Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak babule tento tyzden su u nas v raci hody? nejde nahodou niektora? :-D
Odpovedať
budete zas predavat vinko, Sloni?
Odpovedať
Profilova fotka
jéj sloni, to je škoda, Marek je teraz preč a mne by sa samej nechcelo, ale inak na hody chodím rada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame oslavy... draheho brasko ma 40 a nas poprosil, ze by to oslavoval u nas... chce spravit grilovacku, opekacku... takze to bude lepsie u nas v zahrade ako u nich na balkone :-p no a este aj draheho synovec ma birmovku... takze v sobotu budeme tiez oslavovat...
Odpovedať
Profilova fotka
silwi paráda toľko osláv :-) Ja sa v stredu chystám na východ za Marekom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no hej, ale prave ma napadlo, ze ja nemam co na seba :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi na tú grilovačku predpokladám, nepotrebuješ "nóbl" šaty, na tú birmovku by možno stačila nejaká sukňa na gumičku a blúzka, tam sa ti v pohode zmestí bruško ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus no uz si pobalena na cestu na vychod?
Odpovedať
Profilova fotka
eee :-D dnes večer balím a už sa neviem dočkať. Zajtra ešte vydržať v robote a večer hurá na vlak :-) Len tá cesta je otrasná, 6 a pol hodiny, do Michaloviec dorazím až okolo polnoci :-p A potom ešte autom asi 40 minút. Silwi už si vymyslela čo na seba?
Odpovedať
Profilova fotka
moncus este nie... musim nieco poslusat a uvidim do coho sa este zmestim 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a prajem ti potom prijemnu cestu, nezabudni si kupit vela casopisov aby si od nudy neuhynula...
Odpovedať
Profilova fotka
no a samozrejme aj nieco na jedenie, aj nejaky napoj, aby si to v zdravi prezila... ja si nosim aj nejake tycinky a tak aby som zahnala nudu ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak tak Silwi bude to chcieť hlavne veeeeľa časopisov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule. silwi - dokedy budes pn? ci uz sa ti ani nechce ist do prace? nechce ta doktor nechat az do konca doma? ;-) moni - prijemnu cestu na vychod. a uzi si predlzeny vikendik. ;-) inak pridala som nove foto. ;-) http://www.modrykonik.sk/album/album.... http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babuľky, Silwi aj vo vreci by si vyzerala dobre, veď každá tehuľka je krásna ;-) Moni, uži si manžela a východ a hlavne si oddýchni. Sloni manželovi odkáž, že ho chválim, je veeeeľmi šikovný. Krásny nábytok.
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem kočky :-) Sloni tá vaša izbička bude naozaj krásna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
slonii manzelik je sikulo...
Odpovedať
Profilova fotka
alex dakujem za krasny kompliment x-) , idem pohladat nejake vrece :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neviem dokedy budem pn, rozmyslat na kedy sa mam objednat ku gynekologicke, ci uz po vysledkom z interneho (to mam zajtra vecer) alebo az po vysledkoch z amnia u geneticky co bude buduci tyzden...
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka babule. aj nam sa to hrozne paci. ;-) a nazivo je este krajsia. ;-) teraz akurat vyraba prebalovaci pult.
Odpovedať
Profilova fotka
je to super, ked manzelik vsetko tak pekne zvlada...
Odpovedať
ahojte babulky monci: krasny vikendik zelame a nech ti cesta vlakom rychlo ubieha a snad sa tam neuvaris, lebo vonku je fajne, sme sa akurat s malou vratili z prechadzky a vcul buva na posteli pri otvorenom okne ;-) sloniii: sikovny manzelik ;-) mimochodom, tie tricka, co si si naposledy kupila, mame aj my, sme dostali od kamosky a mame rovnaky aj teplomer do vane ;-) silwi: tak budete mat krasny vikendik oslavovy ;-) my tak o dva tyzdne, kedy budeme krstit ;-) ja sa uz na to citim, akoby som ani nerodila, a sa cudujem ako rychlo som sa dostala do formy a ma uz nic neboli okrem krizov, ale to je asi aj z toho dojcenia :-D my mame ok, vcera sme mali strasny den, mala bola na mne stale zavesena a som si myslela, ze tie moje bradavky budem mat az po kolena vecer :-D o piatej poobede sa zobudila a nevedela zaspat, po kupeli sa trosku upokojila ale plakala po chvili stale, a pritom bola napapana, skor vygrckavala, co sa tak prezrala a pravdepodobne ma reflux a ku tomu este aj brusko ju bolelo, tak som bola zufala, som uz spala podvecer nad nou .... som myslela, ze mi zaspi pri prsniku, tak si s nou lahla na chvilu ale ona bacala, tak mi ju svokra bola na chvilu vziat, by som si oddyhcla a sa zospala bo videla, ze som unavena ... ale mala bacala aj pri nich a nakoniec sme jej pomohli rektalnou rurkou s manzelom, sa vyprdela dosytosti a vykakala cez to a potom pri prsniku zaspala o osmej, tak to ste mali vidiet akou rychlostou som si urobila vecernu toaletu a dala lahku veceru :-D a o deviatje som chrnela pri nej .... a zobudila sa az na papanie o stvrt na jednu v noci a potom o stvrtej, takze sme sa celkom krasne vyspali a ja som uz o siestej, ked opat sa zobudila a pytala si boal uz vyspata, tak som vstala a sa obriadila a mala spala ptoom do pol desiatej ;-) no dnes je ako anjelik, prdi, kaka, spi, papa .... keby som nevedela, ze to je ona, povedala by som, ze nam ju v noci nejaka vila vymenila :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
fíha Marcelka klobúk dole, že to všetko takto zvládaš. A celkovo obdivujem vaše vedomosti o starostlivosti o dieťa, niektorým slovám som ani nerozumela, len som si domýšľala :-D Odkiaľ ste vedeli o tej rektálnej rúrke, že sa to dá použiť? A čo je to reflux? Som trochu mimo :-N
Odpovedať
Monci: niekedy si pripadam, ze svoje dieta nezvladam a som niekedy nemozna .... najma ak jej neviem pomoct a ona stale pre nieco place .... ale uz sme sa naucili aspon trochu rozoznavat plac, ked kricime od hladu, ked kricime, bo sa nevieme vyprdiet a vykakat a nas brusko boli alebo ked sa chceme len tak pritulit a trosku ponosit ;-) ten reflux je ked sa babatkam vracia potrava zo zaludka spat do ustnej dutiny .... nefunguje im este dobre zvierac medzi pazerakom a zaludkom, ktory zabranuje aby sa ti potrava vracala do ust ... a tak sa stane, ze jej ide z ust doslova najma ked stikuta susom mlieko a nenatravene .... cize je to ine ako ked si babo odgrcne to zvycajne je uz natravene ;-) o rektalnej rurke sme vedeli uz davno ... povodne som ju mala ja kupenu pre seba, ked som bola tehotna, lebo som mala obcas take stavy, ze plne brucho a bolelo ako svina a nic nepomahalo, cvicenie, drepy nic ... ale som ju nakoniec nepouzila a tak sluzi teraz nasej malej ... aj ked som jej ju velmi nechcela davat, aj v porodnici nam pediatricka povedala, ked nas prepustala, ze rektalnu rurku len v tom najnutnejsom pripade, ked nepomahaju masaze bruska ani cvicenie ... bo deticky si potom mozu na to zvyknut a nebude sa im samym chciet prdiet a kakat, teda sa trosku ponamahat .... babatka totizto este nevedia pouzivat brusny lis, ktory my pouzivame, ked prdime a kakame :-D a ony sa to musia naucit, lebo je to pre nich nieco nove, rovnako ako zvyknut si na to, ze sa kupu, ze sa im v brusku deju rozne chody a ze same travia ;-) inak babenky, nasa Terezka sa usmieva uz aj neuvedomelo ;-) ked sa nad nou sklonim a sa s nou rozpravam alebo Majko, tak sa tak uskrna x-) bo zatial stale len zaostruje na 25-30 cm x-)
Odpovedať
ale vcera som citala jeden prispevok v nasej teme Aprilove babatka 2008 a tam jedna kocka tak pekne napisala, ze nikdy si nesmieme pripustit, ze sme zufale a nevieme, ci sme spravne maminy .... ze pre nase ratolesti sme tymi najlepsimi maminami a robime vsetko tak ako vieme, teda co najlepsie a nase babatka to vedia a citia ;-) no skoro som sa rozplakala, bo som si uz parkrat pripadala, ze neviem co mam robit s vlastnym dietatom, ako ho utisit a nie som dobra mama .... ale asi to vsetko chce cas a hlavne si zvyknut jedna na druhu a spoznat sa a potom to pojde x-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka si dobra mamina x-)
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka presne ako píšeš, chce to len čas a zvyk. Matiek telepatiek je na svete veľmi málo :-D a preto sa netráp tým, že občas nevieš, ako Terezku utíšiť. Keď bábo plače, je ťažké zistiť príčinu a určite to bude privádzať do zúfalstva aj mňa a každú z nás. Ty si už riadne pokročilá, keď vieš rozlíšiť kedy prečo plače :-) Všetky ženy, ktoré sa stanú matkou, robia čo môžu a vedia a každá jedna je dobrou matkou (s výnimkou tých, ktoré svojim deťom zámerne ubližujú, ale to tu nebudem rozoberať). Takže žiadne zúfalstvo, len trpezlivosť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak je super marcelka, ze nam taketo zazitky pises. lebo najlepsie sa uci pomocou takychto veci. ja som ani netusila, ze nieco taketo moze byt. ;-) sice mame krsniatko 4 mesacne, ale taketo preblemy s nou nastastie nemali. hned od zaciatku vedela, resp. nasla si sposob ako si ulavit, ze ked si zdvihne nozicky, tak si prdne alebo kaka. niekedy je sranda na nu kukat. ;-)
Odpovedať
adka: no aj nasa vie, ze ma skrcit nozicky ale niekedy jej to nejde ;-) tak jej musime pomoct :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej fialllka ma novu fotku v pase :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?