Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jahodka, ja milujem svadby, len škoda, že sa nikto v našom okolí nechystá svadbiť :-D Tiež si často spomíname na tú našu, aj by som si to zopakovala :-) Eri ja sa musím priznať, že som cez víkend bola zatvorená doma, nechcelo sa mi nikam ísť. Poctivo som makala na našej novej vstavanej skrini, vytrieďovala šaty, ukladala ich do novej skrine a vytešovala sa z toho :-) No a včera som si večer dala taký hodne dlhý kúpeľ vo vani a keď som ju vypustila, prišiel sa sťažovať sused, že ho vytápame :-N Inak Silwi zaujímavé je, že ja som tiež mala riadnu svalovicu z toho chodenia po Brne, na hrad to bol taký stupák do kopca a ja som úplne zlenivená :-D
Odpovedať
xixi vytapate :-D tak to je haluz... no super tak sa teskas zo skrine...parada...aj ja sa tesim s takychto veci... ja som akurat ozehlila este co to dam do poriadku a vyrazame...no nejako sa mi nechce makat ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, rozpravala som sa s lenkou, velmi si pochvalovala, malinka je vraj velmi dobrucka, spinka ako anjelik, a kedze ani porod nebolel, tak uz pomysla na braceka pre ninku :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no a samozrejme vas vsetky pozdravuje a od babicky som dostala mailik s linkom na fotky z ninkinho druheho mesiaca :) http://picasaweb.google.com/klestinec...
Odpovedať
to nemyslis vazne...uz tak rychlo druhe babo??? 8-) dufam ze si robi srandu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no bolo to v ramci srandy, ale nemyslim, ze by to bolo az tak nerealne :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, Silwi gratulujem k chlapčekovi a k dobrým výsledkom, teším sa s tebou x-) Sloni tebe gratulujem k materskej, ale ti bude dobre, domka sa budeš starať o maličkú, no už nech je to tu, sme staršne zvedavé na ďalšiu krásavicu. Fialllka a tebe gratulujem ku krstinkám, vlastne nie tebe, ale Terezke ;-) Moni vám k novej skrini, dúfam, že som na nič dôležité nezabudla. Erika užite si slniečko. Ja si dnes užívam pokoj doma, ešte dnes mám dovolenku, tak sa vytešujem. Musím aj ja zavolať Lenke, veď som s ňou ešte ani nepokecala, malá je strašne zlatunká. Bývame kúsok od seba, tak možno aj stretko by som s ňou mohla hodiť a pozrieť malú Ninku. Užívajte si slniečko, dnes je úžasne!
Odpovedať
Profilova fotka
ale maju teraz problem s kociarikom, uz ho zase museli reklamovat, lebo sa toci doprava...a v obchode robia problemy, nechcu ho ani vymenit, ani vratit peniaze, lebo vraj je vsetko ok :-|
Odpovedať
tak to je sila...s tym kociarom... brrrrrrrrrrrrr alex tak si to este doma uzi a snad nieco dobre podniknes :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej ahojky alex... mas volno... si to pekne uzi... dufam, ze v praci ti to uz pekne ubuda...
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi konečne nabehla kočka do roboty, ale ešte aj tak bude trvať dlho, kým sa všetko naučí, no je to už lepšie.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj alex, pozerám, že meníš fotky v pase ako na bežiacom páse :-D Silwi s tým stáčaním kočíka je problém všeobecne, aj kamoške to robilo. Predajcovia to považujú za normálne, vraj to robí každý kočík :-| Eri užite si to more, tíško závidím :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
moncus, ja som si to tiez vsimla, ze alex nam robi prehliadku fotkovu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky to som bola hokejovo naladená, teraz už sa pre nás MS skončili, tak som sa dala zase do gala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
volala som s Lenkou, hovorila, že malá je strašne dobré bábo, stále len spinká, v noci tiež, takže nemá žiaden spánkový deficit. Dohodli sme sa, že sa ozve, keď budú vonku a pôjdem sa s nimi trošku poprechádzať a pozrieť anjelika. Už sa teším :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dufam, ze Ninke takato dobra spava nalada vydrzi co najdlshie, nech pekne rastie a robi rodicom aj starym rodicom radost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
alex tato fotocka je z tvojich poslednych narodenin, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
silwi, toto je fotečka čo som sa fotila u kamošky pred večierkom firemným, čo sme mali minulý rok v januári.
Odpovedať
Profilova fotka
a sakra... tesne vedla :-p
Odpovedať
cafte baby...tak my sme uz prisli od mora 8-) uplna paradicka, pohodicka, slniecko, 29 stupnov...piesocna plaz...no len studene more a dokonca aj spinave :-| ale bola tam sprcha tak tam sme sa chodili ovlazovat... a zajtra rano uz do prace :-) ale tesim sa...1x som s najvyssim sefom...tak uvidim ako to dopadne...dufam ze si padneme do oka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte Eri takže ste si užili slniečko, hoci to more asi veľmi nie. Som zvedavá, ako ti to dnes dopadne s tým šéfom ;-) Čo vy ostatné babuľky, ako sa máte? Alex bola si včera s Lenkou?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby ja som dnes uz v praci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
eri to mi je luto, ze to more bolo spinave... hadam nabuduce si najdete krajsiu plaz...
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi a ako sa cítiš v práci po dlhšej dobe?
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule. tak uz mam dufam vsetko ohladne materskej vybavene. ;-) dnes som bola na socialke a v zdravotnej a este nejake nezrovnalosti riesit u zamestnavatela. ;-) silwi a ako ta prijali v praci? vedeli, ze si tehu? alebo to bolo prekvapko?
Odpovedať
ahojte! aj ja gratulujem vsetkym ku vsetkemu (vid jahodkin prispevok). hlavne ma tesi, ze silwi, tvoj chlapcek, je zdravy ako buk a aj martinka a aj slecny, ktore su uz na svete! drzte sa vsetky/vsetci aj nadalej!
Odpovedať
Profilova fotka
moncus som tu este akasi nesvoja, mam taky pocit ze sa flakam, ale teraz je take hluche obdobie, takze sa flakaju vsetci a vykecavaju so mnou :-p
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii, pre niektorych to bolo prekvapko, chodia si ma niektori aj obzerat, ze ci ozaj som s bruchom... a niektori sa dojdu priamo popytat ci to je ozaj pravda... je nas tu jak hadov a niektori novi ma ani nepoznaju, tak sa na mna tak divne pozeraju ze ci prijali tehotnu :-D
Odpovedať
moni - tak zo sefom to bolo v pohode aj sme pokecali...no ked sa stretnu kolegovci a rozpravaju vsetci po holandsky tak sa citim dost blbo...ale co uz :-| silwi - nevadi, aj tak bolo studene...drahy sa bol v nom len tak omocit ze skusi po kolena a hovoril ze ho boleli az kosti :-o ale sak sme mali sprchu hned kusok takze to bola pohodka 8-) dobry start ... zase v praci...
Odpovedať
Profilova fotka
silwi - takze pohoda. ;-) uz mas za sebou okukavaci den. :-D babule, teraz ked je uz silwinka v praci, nedali by sme si opat nejake stretko. :-D davno sme sa nevideli. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?