Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka, Ada aj vám gratulujem k výročiu, 16. jún je pre nás nezabudnuteľný deň x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hííí na Fialllku som zabudla, tak samozrejme aj vám krásne výročie!!! :-D
Odpovedať
aj ja sa pripajam k vyrociu babule 8-) my sme uz naspak v NL :-| juj bolo dobre ale kratko...a som sa dala ostrihat :-D dooooooooooost vela brrrr ale aspon je zmena :-p
Odpovedať
Profilova fotka
eri aspoň ti nebude teplo :-) Nehodíš nejakú foto nového účesu do albumu?
Odpovedať
moni ja som vzdy chcela mat dlhe vlasy ale uz som potrebovala zmenu...bo stale len do chvosta vlasy....tak som sa vybrala kadernicke a hovorim ze ostrihat do postupna + ze chcem ofinku....tak ze ok... ja neviem asi 10cm mi dala dole...pozeram ze az tak???? uf uf no dnes si zmyjem hlavu a pokusim sa dat nejaku fotecku.... podla mna vyzeram starsie...ale sak ofca narastie 8-)
Odpovedať
caute babule, dneska spime u svokrovcov tak aspon nachvilku mam pristup k netu, pripajam sa ku gratulaciam k vyrociam, nas co caka o tyzden, v nedelu ideme krstit ninulku a pohostenie budeme mat v baronke tak si dame repete skoro presne na den, mimochodom uz mame nieco cez 63 cm a 5,2kg :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leni. tak super. inak som sa chcela spytat, ze tu sobotu mate o kolkej tu pripravu? aby som vedela priblizne. :-D zabudla som. ;-)
Odpovedať
ahojte babulky....tak leni dlho sme ta tu nevideli....dufam ze je vsetko ok...krst super dopadne...potom posli nejake fotecky...
Odpovedať
adka, priprava je o desiatej a malo by to trvat polhodinku az hodinku vsetky fotecky davame na picasa tu je link http://picasaweb.google.com/klestinec...
Odpovedať
srry ze tak utrzkovito pisem len mam malu na rukach, lebo sme zacali kricat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, blahoyelam k dnesnemu vyrociu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli cez vikend u nasich, sme si spravili vyletik, tak som sa poriadne vykrmila :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my budeme mat na vyrocie ozaj originalny program - drahy bude mat promocie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni ku krstu drzime palceky, nech to nie je pre malinku prilis narocne...
Odpovedať
ahojcek leni krst dopadne isto na jednotku ;-) vasa Ninka je dlhsia ako nasa Terka, ta ma cca 61 cm ale mame uz 5,9 kg, teda minuly utorok sme tak mali, tak teraz to moze byt aj cez 6 kil uz ;-) Leni, vcera som bola v jednom kole, tak sa mi nedalo cinknut, ked som si nasla zmeskany hovor, dufam, ze nic surne to nebolo :-) ja som si vcera aj poplakala na vyrocie, lebo nasa oslava nebola takou aku si predstavovala .... ale co mozem cakat ked uz mame malu babiku a manzel vela prace a aj ked bol doma s nami, musel pracovat a poobede isli na drevo, takze predtym sme spapali dezert co som urobila a podvecer ked sa vratili, tak si pripili sampanskym zo svadobnych poharov a sli sme spat .... a v posteli mi povedal, ze si chcel poobede pozriet dvd svadby, ale ked sli na drevo, tak sa nedalo ... co uz .... no rozhodne som si akosi tuto oslavu tak nepredstavovala ..... :-| :-( ;-( snad to niekedy napravime 8-)
Odpovedať
fialka neboj :-) mozete to aj dnes oslavit a dopozerat...este neni nic stratene ;-) aj ja neviem ako to oslavime...som si chcela dohodnut volno na vikend a pondelok aby som nemala smenu, len mi to kolega nepodpisal...bo som chcela ist domov na SK co som sa vratila v nedelu.... ak mi da smenu vecer tak budem dobre nahnevana...bo to je do 22.30 a pridem domov uplne vyflusnuta.... no manzel to berie tak...neboj ak ti da smenu tak to oslavime na druhy den...ma pravdu...niekedy si clovek naplanuje vsetko krasne ako ma byt...aj ked to tu este citas, ktorim koculkam to pekne vyslo....a tebe to nevyjde tak si s toho smutnucka... nic nieje moja stratene...a vsetko sa vie dobehnut.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Silwi užite si tie promócie :-) Fialllka nebuď smutná, ešte sa tých výročí naoslavujete... :-) Viem, že to nepoteší, keď niečo nevyjde tak, ako má, ale vždy sa to dá dobehnúť alebo napraviť ;-) Leni držím palce na krste :-) Eri tak ako píšeš, oslávite to vtedy, keď sa bude dať :-)
Odpovedať
no jasne... uvidime este ako to dopadne...ale tak co narobim...nemozem vesat hlavu...ved kazdy den mam take vyrocie s mangelikom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka, nebud smutna, ved je hlavne ze ste na seba nezabudli a ze ste boli spolu... a radsej jeden nepodareny den a ostatne v roku krasne ako naopak, no nie? ;-) ja to beriem uz nejak sportovo, lebo nam stale ked si nieco extra naplanujeme to toho nieco vlezie a potom oslavujeme tyzden a niekedy aj mesiac neskor :-N
Odpovedať
Profilova fotka
eri drzime palce, nech ti kolega nesuchne vecernu smenu...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky :-) Silwi si už dlho nepridala fotku bruška ]-( :-D
Odpovedať
ahojte babulky diky za povzbudive slova .... aj ked to prve vyrocie je akesi vynimocne .... teda pre mna isto .... ale ved my to niekedy dobehneme, ked bude babulka trosku vacsia a budeme moct aj s nou niekam vyrazit na zatah :-D ale vcera mi Majko doniesol ku vyrociu orchideu v kvetinaci, vraj ked nebol v pondelok v praci, tak sa nemal cas stavit na kyticku a tak mi teraz dava ..... tak dufam, ze mi nescipne a vydrzi aspon do dalsieho vyrocia :-D eri: drzkame palce, nech aspon vase vyjde na number one ... ;-) silwi: rovnako aj tebe ;-)
Odpovedať
ahote babulky, tak som to predsa len predpovedala...dostala som smeny ako pracujem a ze by mi naschval nesuchol na 30.6 vecer smenu???? :-S :-S :-S takze manzel pride z robotky a manzelka az o 23.00 ;-( tak to bude tiez vyrocie.... fialocka tak si v tom neni sama...povedz si ze vy ste boli aspon skoro cely den doma spolu aj ked majko pracoval ... aj v sobotu rano robim...teda vikend pred...a tak sme si povedali ze ked skoncim v sobotu pojdeme si niekam sadnut na veceru a na kokteil....a v nedelu je zraz slovakov na jednej luke kde su krcmy...je to kazdy rok...tak mozno aj tam pojdeme pozriet...toto bude taka nasa oslava vyrocia... :-) :-) :-) co mam robit??? pritom som mu vyse mesiaca hovorila pls nedavaj mi na ten den smenu, lebo pre mna je vynimocny...1 rok oslavujeme ze sme spolu tak nechcem robit....chcela som pripravit speci veceru a vsetko...no a teraz to mam prekazene...
Odpovedať
Profilova fotka
Eri to je pekný sviniar ]-( A nedalo by sa s nim este nejako dohodnut len na ten jeden den? Mozno na to zabudol. Skus ho este nejako ukecat,ci by ti to nevymenil ;-) A keď sa nepodarí, netráp sa, oslávite to tak, ako píšeš v sobotu a v nedelu. A ked on bude potrebovat vymenit smenu s tebou, môžeš sa mu zvysoka vykašľať na hlavu :-p
Odpovedať
moni sak to je najhorsie...raz som mu vymenila v nedelu som isla poobede do roboty co som mohla oddychovat...som sa naobedovala a som letela a to mam zato.... no vcera som sa dozvedela od kolegyne ze ma asi nepustia na dovolenku....lebo ideme este aj na segrinu svadbu a ze co chcem ked tam robim 2 mesiace??? ze chcem dovolenkovat???? tak drahy bol taky nahnevany, hovori ze vykasleme na nich a das vypoved...ale peniazky sa nam hodia...tak som zo vsetkeho taka smutna :-( lebo ma asi nepustia na vianoce a budu chciet aby som makala pre nich je velmi dolezity 25.12 a nie 24 a oni robia kazdy den v roku...tak si to vies predstavit ze mna novu fuknu akurat na dolezite dni...a to sme chceli ist na SK na 2 tyzdne :-) asi ma slahne :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Eri tak to je pekné zdieranie :-x Neviem, či som ťa správne pochopila, ty si berieš voľno kvôli segrinej svadbe a okrem toho si ešte chcela dovolenku, alebo ti nechcú dať dovolenku na tú svadbu? Si tam v skúšobnej dobe? Oni 25.12. nemajú štátny sviatok? Chápem, že si z toho smutná, toľko si si hľadala nejakú robotku, všade robili ceremónie kvôli holandštine a teraz ti týto absolútne nechcú vyjsť v ústrety ]-( Tvoj manžel má pravdu, tiež by som sa na nich vykašľala. A hlavne, už nikomu z nich nerob láskavosti, nech si to zariadia ako vedia.
Odpovedať
hej hej dobre si to pochopila.... vypisala som si volno aby nerobili drahoty ze druhi chcu ist...tak sa to pise na taky spolocny papier a ten co robi smeny ti to bud podpise alebo nie. no uvidim ako to bude...kolegyna hovorila ze na svadbu ma pustia ale dovolenku asi nie...mozem ich okaslat sak aj ja potrebujem trosku volna a oddychu.... som bola vcera s toho smutna....a hlavne moj mangelik ked som mu ukazala smeny a robim kazdy vikend :-| hovori ze a to kedy mame ist spolu na vylet???? ako je to otras... napr. pondelok, utorok, streda robim poobede, tak sa uvidime o 23.00 v posteli, potom mam stvrtok, piatok volno co mi je prd platne ked matko chodi domov cca o 19.00 a tiez nebudeme nejako dlho spolu a vikend robim cely....takze dost na prdlacku :-( :-( zajtra robim s tym kolegom co robi smeny tak som matkovi hovorila, no nic prid pre mna a porozpravame sa...mozno tebe povie nieco ine...mozno sa dohodneme ze dam vypoved neviem ako nechcem trcat doma, lebo je to nuda...ale zaskokovat kedy niekto nemoze, nebudem robit zase picinka, ked v lete chcem mat aj ja volno a ist na vylet...v zime mi daju minimum co mam na zmluve a to je 2 dni v tyzdni a cez vianoce aby som zastupovala...no co som pipi dlha pancucha??? :-D :-D :-D hneva ma to ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no zjavne ťa využívajú preto, že si nová a asi aj preto, že si Slovenka :-N No ak si po skúšobnej dobe, máš nárok na dovolenku. A ak aj nie si, záleží na nich, či ti tú dovolenku dajú. Sú to mrchy mrchaté, nech im tam tvoj manžel vyčistí mandle :-D
Odpovedať
oni to nemaju skusobna len 1 mesiac ak sa tebe alebo im nepaci tak ti vedia povedat v ten mesiac ze ta nechcu a odides...alebo keby sa mne nepacilo...lenze uz tam robim 2 :-D ja viem ze ma vyuzivaju...a to je najhorsi pocit... lenze teraz mam si hladat novu pracu kde bude to iste??? sme sa vcera s matim smiali...ze tak co hodis ma na mleko :-D a bude pokoj x-) x-) x-) xixi
Odpovedať
Profilova fotka
pri tom "mleku" by ste tiež veľmi nezvýšili rodinný rozpočet :-D A nájsť si novú robotu by ti asi zase dalo zabrať kvôli tomu ich otrasnému jazyku :-| Tak potom nechápem, prečo je taký problém pre nich, dať ti dovolenku. Veď už tam robíš 2 mesiace a ako píšeš, skúšobná doba ninčem, takže je to len o ochote...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?