nie sú pravé, sú to len korálky 😃 ja by som to neriešila, daj si, čo sa ti páči 😉

• @alique  aj ja som to citala, ze by na svadbe nemali byt perly, ale aj ja mam retiazku aj nausnicky s perlami, to je aj tak iba vymysel. Kazdy bude mat manzelsky zivot taky, aky si ho spravi, a nezalezi to od toho co mal clovek na sebe 🙂
    je to nadherne 🙂 bola by skoda si ich nedat 🙂

• @nimika  @lopieta  ďakujem, babule... 😉 Aj ja si hovorím, že nezáleží na črepoch, fŕkancoch od polievky a podobných hlúpostach... Budú perličky a hotovo, neodolala som... 😎

• @alique  to je pravda 🙂 hlavne, ze sa lubite a na nejakych perlach vobec nezalezi 🙂

• @lopieta  tak tak... 😃

• @alique  ja budem mať tiež perly! Dostala som ich pod stromček od drahého. Len smelo do toho 🙂

• @galganka  😉
    No a že nevestine slzy... Však jasné, ja budem plakať celý čas... Mne stačí čítať knihu s dobrým koncom a rumádzgam, nehovorím o pozeraní filmu... Svadbu preplačem... ale budú to slzy šťastia... 😃

• @alique  správny pohľad, áno slzy, ale šťastia 🙂

• @alique  aj ja si isto poplačem... dnes som pozerala dvd-cko so svadbou a veru vreckovky to istili...
    Ale na povery som nikdy nebola.. V máji sa neberte, perly nemaj a neviem čo ešte.. no isto 🙂 Naša svadba, naše pravidlá 🙂

• @galganka  Keby som sa mala riadiť všetkými odporúčaniami, tak sa nevydám... 😬
    Koľko bolo rečí o tom, akú chybu robím, že spolu bývame, že to dlho nevydrží... Sme spolu takmer 6 rokov a nemám pocit, že by sa niečo pokazilo... neviem si ani len predstaviť, že by sme spolu nebývali.. 🙂

• @alique  my spolu tiež bývame.. to bolo tiež rečí, že "nadivoko"... no bóže 🙂... zrušili sme všetky tradície... ostalo nám iba staré nové modré a požičané 🙂

• Sponzor fóra
  • @galganka  a to všetko absolvuješ v jednom podväzku... 😃

• @alique  to zas nie... ale podväzok zahŕňa nové a modré... požičané budú hrebienky , nové skoro všetko ... do starého rátam zásnubný prsteň a hotofka 🙂

• @galganka  ja ešte neviem čo budem mať staré 🙂, všetko ostatné mám vybraté, len je tam problém so starým 😃

• @galganka  Ja zasa 4 v 1 - pre toho, kto mi "požičia" podväzok bude starý, pre mňa bude nový a modrý k tomu, takže vsio v jednom... 😃 Ale nie, však uvidím, ešte som toto neriešila... 🙂

• @lopieta  ja som tiež mala.. zvažovala som starú podprsenku, ale keď potom som takúúú kráásnu našla v obchode a žmurkala na mňa... tak mi kolegyne poradili, že veď zásnubný prstienok budem mať a ten už je "starý" 🙂

• opúšťam vás dievčence... pán ženích si nárokuje kašičku na večeru 😃

• @galganka  ten prsten mi ani nenapadol 🙂 to je dobrý nápad 🙂, ale ešte sa pokúsim niečo staré získať, možno od kamošiek, ktoré sa už vydali 🙂

• @galganka  dobrú chuť 🙂

• @lopieta  no...len ja veľa vydatých kamošiek nemám.. asi zhabem niečo mamine 🙂

• ja nebudem mať ani modré, ani staré 😛

• ani ja 😃 😃 😃

• @alique  júúj sú krásne...to sú iba reči s tými slzami 🙂 ja napr. tiež budem (zháňam) mať perly v bižu, lebo na šatách mám samé perličky 😃 ja za také "povery" nie som, nebudem mať ani rozbíjanie tanierov, ani modrý podväzok 😃

• @nimika  tak tak ani ja, modré určite nič...možno staré hej ale nie kvôli povere...mám jednú "starú" korzetovú poprsenku, takže nebudem novú kupovať

• @alohim  to s tými perličkami je presne ako to, že by ženích nemal vidieť šaty. My tiež na všetky povery kašleme, to, či bude naše manželstvo šťastné rozhodne nezávisí od toho, či budem mať na sebe pely, či Marťasek videl moje šaty, či sa berieme v sobotu alebo čo...takže medzi nami, nad perlami rozmýšľam aj ja, budem mať iba náušničky a chce to niečo jemnučké.
    @galganka  ďakujem za tip s prsteňom, tiež som si lámala hlavu, čo si vziať ako staré. No a pôvodne som chcela modrý podväzok, ale hrooozne sa mi páči ten so zelenou mašličkou, čo mám v albume, tak to asi vyriešim nejakou malou modrou mašličkou na spodnom prádle. Požičané budú šaty a nové...toho je 😃 Toto je jediný zvyk, čo chcem dodržať.

• @lindux  ani ja na tie povery neverim..tie veci ako modre, stare nemame. 😃 😃 Ale v satach ma nevidel...aby mal pekne prekvapko. 😬 😛 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov