Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, trosku som vas tu zanedbala, ale sme mali sportovy den... naplanovany bol na stvrtok, ale prsalo tak sme museli do prace a dosli sme neskoro, tak sme museli vela makat a potom sa to presunulo na vcera, takze som sa ku kompu ani nedostala... bolo super, pol dna som presedela v bufete 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak v stredu som bola na ultrazvuku u doktora Cunderlika, a vsetulinko je v poriadku, takze som teraz kludna prekludna x-)
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka, mala je strasne chutna, tak peknucko baculata... som rada ze tie uska dopadli dobre... pekne si oddychni u mamky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
elli, pekne ste si to oslavili, dobra nalada je najdolezitejsia na celom dni 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii, u teba je to teda uz na spadnutie? fiiiha, budeme drzat palceky a nezabudni nas samozrejme poctivo informovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, andrejka, barborka a ivanka(chrobacik) gratulujem nám k 1. výročiu, že sme to s tými našimi chlapmi vydržali a aj oni s nami ;-) Takto pred rokom som mala úplne iné starosti, ako sedieť pri compe v práci ;-( Včera sme si s manželíkom urobili výlet, boli sme na Zochovej chate, potom sme išli na Červený kameň, boli sme na večeri, no super dník. Dnes budeme spolu až večer, ale dúfam, že si aspoň trošku pripomenieme, čo sme to pred rokom spáchali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a aby som nezabudla, aj mariji gratulujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, 9 júnovky gratulujem k výročiu :-) Alex včera ste to pekne oslávili výletíkmi. Silwi som rada, že všetko je v poriadku u teba aj u bábätka ;-) Sloni že sa nehanbia tak dlho nechať u doktora čakať tehotné ženy ]-( Ale hlavne, že je všetko ok. Ja som mala super víkend u segry, včera hotové obžerstvo na balkónovej grilovačke. Malinké bábätko je úplne úžasné, celý čas spinkala a vôbec jej nevadil hluk, ktorý sme narobili :-D Takto mi aspoň nebolo smutno bez Mareka, ale už by sa mohol vrátiť :-( Dnes sa mi vôbec ale vôbec nechce pracovať :-| :-p
Odpovedať
Ahojte kočky :-) som tu dlho nebola... :-N ale fakt nestíham a doma nemáme momentálne net... tak som trošku mimo deja. Takže tak narýchlo z práce... VŠETKÝM júnovkám želám zaláskované výročia (2., dnes ;-) 16., 23. aj 30. júna) - neviem, či sa sem dostanem =-) hlavne si vychutnajte svoje drahé polovičky a kuknite fotky, DVDčka a zaspomínajte ;-) na naše krásne svadobné dníčky... Som rada, že sa vám všetkým darí... Malé princezničky sú úžasné... Andrejka, myslím na teba, už sa ti to blíži, však? Alex - presne tak ;-) že to s nami aj naše polovičky vydržali... xixi My máme teraz také smutné dni... ale to sem asi nepatrí... Majte sa krásne a držkajte sa všetky!!!
Odpovedať
babulky vsetko najlepsie k vyrociu...tesim sa ze ste to patricne oslavili a dufam ze my to tiez oslavime :-) som rada ze ste vsetky ok, my sa chystame v stredu vecer na SK na taky predlzeny vikend, nejako sa nam zacnelo 8-) inak dnes sme mali krasne pocasie tak som sa bola chvilku slnit...aj vcera, no bola som v robote a nemohla som |-| bamulka...dufam ze nic strasne,...ak nechces hovorit nehovor, no drzim palce aby smutne dniky presli...a aby si mala opat slniecko v dusicke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky z deviateho juna, blahozelam vam x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pozerate futbal? ja som manzelovi slubila ze vecr s nim budem pozerat 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
inak som bola dnes na cukrovkovy test a bolo to uplne v pohode... a vysledky mam dobre...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule. tak ja som sa sem vcera nedostala. ;-) aj ja vam vsetkym prajem dodatocne krasne rocne vyrocie. ;-) my sme si cez vikend spravili vylet do piestan, rodicia tam mali zraz. tak sme ich boli kuknut. :-D a vcera sme prezili naaaadherny dnicek. drahy si zobral dovolenku, ale nic mi neprezradil. rano odisiel akoze neskorsie do prace a vratil sa s krasnou kytickou kvetiniek. :-D potom som ranajkovala a rozpravali sa. dalej som rozvesala nase svadobne pohladnice po celom byte. :-D aj mi ich je luto dnes balit. :-D potom sme si zapli notbook a pozerali sme nase svadobne dvd. inak cely den som mu pripominala priblizne co sme robili pre rokom. :-D po dvd sme si sli do obchodu kupit detske sampanske a pri obede sme si z nasich sv. poharov pripili. po spolocnom obediku sme si napustili vanu a dali supeeer kupel. tak mi dobre padol. lebo celych 8. mesiacov som sa tomu vyhybala a bala sa kupat. :-D a nakoniec sme si schrupli v postielke. drahy zadrel ako male batola. ja som stale kukala na hodiny a predstavovala si, co sme robili pred rokom. potom sme chvilocku robili - ja som zehlila a drahy struhal dosky na nasu polickovu skrinu - resp. knihovnicku a na male drobnosti. a vecer sme sli na veceru. na pripitok sme si objednali cinzano. a ja som uz daaavno nic nepila, tak som bola trosku unavena na ceste domov. tak ja som asi o 22.h zalahla do postielky a drahy este chvilocku pozeral tv. takze asi takyto den sme spolu prezili. :-D jaaj a zabudla som, ze rano sme vytiahli kusok sv. torty, co sme mali odlozenu v mrazaku, tak sme si dali k obedu. a vo stvrtok ideme do divadlo. tak to som zas kupila ja listky. :-D inak malinka sa ma celkom dobre. asi sa jej zacalo v brusku pacit. zatial sa von nechysta. :-D
Odpovedať
andrejka, alex, bamulka - gratulujem vam! krasne ste oslavili x-) ozaj velmi romanticke a mile x-) x-) @bamulka, prajem ti vsetko dobre - trosku si robim starosti, ked pises, ze prezivate smutne obdobie. drzim palce! @silwi - pozerame. tu vo viedni je take mierne sialenstvo, hlavne v sobotu, ked hralli rakusania s chorvatmi. ale ma to atmosferu: su tu na viacerych miestach vonku velke obrazovky a teraz, ked je pekne, sa ludia takto zabavaju.
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi som rada, že cukrovkový test dopadol dobre ;-) Futbal ma strašne ale strašne nebaví :-p Sloni tak ste to krásne oslávili, manželík je veľký výmyselník ;-) Kedy to máš predpokladaný termín pôrodu? Bamulka dúfam, že tie smutné dni rýchlo pominú a želám veľa síl na ich prekonanie :-)
Odpovedať
ahojte :-) Andrejka, tak to ste mali úžasnú oslavu výročia... ten tvoj manžel je poriadny výmyselník ;-) Aj ja som zvedavá, kedy to presne už čakáte vašu princezničku... Ešte som zvedavá na Alex, nech sa nám pochváli tiež... Mňa prekvapil manželík takou milou vecou - spravil koláž z našich fotiek - svadba+svadobná cesta a dal to zarámovať a máme to nad posteľou už... ak sa mi podarí odfotiť, tak pridám do albumíku... je to strašne zlaté :-D Silwi, super že si to zvládla, to bola tá "sladká žbrnda" čo niektorým nevydrží v žalúdku? :-p ... a babuľky vďaka za podporu, že na mňa tak myslíte, zajtra to bude asi najťažšie... totiž babka nás v sobotu opustila a zajtra máme rozlúčku s ňou... takže aj tá naša oslava výročia bola taká akási nijaká :-( ale nejdem vás zaťažovať smutnými vecami, aj keď patria tiež k životu... |-| Monči, ja tiež nechápem ľudí, ktorých baví futbal... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bamuli úprimnú sústrasť. A vôbec nás nezaťažuješ. Všetko patrí k životu, aj smutné veci a niekedy človeku pomôže, keď sa s tým smútkom podelí. Držíme palčeky aby si to zajtra zvládla. To je veľmi pekné prekvapko, čo ti spravil manželík ;-) Ja som zase urobila pre toho môjho fotoalbum so všetkými spoločnými fotkami odkedy sa poznáme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. dnes idem prvykrat na kontrolu do ruzinova. tak som zvedava, co sa dozviem od doktorky. ale termin oficialny mame 6.7.2008, inak take zvlastne zimomriavky mi prechadzali telom, ked som to pisala. :-D tak nejako sa to rychlo blizi. :-D moni - tak super napad si mala. to iste som rozmyslala aj ja. ale nakolko sme boli spolu 7,5 roka pred svadbou a mame uz dlhsiu dobu digit. fotak. je to straaasne nadlho. :-D ale verim, ze sa mi to raz podari spravit. :-D bamulka - tak to ta pekne potesil manzelik. tiez vymyslel pekny darcek. a tiez prajem uprimnu sustrast a vobec nas nezatazujes.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Slonii tak nech ti dnes dobre dopadne tá kontrola, tiež som zvedavá, čo ti povie doktorka ;-) Tak to máš v podstate ešte necelý mesiac ;-) No ten nápad mi vnukla moja neterka, ona je taká kreatívna. My sme tiež boli spolu už 5 rokov pred svadbou a hoci sme toho veľa spolu pochodili a zažili, veľa fotiek nemáme :-| Tak som mala skôr opačný problém, zozbierať dostatočný počet fotiek :-D
Odpovedať
ahojte babenky dodatocne vsetkym 9-junovkam zelame s Terkou a Majkom vsetko najlepsie ku prvemu vyrociu a aby takych vyroci bolo najmenej este 49 x-) sloniii: drzime palec a sme zvedave, co ti povie lekarka ... uz sa ti to pekne krati x-) ani sa nenazdas a budes mat Matku v naruci x-) ;-) pojdes sekciou ci prirodzene? ak si to tu pisala, tak sorry ale asi mi to uslo 8-) bamuli: uprimnu sustrast a vela sil, aby si zvladla poslednu rozlucku, ta byva najtazsia .... :-( a ako sa mame my? no moja kontrola u gyndosky na jednotku ;-) mam si o 3tt zavolat o vysledky cyto a ak nebudem nic potrebovat, tak staci sa prist ukazat az o rok ;-) vcera sme mali s Terkou poradnu plus tie ockovania-povinne + pneumokoky .... mala je riadna buchticka, uz ma 5,9 kg, teda prirastok za 2,5 tyzdna 600 g :-D zdravucka, pevnucka, sikovnucka, na lekarku sa sklabila a rozdavala usmevy x-) a ptoom si poplakala pri sestricke, ked jej pichala injekcie, najskor jedna do jednej nozky a potom druha do druhej a to pri nej rucala uz ako tur, bo si myslela, ze uz jej nic robit nebudu .... ale zvladla to a potom zaspinkala .... vlastne skoro cely den prespinkala .... bola otapena z toho ockovania, preventivne hned ako sme prisli domov sme jej museli dat paralen, sme mali nakazane a octanovy obklad na nozku s povinnym ockovanim aby ju to nebolelo a nespuchlo jej to a mala vela pit .... a to si aj sama pytala, stale sa budila, napila sa a zasa zabuvala .... cestou z nemocky sme ju boli ukazat aj u Majka v praci a Majko sa vypytal dom pracovat od sefa, aby bol s nami, keby sa nieco dialo a ja som si mohla aj pozehlit a poprat, ked bol pri nej a ju strazil .... vecer mala opat zvysenu teplotu tak sme jej fukli polku paralenu, potom, co sa dobre vyprdela a vykakala a o 21:15 uz buvala v Majkovom naruci a ja o 21:30 pri nej v posteli .... :-D a zobudila sa az na papanie o druhej v noci ;-) takze paradicka ... Majo sa smial, ze takto by mohla byt stale taka dobra a ockovat by ju mohli aj kazdy den :-D dnes mame tiez celkom fajn den a spinkame ... malej pustam sum z radia, ako ked idete nieco ladit a jej to pripomina to nase tisive ššššššššššššššš, tak sa zapocuva ak sa preberie skoro a zaspi ;-) no idem este nieco porobit kym sa nezobudi ;-) papa babenky zatial a prajeme s Terezkou krasny dnik x-) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fíha Fialllka ako dobre ste zvládli tie očkovania. A tiež gratulujem k tvojim dobrým výsledkom :-) Teda to je veľmi zaujímavé rozhlasové vysielanie - šum :-D Hlavne,že to Terku uspáva, môžeš si aj ty porobiť čo treba.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. tak kontrola dopadla dobre. malinka sa este nechysta na svet. este mame casu dost. a napojila ma na nejaky monitor a pocula som malinku. :-D ako jej bilo srdiecko a ako sa vrtkala v brusku. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sloniii tak to je super, ešte si to užite spolu 2v1 :-) A rodiť budeš klasicky?
Odpovedať
baby zdravim vas z BA :-) sme tu na predlzenom vikende, tak si uzivame rodinku a vsetko... drzte sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Eri uzite si vikendik na Slovensku, nech sa vam vydari ;-)
Odpovedať
ahojte moni, vsetko najlepsie ku zajtrajsiemu vyrociu x-) ;-) uzite si to s Marekom ako vo svadobny den x-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule. tak vsetkym prajem k vyrociu vsetko naj, naj, naj. aby ste si v dnesny dnik krasne pripomenuli, to co ste prezili pred rokom. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Moni, Aďka všetko naj, naj, naj k výročiu! Dobre to oslávte.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, ďakujeme :-) Už sme oslavovali cez víkend, bolo super. Orkem toho som včera bola so segrou na výlete v Ledniciach a Valticiach, bolo tam kráááásne :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?