Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@nimika no s kadernickou ale viackrat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ja som tiež dvakrát menila, prvýkrát nedobrovoľne, druhýkrát síce dobrovoľne, ale bolo a stále to je oveľa zaujímavejšie :-D
Odpovedať
@nimika vies co ja mam taku prihodu...objednala som sa pred 3 mesiacmi u tej mojej a ked som sla ted mesiac pred svadbou si dohodnut skusku ucesu a licenia(vsetko v salone) povedala mi ze ona medzitym presla do ineho salonu a aj tak v tu dobu si vzala dovolenku :-D kebyze tam nejdem tak ani neviem...neoznamila nic...a tak ze teda pojdem v tom salone ku jej kolegyny..no ta tiez ma vtedy dovolenku, tak mi slubila ze o hodinku mi zavola a vybavi mi svoju kamosku z druheho salonu..vobec sa mi neozvala...no a ked som sa tam sla nedavno ostrihat, hovorim si, ze dam im este sancu, aj ked je to cirkus, no boli ochotne, zrejme maju kratku pamat a znova mi dohadovali uces+licenie...no a tak mi ta kadernicka povedala ze jej kolegyna tu bude aj cez jej dovolenku a budem mat naraz skusku licenia+vlasov..mala mi zavolat bud v ten den alebo zajtra doobeda ze nakedy skuska...no a uz sa vooobec neozvala....tak toto su skuzby za milion :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik takže si si našla zase inú?
Odpovedať
@nimika musela...a uz aj po kvalitnej skuske...som spokojna a asi si ju necham ako svoju kadernicku....velice mila osobka 8-)
Odpovedať
@panaacik ja som mala tiež peripetie s kaderníčkou. Môj drahý mi dohodol svoju kamošku...týždeň sme sa jej snažili neúspešne dovolať, nakoniec odpovedala na sms že na nás zabudla a bude na dovolenke. Obvolala som asi 3 kaderníčky v Opave, všetky obsadené alebo na dovči, nakoniec mi táto baba dohodila nejakú kamošku. Tá dúfam nezabudne. Jo a na líčenie som sa chcela objednať v salóne pod našim domom, tak isto už tam má svadbu, nakoniec drahý zavolal tej kaderníčke a ona mi dohodla líčenie u nich, takže to budem mať dokopy. No to boli stresy...
Odpovedať
no to verim...je to blbe ked sme dohodnute, oni to zrusia a ted hladaj niekoho ked mas kratko pred terminom a najma v sezone...sluzby to je 1 katastrofa
Odpovedať
no uz sa nam to krati julovky ;)), ja to mam za tyzden! : :-) :-)
Odpovedať
neviete ake hlasia pocasie u nas doma na SR? Ja som mimo a len pevne dufam, ze bude pekne, hlavne nie daaazd!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@anka82 ja nastastie az za vyse mesiaca ale panika ma uz chyta ...
Odpovedať
@oskvarka U mna je to kat striedavo oblacno. RAz panikarim inokedy zas mam uplny relax. Asi tak ako dnes :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@anka82 no to hej ale ten relax si vecsinou aj tak neuzijem moc lebo v podvedomi stale nieco zvoni ze nestihas nestihas... alebo ze nieco zabudnes a tak :D...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@anka82 a kde mate svadbu? pozri na meteoprog podla mesta,je tam predpoved na 15dni vopred ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindos @oskvarka @anka82 @panaacik ahojte baby...ja som tiez panikarila chvilku teraz ohladom menu a tak.. ale uz sme vybavili.. :-) zatial som kludna..ale akosi ma tak podvedome daco drazdi, ci ako to nazvat...asi taka slaba vnutorna nervozita.. :-) ale mame od pondelka rezervovanu veceru, a svokor zajedna pecene prasiatko ako druhu veceru..tak sa tešíme :-p o 3 tyzdne o tomto čase budem pani :-) a dúfam, že sa budeme trošku baviť..
Odpovedať
Profilova fotka
a dnes som našla túto stránku na počasie,,, len treba vybrať mesto :-) ale baby, akékoľvek bude, budú to krásne nezabudnuteľné dníky :-) http://pocasie.pozri.sk/predpoved-poc...
Odpovedať
baby ake mate menu? :-)
Odpovedať
@mirka_martin Vdaka za tu stranku. Idem to hned kuknut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@anka82 :-) nie je začo, je veľa stránok na dlhodobejšie počasie, ale sa podľa toho aj riadiť :-| nie vždy to vyjde...
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ty už vieš, ale pre baby.. polievka, rezeň, a večer pečené prasiatko :-) cez deň len obložené misy a chlebíky+jednohubky..
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka_martin ja som vcera do jendej piekla dom amedovnicky.... tak sa uz tesim ako ich budem ozdobovat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@oskvarka uuuf to by sa mi veru že teraz nechcelo, som rada, že nejaké upečiem na Vianoce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka_martin ja milujem medovnicky...a strasne rada ich zdobim... je ich nejakych 200 z toho 70 bude ako darceky pre hosti na ten polnocny tanec a ostatne len tak...
Odpovedať
Profilova fotka
@oskvarka :-D to je super... ja ich mam rada tiez, aj ich rada robim :-)
Odpovedať
dievcata ahojte :-) :-) chcela som sa spytat, kde kupujete krabicky na vysluzky? :-o :-D :-D
Odpovedať
@panaacik nam to zabezpecuje hotel,ale ked chces najdem ti nejake linky kde ich maju
Odpovedať
@panaacik http://www.vsiedmomnebi.biznisweb.sk/... http://www.evitabridal.sk/evitabridal... http://obchod.weddhouse.sk/index.php?... ale mala by si asi co najskor objednat,aby ti stihli prist vcas
Odpovedať
@lindos jaj to je riadne predrazene
Odpovedať
Profilova fotka
co ja viem tie krabicky na vysluzky z ruckov su vzdy z maksieho materialu skorej sa rozpadavaju a zle sa skladuju kedze sa nedaju davat na seba.... ale inak v nasom predrazenom papiernictve maju krabicky za 32 centou takze toto je dosti drahe
Odpovedať
@panaacik skus pozriet u vas v meste v papiernictve
Odpovedať
inak tak ma napadlo..baby kam davate menovky? lebo mne sa zda ze ten stol potom bude prilis napratany :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?