Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka, absolutny suhlas ohladom vsetkeho co sa tyka MM :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi možno si myslel, že nová kolegyňa a už sa chystal, ako ťa zbalí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moncus veru sa tak tvaril... asi si nevsimol brusko :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi neviem, čo je na tom pravdy, asi by si sa mala opýtať Fialllky alebo Sloni, ale počula som, že tehotné ženy sú pre mužov ešte príťažlivejšie :-D Moja kamoška mala veľké bruško a chlapi ju doslova hltali pohľadmi a slintali pri tom :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no mne sa to teraz stalo prvykrat nakolko som skoro stale doma... ale ked vravis, tak musim vyrazit do ulic vylepsit si sebavedomie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, joj toľko noviniek. Eri gratulujem k prácičke, nech sa ti darí! Fialllka ďakujeme za správičky o Lenke, som rada, že sa vám obom, teda štyrom darí. Silwi super, že sono dopadlo dobre, verím, že aj výsledky budú na 1 s * ;-) U mňa nič nové, stále len práca, ale nevadí, aspoň sa naučím kopec nového. Tak sa lúčim, dúfam, že sa čoskoro opäť ozvem.
Odpovedať
moncus - nic noveho. trochu sme sa tomu prestali venovat a uz je 6 tyzdnov v cudu... :-o
Odpovedať
moni - tak to ano, ja mam stastie na cernochov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule.. tak som doma od internistky... v podstate bola spokojna s mojimi meraniami, ale pre istotu mi da zajtra holter - masinku co mi bude kazdych 20 minut merat tlak a ked aj to bude ok, tak to je ozaj len syndrom bieleho plasta ;-) takze pohoda klidek tabacek 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
alex kedy budes mat menej robotky konecne? ved ta tam vyzmykaju uplne...
Odpovedať
Profilova fotka
eri, tak bacha na cernochov...
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi to je super, som rada, že si ok :-) Môj Marek má niečo podobné, normálne má tlak v pohode, máme doma tlakomer a vždy keď si ide merať tlak, tak mu strašne vyskočí hlavne tep :-D A to nemusí ani vidieť biely plášť :-D :-D Sloni sa nám dlho neozvala =-) Alex Silwi má pravdu, už toľko nepracuj, treba aj žiť. Pozerala som znovu tvoj svadobný albumík. Chýbaš nám tu, napíš častejšie ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
veru moncus sloniiii sa neozyva... ale vcera pridavala fotocky do albumu na konikovi, takze je ok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha: http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
silwi, ty mas prehlad...
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi aká špiónka :-D Babuľky prajem vám príjemný víkendík, mal by byť krásny a slnečný, tak si to užite a vybehnite niekam von :-) Ja budem trčať doma, lebo Marek je na východe a nemám s kým :-| Bude víkend otvorených dverí všetkých múzeí, ZOO a Botanickej a MHD zadarmo ;-) Majte sa krásne.
Odpovedať
Profilova fotka
moncus ahoooj, no tak som tu :-D Ja idem zajtra opekať, teda ak bude pekne, lebo teraz to tak nevyzerá. Chcela som ísť do ZOO s malou neterkou, ale určite tam bude ľudí jak nahovado, takže radšej sme zvolili lesík. Tu začína hrmieť, no parááááda. No a práce bude menej, keď sa nová zaučí a budem fičať už len tu, na novom mieste, takto som na dvoch stoličkách, takže preto je toho tak veľa. Prajem aj ja všetkým krásny víkedník.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, urobíte pre mňa jednu láskavsť, kamoška sa prihlásila do jednej súťaže, môžte jej poslať hlas? Je to slečna č.4 Lucia. http://www.bleskovky.sk/formulauna
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte spionky. ;-) hej trosku dlhsie som sa neozvala, akosi som nestihala. v piatok som bola u doktora a dosla som totalne vystavena, ale inak sa mame dobre a babatko poslucha. ;-) a predtym som bola v kniznici a trocha sa venovala tej mojej rigorozke. nech uz zacnem konecne pisat. ;-) silwi - a preco si bola u internistu? inak ja som mala minuly tyzden dost silne zavraty a nizky tlak. ale tento je uz vsetko ok. ;-) navyse nam vrchni aj spodni susedia prerabaju. takze mame kopec hukotu a schovavam sa kde sa da. ;-) vrchni robia strechu a spodni sa tiez chystaju, len teraz nejaku verandu robia. no hroza. ;-) tak sa zatial majte a uzite si vikendik. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby... vikendik nam vysiel, idem este naspat do zahrady na hojdacku, len som si dosla trosku pozavislacit :-p slonii u internistky no idem naspat na slniecko... papa som bola lebo mi na zaciatku poradne vyskoci tlak z toho aka som nervna ze co bude, tak ma poslala doktorka pre istotu... mala som v pitaok holter (masinka mi kazdych 20 minut merala tlak) a co som si pozerala hodnoty, tak boli v pohode, takze myslim si ze sa nic viac nebude robit... alex drzim palce, aby sa nova kocka cim skor zaucila a mala si troska viac kludu a samozrejme aj viac casu na nas ;-) no idem naspat na slniecko...papa
Odpovedať
Profilova fotka
akurat pozeram, ze mi zlbol prispevok, sa mi troslu popresuvali riadky, ale dufam, ze je to zrozumitelne :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko junovky... aky ste mali vikend?
Odpovedať
ahojcek silwi a babenky tak my sme mali supis vikendik ;-) konecne sme boli s malou aj u nasich, od soboty podvecera do nedele poobedia, maminka bola happy, bola kocikovat a ja s nou, bo sme brali aj nasho hafana na prechadzku .... bali sme sa ako nas hafan bude reagovat na Terezku, ale bolo to supis ;-) sme mu ju dali prinovat, teda len nozku, privonal si aj kocik a potom ju strazil, ked spala na gauci v obyvke, ci v izbe, tak on pod gaucom a akonahle sa zacala mrvit alebo mrncat, hlava zdvihnuta a uz kukal co sa robi ;-) a ked som ju sla prebalit do izby, som sa tam zavrela a jeho vyvrela pred dverami, sa mi tam dobijal ale ked odtial vysla, tak mu vravim, ze ideme do kuchyne a on s nami cupital a vonku popri kociku detto x-) no zlaty bol x-) malej sme od piatku davali na brusko take kvapky, ale mozu sa len bez lekarskeho predpisu 3 dni, po jedle alebo pred spanim, je to proti nafukovaniu a boleniu bruska, tak mala spinkavala ako anjelik, prdela ako stary chlap :-D a sme boli radi ... ale dnes sme prvykrat bez nich, tak som zvedava, aky budeme mat den a hlavne podvecer a vecer ..... tento tyzden mame ist na poradnu, tak sa opytam lekarky, ci by som jej ich obcas nemohla davat, lebo som jej ich nedavala po kazdom jedle ale len vtedy, ked som videla, ze je nafuknuta a nemoze si ulavit ..... aby si na to nezvykla, tak max. 2-3x za den ich papala a aj to nie plnu davku ako je v navode x-) tak teraz aj ja ficim od piatku na fenyklovom caji, tak som zvedava, ci jej len cisto toto pomoze .... a chuti ten fenyklovy caj ako pelendrek a ten ja nerada :-p :-S
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka, takze mate za sebou taky cestovatelsky vikendik, co? som rada ze mala pekne papka, dufam, ze jej aj tie kvapky budes moct davat, nech sa chudatko tolko netrapi... pozrela som si aj fotocky, strasne je chutnucka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby a este sa vam musim pochvalit, ze od soboty citim pohyby x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, silwi gratulujem k pohybom, musí to byť super :-) alex som rada, že si sa nám ozvala, dúfam, že opekačka dopadla dobre, počasie bolo krásne :-) sloni takže si teraz taký pracant. No pri tých búchajúcich susedoch sa asi nedá veľmi sústrediť. fialllka ten váš pes je teda roztomilý, ako sa zaujíma o Terezku :-) Dúfam, že ju bruško nebude tak bolievať, aby ste sa obe dobre vyspinkali. Pelendrek ja tiež neznášam, takže by som mala asi problém piť feniklový čaj :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem moncus x-) uz len aby aj vysledky amnia potvrdili, ze je vsetko ok...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule. ja sa dnes akosi necitim dobre. mam pocit, ze sa oteplilo a mne zase zacinaju tie blbe zavraty a problemy s tlakom. asi som to mala predsa len spomenut v poradni. ale bolo mi uz dobre. tak uvidim. vcera sme boli na vylete v cunove. boli sme tam kavicke a palacinkach. a prejst sa popri tom vodnom kanali. a vecer som bola hotova. uz sa zacinam citit jak melon. ale vnoci sa da este spavat. ;-) len mala sa obcas tak hmyri, ze mi strpne brusko.
Odpovedať
Profilova fotka
juj slonii, tak to oddychuj vela... teda v ramci moznosti, lebo v takom hluku sa to asi moc neda, ze?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?