Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

23. júl 201125380
  • @nimika  no s kadernickou ale viackrat 😃 😃

• @panaacik  ja som tiež dvakrát menila, prvýkrát nedobrovoľne, druhýkrát síce dobrovoľne, ale bolo a stále to je oveľa zaujímavejšie 😃

• @nimika  vies co ja mam taku prihodu...objednala som sa pred 3 mesiacmi u tej mojej a ked som sla ted mesiac pred svadbou si dohodnut skusku ucesu a licenia(vsetko v salone) povedala mi ze ona medzitym presla do ineho salonu a aj tak v tu dobu si vzala dovolenku 😃 kebyze tam nejdem tak ani neviem...neoznamila nic...a tak ze teda pojdem v tom salone ku jej kolegyny..no ta tiez ma vtedy dovolenku, tak mi slubila ze o hodinku mi zavola a vybavi mi svoju kamosku z druheho salonu..vobec sa mi neozvala...no a ked som sa tam sla nedavno ostrihat, hovorim si, ze dam im este sancu, aj ked je to cirkus, no boli ochotne, zrejme maju kratku pamat a znova mi dohadovali uces+licenie...no a tak mi ta kadernicka povedala ze jej kolegyna tu bude aj cez jej dovolenku a budem mat naraz skusku licenia+vlasov..mala mi zavolat bud v ten den alebo zajtra doobeda ze nakedy skuska...no a uz sa vooobec neozvala....tak toto su skuzby za milion 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • @panaacik  takže si si našla zase inú?

• @nimika  musela...a uz aj po kvalitnej skuske...som spokojna a asi si ju necham ako svoju kadernicku....velice mila osobka 😎

• @panaacik  ja som mala tiež peripetie s kaderníčkou. Môj drahý mi dohodol svoju kamošku...týždeň sme sa jej snažili neúspešne dovolať, nakoniec odpovedala na sms že na nás zabudla a bude na dovolenke. Obvolala som asi 3 kaderníčky v Opave, všetky obsadené alebo na dovči, nakoniec mi táto baba dohodila nejakú kamošku. Tá dúfam nezabudne. Jo a na líčenie som sa chcela objednať v salóne pod našim domom, tak isto už tam má svadbu, nakoniec drahý zavolal tej kaderníčke a ona mi dohodla líčenie u nich, takže to budem mať dokopy. No to boli stresy...

• no to verim...je to blbe ked sme dohodnute, oni to zrusia a ted hladaj niekoho ked mas kratko pred terminom a najma v sezone...sluzby to je 1 katastrofa

• no uz sa nam to krati julovky 😉), ja to mam za tyzden! : 🙂 🙂

• neviete ake hlasia pocasie u nas doma na SR? Ja som mimo a len pevne dufam, ze bude pekne, hlavne nie daaazd!!!!!

• @anka82  ja nastastie az za vyse mesiaca ale panika ma uz chyta ...

• @oskvarka  U mna je to kat striedavo oblacno. RAz panikarim inokedy zas mam uplny relax. Asi tak ako dnes 😃

• @anka82  no to hej ale ten relax si vecsinou aj tak neuzijem moc lebo v podvedomi stale nieco zvoni ze nestihas nestihas... alebo ze nieco zabudnes a tak 😃...

• @anka82  a kde mate svadbu?
    pozri na meteoprog podla mesta,je tam predpoved na 15dni vopred 😉

• @lindos  
    @oskvarka  
    @anka82  
    @panaacik  ahojte baby...ja som tiez panikarila chvilku teraz ohladom menu a tak.. ale uz sme vybavili.. 🙂 zatial som kludna..ale akosi ma tak podvedome daco drazdi, ci ako to nazvat...asi taka slaba vnutorna nervozita.. 🙂
    ale mame od pondelka rezervovanu veceru, a svokor zajedna pecene prasiatko ako druhu veceru..tak sa tešíme 😛 o 3 tyzdne o tomto čase budem pani 🙂 a dúfam, že sa budeme trošku baviť..

• a dnes som našla túto stránku na počasie,,, len treba vybrať mesto 🙂 ale baby, akékoľvek bude, budú to krásne nezabudnuteľné dníky 🙂 http://pocasie.pozri.sk/predpoved-pocasia/prievidza

• Sponzor fóra
  • baby ake mate menu? 🙂

• @mirka_martin  Vdaka za tu stranku. Idem to hned kuknut 🙂

• @anka82  🙂 nie je začo, je veľa stránok na dlhodobejšie počasie, ale sa podľa toho aj riadiť 😐 nie vždy to vyjde...

• @panaacik  ty už vieš, ale pre baby.. polievka, rezeň, a večer pečené prasiatko 🙂 cez deň len obložené misy a chlebíky+jednohubky..

• @mirka_martin  ja som vcera do jendej piekla dom amedovnicky.... tak sa uz tesim ako ich budem ozdobovat 🙂

• @oskvarka  uuuf to by sa mi veru že teraz nechcelo, som rada, že nejaké upečiem na Vianoce 🙂

• @mirka_martin  ja milujem medovnicky...a strasne rada ich zdobim... je ich nejakych 200 z toho 70 bude ako darceky pre hosti na ten polnocny tanec a ostatne len tak...

• @oskvarka  😃 to je super... ja ich mam rada tiez, aj ich rada robim 🙂

• dievcata ahojte 🙂 🙂 chcela som sa spytat, kde kupujete krabicky na vysluzky? 😮 😃 😃

• @panaacik  nam to zabezpecuje hotel,ale ked chces najdem ti nejake linky kde ich maju

• @lindos  jaj to je riadne predrazene

• co ja viem tie krabicky na vysluzky z ruckov su vzdy z maksieho materialu skorej sa rozpadavaju a zle sa skladuju kedze sa nedaju davat na seba.... ale inak v nasom predrazenom papiernictve maju krabicky za 32 centou takze toto je dosti drahe

• @panaacik  skus pozriet u vas v meste v papiernictve

• inak tak ma napadlo..baby kam davate menovky? lebo mne sa zda ze ten stol potom bude prilis napratany 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov