Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
ahojte kocky krasne fotky zo stretka mate, uzasneeeeeeeeee, ticha zavist, mali ste sa super aj pockov vam vyslo ;-) x-) slonii: krasne brusko x-) eleni: kratky uces ti sekne x-) alex: uzasne fotky s Terezkou Katarinou, je krasna a velmi vam to spolu pristalo ;-) tak drzime palceky, by sa to na teba nalepilo 8-) x-) monci: no vcera sa malej spanok upravil .... vdaka Bohu .... som si myslela, ze mi ho v noci niekto vymenil, to nase slniecko .... spinkala v pohode cely den, zobudila sa, poprdeli sme spolu, prebalila som ju, napapala sa a ptoom sa chvilu hupala na hojdacke alebo sa nosila v babyvaku a sama sa vypytala spat, tak pri prsniku zaspala ako sipkova Ruzenka, len som ju odlozila a spala .... a vecer o osmej ju tatino uspal, bo mama bola hladna a tak ju ukolisal a ked som prisla do izby, tak spali obaja :-D uska nam vcera teta neprisla prepichovat, mozno dnes aj ked sa toho desim .... idem zmensit zasa nejake fotky a hodim na net 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.modrykonik.sk/album/album.... babule pridala som fotky nasej postielky a kocika. :-D
Odpovedať
vdaka za fotocky a aj za prijemne spolocne nedelne popoludnie, baby!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak sloni ma už predbehla s fotkami, mne sa ich včera nepodarilo zmenšiť :-| Sloni krásna postieľka a perfektný kočík. Úplne premakané, koľko využití môže mať jeden kočík, veľmi sa mi to páči :-) Fialllka som rada, že Terezka sa rozhodla krásne spinkať aj cez deň x-) Tešíme sa na nové fotečky. Eli sme radi, že si sa po dlhej dobe pridala aj ty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni - dufam, ze aj ty vlozis fotecky. ;-) ak by ti to neslo, mozes mi to poslat cez mail a ja to vlozim. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloni vložím, keď sa k tomu dostanem. Ale sú také isté ako tie tvoje :-D silwi manželík už mal štátnice? Ako dopadol?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, super fotky, je mi luto, ze sa mi nepodarilo dojst....
Odpovedať
Profilova fotka
sloni, ty uz mas krasne brusenko... kocik vyzera strasne dobre, ako sa vola?
Odpovedať
Profilova fotka
moncus, hej muzik uz zostatnicoval, uz je to pan magister x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule. tak vcera sme boli na kontrole. a vsetko je zatial ok. robili nam vytery. a este ideme buduci piatok k svojmu doktorovi a potom uz do nemocky kazdy tyzden. chvalila som sa mu, ze som pribrala a on ma schladil, ze no, este je to malo. :-D krvny obraz mam dobry. a rozmery panvy, tak na hranici. ;-) (takze by mi hrozil cisarsky). malinka je ok. krcok zatvoreny. a skrz problemy s maternicou mi tipuje, ze mozem porodit skor (teda podla neho porodim pred terminom), ale 2 tyzdne pred je uz ako keby v termine. ja si naopak myslim, ze ked je malicka rozmerovo mensia, ze budem prenasat. ;-) tak som zvedava. ;-) kto bude mat pravdu. ;-) ale vyjadril sa, ze sa nam dobre dari, na to ake som mala problemy na zaciatku, s maternicou a tie bolesti. a ze sme to super dotiahli. ;-) tod asi vsetko. ;-) silwi - ved konecne mam aspon trosku brusko. ;-) furt som si pripadala tak divne, ze ostatne baby maju ovela vacsie ako ja. a na to ze ochvilu budeme koncit 8. mesiac bolo nacase. ;-) a manzelovi gratulujeme. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii dakujeme 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a velmi sa tesim, ze vsetko je v poriadku a pekne to tahate spolu 2 v 1... ved uz si 35 tt, to je super... to uz mas ozaj za par...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak to hej. uz som niekde citala, ze babatko by malo mat pomaly v tomto tyzdni vyvinute plucka. takze keby sa narodilo, uz by nemuselo mat s tym nejake problemy a hlavne by to nebola pre neho take stresujuce a zataz, ze sa v polke vyvinu dostane do ineho prostredia. jaj a a by som nezabudla - kocik je znacky peg perego (vanicka je navetta, a sportak atlantico)
Odpovedať
Profilova fotka
hej tusim v 36 tt sa konci vyvoj pluc, takze pohodka... neterka sa narodila v 37 tt a bola zdravucka, akurat trosku mensia, ale to rychlo dohnala ;-)
Odpovedať
sloni - uplna macherka, ako si to zvladla! som rada, ze su vysledky v poriadku. silwi, gratulujem panovi magistrovi!
Odpovedať
Profilova fotka
babule. tak uz sa nam narodila prve julovcatko. vola sa tanicka a ma 2640 g a 46 cm. :-D
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeeej silwi ake krasne brusko mas....xixi som ta vymakla... :-p no a o slonikovi to ani nehovorim...adka ty uz mas pekne brusko, poriadne ti vykuka... 8-) a male julovciatko? nejako skoro, ale dobre ze je zdravucka :-) :-) tesim sa z vas...
Odpovedať
Profilova fotka
eri a to sa ma este stale poniektori ludia tak opatrne pytaju ci nahodou necakame prirastok... ze keby nahodou som bola pribrata aby neurazili :-p
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii ale sa poponahlalo... hlavne ze je zdravucka...
Odpovedať
takto silwi??? :-D sak to je brutal vidiet ze si tehulka, nikde si tusim nepribrala len v brusku...
Odpovedať
Profilova fotka
no nalepilo sa co to tak okolo celeho cloveka, ale tych 90% je v brusku... mozno som parve natrafila na takych ktorym sa uz podarilo niekomu gratulovat a pritom bola teta iba pribrata :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, podarilo sa mi pridať fotky zo stretka, ale neviem prečo, nechce mi to uložiť všetky komentáre ]-( sloni gratulujem k dobrým výsledkom a držím palce, aby ste to všetko úspešne dotiahli do zdarného konca :-)
Odpovedať
Profilova fotka
silwi krásne bruško, jasná tehuľka, to si nikto nemôže pomýliť s pribratím ;-)
Odpovedať
dik mocus. silwi - super update tvojho bruska na MK :-) si rada znova v robote?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem babule x-)
Odpovedať
Profilova fotka
eleni, hej paci sa mi znova v praci, som medzi ludmi, vidim, ze im dost pomozem, tak ma to tesi a pritom robim take veci, ktore ma nestresuju... na obed idem bud s manzelom, sa stretneme niekde na pol ceste (robi dost blizko), takze mam aj obed, aj prechadzku aj rande ;-) alebo idem s kolegynami a kvakame ako stare babky na trhu... a velka vyhoda je, ze ked potrebujem, mozem robit z domu, jednak som vo firme vyse troch rokov, tak si to uz zasluzim, aj mi doveruju, ze makam aj ked som doma... lebo uz sa stalo, ze si kolega vybavil home office a isiel sa lyzovat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a tym, ze manzel pracuje blizucko mame sikovne porieseny aj odvoz a dovoz, vyhodi ma pred rampou, takze ja si precupitkam iba cez parkovisko a som v praci :)
Odpovedať
ahojte babenky sloni blahozelam ku dobrym vysledkom a drzime s Terkou palce, by to tak bolo az do sameho konca ;-) ň silwi krasne brusko x-) babenky, my tak neskutocne zle znasame to teplo, hlavne Terka, budi sa casto, potom zaspat sa jej neda a oapt sa zobudi co smadna abo hladna a tak dokolecka .... a to si neviem predstavit ako bude v lete :-| dnes nam idu robit uska, tak drzte palec ... by sme to v tom upeku zvladli a nebolelo ju to velmi a aby rychlo na bolest zabudla x-) inak dnes som celkom na seba hrda :-D konecne stiham porpi Terke aj varit a aj sa mi ju dari celkom uspesne tisit a uspavat :-D ;-) babenky tehulky: odporucam vam knizku Nejstastnejsi miminko v okoli ;-) skvela kniha ako tisit babatka ;-)
Odpovedať
kupila mi ju sestra, som jej nakazala a dnes mi doslo aj Nejstastnejsi batole v okoli ;-) tu som si objednala z netu .... to uz druha cast, ked bude mat Terka 12 mesiacov a budeme musiet zvladnut jazyk batolata, teda takeho maleho neadrtalca, ako napisal autor knihy - pediater ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka vďaka za tip na knižky, ja sa na tie názvy určite ešte budem pýtať, keď budem tehu :-D Držíme palčeky, aby ste prepichovanie zvládli, dúfam, že sa jej to v tom teple nezapáli. Lepšie je prepichovať uši keď je chladnejšie. A náušničky bude mať aké a od koho? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?