Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule. tak konecne funguje konik. ;-) ja som kukala do kalendara a toho 7.6. (v sobotu) nemozem. ideme (ak mala dovoli) do piestan na vylet. svokrovci tam maju zraz a kazdy rok tam chodime ich pozriet alebo s nimi. ;-) tento rok pojdeme len na jeden den a to v sobotu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Fialllka krásne fotky z krstín, malinká je veľmi zlatá x-) A koľko tortičiek ste mali, to budete dojedať ešte mesiac :-D Silwi to ma mrzí, že je to pre teba také komplikované so stretkom. Pre mňa nie je problém aj cez týždeň, ale myslím, že zase Eleni môže prísť z Viedne len cez víkendy. Kočky ešte upresňujem termíny, 8. 6. sa mi niečo vyskytlo, takže to nemôžem. Ale ostávajú nám 25.5. a 7.6. Keďže 25. je už túto nedeľu, mali by sme si s tým dohadovaním švihnúť ;-)
Odpovedať
fialka - krasne fotecky :-) :-) mala je velka herecka...na tych foteckach... :-p u nas nic nove, odisla nam predposledna navsteva co je zapisana u nas v kalendari, no moj drahy je chudak tak chory ze je doma a lieci sa :-( tu lekari su dost odveci, pozrie sa na teba spoza stola a povie ti diagnozu - nic to nieje, je to len chytene hrdlo.... tak som vcera napochodovala s mangelom ze jej asi jednu dam po nose ked mu neda antibiotika...horko tazko mu ich dala...s manzelovou otazkou...nemusim ist do prace...? a ona nato...preco by ste nesiel sak su to len antibiotika... :-| sme pozerali na nu ako 2 pucikovia ]-( chrchle ako stary tuberak, hrdlo ho boli, teplotu ma, oci ma sklenene a dopraskane zilky a ona povie ze nic mu nieje???? ]-( ]-( baby tu to zdravotnictvo je otrasneeeeeeee a teraz ze cakajme tu babatko...proste to sa neda
Odpovedať
Profilova fotka
Baby tak ja ten termín potom vidím na túto nedeľu 25. 5. Hláste sa, kto súhlasíte ;-) Eri tak to je naozaj otras, takýto prístup. Na druhej strane, tu ti zase predpíšu antibiotiká aj na nádchu =-) Všade je so zdravotníctvom nejaký iný problém. Ale pri takom prístupe sa ti nečudujem, že na bábo si počkáš, až keď sa vrátite sem.
Odpovedať
Profilova fotka
eri tak to je uplne hrozne... ale zase na druhej strane by obcas nasi lekari mohli menej zvelicovat a nedavat antibiotika na kazde kychnutie...
Odpovedať
Profilova fotka
co sa tyka stretka, ja neviem slubit dopredu, ale mozno vas prekvapim ;-)
Odpovedať
no jasne baby ze to je tak...lepsie je taky dobry stred...ale keby ste ho chudaka videli no citil sa uplne hrozne a jeho 6 dni nechala trapit :-| a az potom mu nieco nasadila...no otras...teraz sa to zlepsuje...ale len krocik za krocikom... jj moni pockam...teda snad pockam, dufam ze sa nezdari :-D aj ked ma laka mat babo sem-tam, bo ked vidim malu terezku a ninku ake su krasne...ale este si hovorim mas cas dievca, teraz sa len kochaj :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasné Eri, dnes sa netreba nikam ponáhľať :-) Ja už budem stará korytnačka, keď sa nám zadarí bábo, ale no a čo? Človek na to musí byť pripravený po všetkých stránkach - psychicky, fyzicky aj finančne :-D Manželíkovi prajem skoré uzdravenie a nech to nechytíš aj ty 8-)
Odpovedať
Moni a ked sme pri tom veku tak aky si rocnik? ja som '81 a hovorim si ze celkom v poho...este mam chvilku cas...jasne vsetko musi mat clovek ked chce babo...ja som tiez hovorila ze musime byt zabezpeceni...nechcela by som babo a potom by som nemala co do ust... inak ja som sa vratila akurat z roboty :-| uf uf a zajtra idem zase na poobednu, este ze je mangel doma a ze sa vidime. inak by sme sa nevideli 3 dni...iba v posteli :-D dakujem...snad sa mu to polepsi :-) dufam dufam...pijem actimel, tak snad zabrani bakteriam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Eri ja som ´79, preto tá stará korytnačka :-D Ty to ešte v pohode stíhaš, ja už mám najvyšší čas, ak chcem stihnúť aspoň dve deti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zapojim sa do vasej generacnej debaty :-D ja som rocnik 80 a z nasej partie som prva co som sa vydala... dve kamosky maju stalych partnerov, ale tym sa do svadby este nechce a jedna je single.... ale odkedy som tehotna sa ozyvaju, ze ani ony by uz neboli proti... ze aj ked bez svadby :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi u mňa je to zase naopak, väčšina mojich kamošiek už má deti, len ja akosi zaostávam :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak my sme podobne rocniky... :-) no ja by som chcela do 30-tky mat babo tak uvidime ako sa zadari....no vcera mi drahy hovori, ze on by uz aj scel 8-) si hovorim, ze to len tu, prideme do BA a este sa ti bude chciet chodit na party :-D xixi
Odpovedať
Profilova fotka
eri presne aj ja by som to chcela stihnúť do 30-tky ;-) Jednak neskôr je to už rizikovejšie a jednak je veľký vekový rozdiel medzi rodičom a dieťaťom.
Odpovedať
no ved to...presne ako pises...moj drahy ma tento rok 30, ja som mala 27 a ked budeme mat prve babo budeme mat kolko??? uf uf :-S
Odpovedať
ahojte zienky tak my sa hlasime po dlhsej odmlke ... bola som s Terkou od stredy rana u mojich rodicov az do dnesneho poobedia, tak si aj druha babka uzila malu a aj krstna mamina ;-) vo stvrtok sme boli na poradni a uz vazime 5,3 kg, teda za tyzden priberame cca 250 g :-D niektore veci, najma dupky su jej uz kratke, teda rukavy ok ale nohy, tak to nehrozi, a je v nich doslova nasponovana, tak radsej uz neobliekame ... pani doktorke sa pacila, ze ma dvojitu bradicku a zahybceky ako spravne babo a sa jej aj predviedla v plnej parade, krasne drzala hlavicku, cusala ako vos pod chrastou, ked ju pocuvala a prehmatavala a aj sa jej tam peken pocikala a aj poprdela, na tom sme sa s doktorkou najviac smiali :-D pozerala jej do hrdla s tou palickou, to neznasam a malu samozrejme pri tom naplo a do toho hned aj prdla, tak sme sa smiali .... :-D inak sa mame ok, len sa nam akosi pokazil denny spanok, nie a nie zaspat cez den a ked zaspime, tak len na 30-45 minut a sme hore ..... vonku sa vzdy ukocikuje, tak sme babku aj krstnu vyuzivali ako uspavacie prostriedky a chodili kocikovat .... :-D posledne 3 dni sa nevie akosi ulozit a zaspat, len hojdat na rukach a tak uspat, tak sme u babky skakali na fitlopte a neskutocne to pomahalo a cloveka neboleli tak ruky, tak som hned ako sme prisli dom Majkovi vytiahla fitloptu, ze mi ju moze opat nafukat, ze ked budem nahodou zajtra potrebovat, tak aby sme sa mohli s Terkou pohupovat 8-) dnes jej akosi zacalo slzit a mokvat jedno ocko, tak som povedala, ze idem skusit jej na to dat materske mlieko, lebo mne pomohlo velmi na ubolene bradavky, ked mi ich Terka zo zaciatku dohryzla a krvacali mi ... dufam, ze co najrychlejsie nam to zmizne a sa to vyhoji ... kamilky velmi nechcem pouzivat, lebo to je alergen ale ved uvidime ... o 3 tyzdne mame dalsiu poradnu a aj ockovanie, zaciname seriu ockovania, povinne plus sme jej dali aj na pneumokoka, tak dostane dva vpichy do stehienok ... ale to az o 3 tyzdne .... zajtra nas caka prepichovanie usiek, tak dufam, ze to nejako zvladne a nebude velmi plakat ... pride to domov urobit jedna mila pani ... ale ja asi pri tom nebudem moct byt, lebo by som asi plakala s nou .... inak co sa tyka rocnikov, ja som 79 ;-) a prve babo sme stihli do 30tky v pondelok ci utorok som volala aj s Lenkou, maju sa s Ninkou skvele a sme zistili, ze nase babiky su asi dvojicky ;-) :-D podobny rezim mame a aj podobne moresy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej fiallka drzim palce na prepichovanie usiek... potom popridavaj zase nejake fotky...
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby ako bolo na stretku? mne sa nepodarilo dojst... sme mali svokrovcov v aute a sme sa museli im prisposobit :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka super, že malinkej sa darí, snáď sa ten denný spánok zase upraví ;-) Držíme palčeky pri prepichovaní ušiek ;-) Silwi stretko bolo veľmi veľmi príjemné, len si nám tam chýbala ty aj Lenka :-) Boli sme v sade Janka kráľa, pri Dunaji a potom na lodi Adyho Hajdu na nehorázne drahú malinovku a kávu :-D Pridal sa aj Adin manželík, veľmi príjemne sme posedeli a pokecali. Všetky kočky výborne vyzerajú, Eleni je ostrihaná, veľmi jej to pristane, Aďka už má krásne bruško a Alex vyzerá dobre ako vždy :-D Lenka mi práve volala, že ako sme sa mali, tak som jej zreferovala. Hovorila, že malinká bola na oslave veľmi dobručká, tak ostali dlhšie, preto sa nezastavili ;-) Takže babule ďalšie stretko bude už dúfam v početnom stave aj s bábätkami a ďalšími tehuľkami (však Alex?);-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vidím, že Monika už všetko zreferovala, tak ja sa len pridám a vravím, bolo super, ale chýbali ste nám ;-) Hádam nabudúce to výjde. Kočky a čakám na foto, kedy sa objavia v albumíkoch ;-)
Odpovedať
moni ty betarka...teda ak som to dobre pochopila, mame medzi junovkami dalsiu tehlulku ALEX??? alex s pravdou von?? teskam sa :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie, eri, len by sme si to veľmi priali a držíme palčeky Alex pri snažilkovaní 8-) Teraz je ďalšia v poradí na bábo a potom možno ja? :-N Fotečky pridám večer doma, konečne máme internet aj doma na notebooku (firemnom) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, ak by som bola tehu, tak to tu viete medzi prvými, to sa neboj ;-) Zatiaľ ale nie som, takže tak. Ale čo zahlásila včera svokra môjmu manželovi. Že som tehotná, lebo že minule som bola zelená :-D To asi z toho cigaretového dymu, čo ním zadymí celý byt...
Odpovedať
Profilova fotka
Moni, veď ty ma ešte predbehneš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
alex tá svokrina hláška nemá chybu :-D :-D s tým predbehnutím sa ešte uvidí, najskôr musím vysadiť tabletky. Potom vás budem informovať, aby ste mohli držať palce :-D
Odpovedať
alex - don't worry :-) neboj aj to pride...a hlavne asi nato netreba moc mysluskat, lebo cloveku to pokazi naladu ak kazdy mesiac pride mrcha...a hlavne zle posobia aj stresy v praci tak bacha nato...aj manzelovi samozrejme takze sa vyvarujte... niekomu sa to podari skor, niekomu neskor, ale netreba vesat hlavu 8-) akurat si citam evu co mi dala kamoska a tam bolo napisane co to ako zena moze otehotniet... - muzi potrebuju 36-48 hodin na obnovenie zasob "plnohodnotnych spermii" t.z. ze neni dobre snazilkovat sa kazdy den, lebo muz nebude mat kvalitku na oplodnenie zenusky je tu vela zaujimavosti na tajnych strankach... babulky nechce sa mi, ale idem do roboty o 10 minut vyrazam, akurat som si urobila pizzu aby som nehladovala :-D a musim tam byt do 22.30 potom pridem dom a mangela mam mimo tak zase budem spat sama... no zajtra pridu kamosky na navstevu do soboty tak budem mat o zabavu postarane, ked nebudem v praci...toto je posledna navsteva co ja zapisana v kalendari a potom oddych :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eri, no veď ja sa nestresujem, viem, že aj na mňa to niekde čaká. kuk foto zo včerajšieho stretka u Zusky(julovej), ako mi to seklo s Terezkou x-) http://picasaweb.google.sk/julova237/...
Odpovedať
Profilova fotka
alex krásne fotky, tá malá ťa úplne "žrala" :-D Veľmi vám to pristalo :-) Eri tak nech ti to dnes rýchlo ubehne aj v práci aj noc bez manžela a potom si to užite s kamoškami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej tie fotky su suprove x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule. tak vas vsetkych zdravime. vcera som sa akosi nedostala na internet. na stretku bolo uplne super. a uz som pridala fotky do albumu. http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?