Svadba v júni 2007. Pridajte sa

4. okt 201157550
  • ahojte, s ninkou sme boli vcera u lekarky tak sme malo pribrali tak sme zacali s kasou ryzovou 😢 , nejako som z toho mimo ale ja si to este trosku oplacem a predycham a bude to v pohode
    len tak pre prehlad mame 5490g.
    pozdravujem vsetky junovky a aj nasich malickych drobcekov, papa, nnka posiela pusu uslintanu

• babuli nesmut, hlavne je, aby bola Ninka ok 😎

• Babulinka netráp sa, ako píše Silwi, hlavne, že budete obe v poriadku 😉 Aspoň sa Ninka skôr naučí papať aj iné ako mliečko 🙂
    Silwi ty sa cítiš ako, všetko ok?
    Alex aká bola svadba? Pozerala som, zatiaľ tam majú málo fotečiek, ale zdajú sa mi akísi povedomí, možno som ich už niekde videla 😉

• Sponzor fóra
  • babuli, nebud smutna, Ninka ak je zdrava, tak je to ok 😉 ona vsteko dobehne 😉

• moncus zatial vsetko ok... sice ked som dnes rano sla na postu a do obchodu som mala pocit ze som na vysokohorskej ture, taka som bola unavena 😛 ale teraz si uz sedim so zakysankou a piskotkami pri notebooku a je mi dobre 😎

• Ahojte 🙂

Babuli hlavne, že ste zdravučký a ako píše moni, naučíte sa papať skôr aj iné ako mličko.

Silwi ty sa hlavne nenamáhaj a oddychuj, už sa tešíme na fotečky drobčeka, ale do septembra času dosť.

Moni svadba bola super, nevestička bola kráááásna, ženích sa premáhal a normálne z neho bol parketový lev, čo on vôbec netancuje a ich maličká bola ako anjelik.
    No a známi sa ti zdajú byť asi preto, lebo si ich mohla vidieť na našej svadbe 😉

• ahojte

volala s babuli, mala ok, vsetkych pozdravuje, kasu Ninka spapala len sa tak zaprasilo 😛 😃

http://picasaweb.google.com/macafialka/Terezka

ficim ku malej, zatial tolko 😉

• jej mala terka je strasne chutna 😵

• Martin pridal par dalsich fotiek malej Martinky, aha: http://picasaweb.google.com/m.zitny/MartinkaItnNaENajkrajIeBBo

• tak sa kochajte dievcence 😎

• Silwi v tomto teple veru radšej doma v chládku sedieť a popíjať dobrý chladený nápoj 😎
    Díky za linky, všetky som poprezerala a neviem sa rozhodnúť, ktoré bábätko je najúžasnejšie. Všetky sú rozkošné 😉

• Alex super, že ste sa zabavili. Tak mi je to jasné, odkiaľ sú mi povedomí 😃

• hm - pred rokom sme sa kochali na svadobnych satach a fotkach zo svadobnych ciest, tento rok su to tieto uzasne zlaticka. som zvedava, co nas dostane buduci rok o takomto case...
    moja zlata kamoska, co je uz od februara viac menej v nemocnici na rizkovom tehotenstve, musi vydrzat uz len 2 tyzdne a bude za vodou - uz sa tesim na jej malu Dorotku!

alex, ktory je to album, resp aky nick ma tvoja kamoska? tak ste sa dobre zabavili... super!

• eleni ak sa nepletiem tak toto su oni: http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=184223

• Sponzor fóra
  • co mate nove babulky? kedy a kam sa chystate na dovolenky?

• mne sa vcera oficialne zacala materska a teda tak ako som si slubila som sa zacala ucit spanielcinu... som zvedava ako dlho mi to vydrzi...

• Eli tie detičky nás asi budú držať aj budúci rok 😃
    Silwi tak vitaj na materskej 😃 Držím palce, aby ti tá španielčina vydržala čo najdlhšie. Možno keď sa malý narodí, bude už vedieť po španielsky 😃 😃

• Silwi správny link si dala 😉
    Joooj ja by som si ešte zopakovala nejakú tú svadbičku, len asi tak skoro mať už nikto v mojom okolí nebude. 😞

Deťúrence sú všetky krásne. Už som zvedavá na prvého chlapčeka medzi toľkými kočkami.
    A Moni vy sa na dovolenke snažte, nech sa môžeme tešiť z novej tehuľky 🙂

• dik.
    silwi, dalsi tvoj prispevok teda ocakavam v spanielcine! 😉 novinky?
    ja si momentalne vychutnavam leto vo Viedni. mesto je prazdne, pocasie mi plne vyhovuje a ked mi to vyjde, odveziem sa cez den na bicykli k Dunaju, kde je priamo v centre na takej velkej lodi bazen a zaplavem si chvilku - vyzera to takto:
    http://s176.photobucket.com/albums/w169/weikersdorf/?action=view&current=pool600.jpg.
    potom pokracujem v robotke, ktorej mam teraz tak akurat. mala som pred nedavnom advokatsky slub a moja poziadavka na dalsiu spolupracu v kancelarii bola, ze budem moct menej pracovat - zatial to funguje. 😎

• ola chicas, como estais? 😎

• ahojte babulky. tak martinka spinka, tak nachvilu nakukam. 😃 mame sa celkom dobre. tento tyzden tu mame na navsteve svagrovcov aj s krsnatkom, takze mame o zabavu postarane. svokrovci isli na 2 tyzdne do chorvatska, tak prisli tento tyzden k nam byvat. 😃 eliska si straaasne nasu martinku obzera a stale by ju len capkala. ale musime na nu davat pozor. aspon mam s kym chodit kocikovat. dnes prisla aj kamoska s 2 chlapcami. tak sme isli riadna kopa na prechadzku. 😃 inak sme zdravucke. pekne papame. obcas sa nam nechce spinkat, ale dudlik to isti a ten nas vzdy uspi. 😃 hoci ja moc nie som nadsena, ale lepsie akoby mala byt prilepena na prsniku a ten dudlat. 😃

• sloniii super, ze pekne rastiete... a z dudlika si nerob tazku hlavu, je to lepsie ako keby sa nemala vyspat a bola cely den mrzuta 😉

• vale! bueno! y tú? [som vytiahla online prekladovy slovnik aby som mohla machrovat]
    sloni - to je super! vacsinou mamicky na materskej trpia nedostatkom seberovnych ludskych kontaktov a ty mas takto kontakt s vonkajsim svetom mimo kojenia, prebalovania a uspavania. super!

• Ahojte,
    Silwi a Eleni tej vašej komunikácii v španielčine o chvíľu nebudeme rozumieť 😃
    Eli takže je z teba právoplatná právnička? Gratulujem. To je dobre, že si môžeš aj takto trošku užiť leto, zaplávať a oddýchnuť.
    Sloniii to je naozaj super, že ste zdravučké a máte aj toľko návštev, aspoň sa nenudíte. Nech len Martinka pekne priberá a spinká, neboj cumlíky neskôr odstránite 😉
    Alex díky, posnažíme sa 😉
    Babuľky dnes som posledný deň v práci, večer ešte pobaliť a zajtra ráno fičíme. Straaaašne sa teším 😎

• moncus - uzite si to! jo-jo - zlozila som advokatsky slub.
    my mame v piatok sviatok, pride za mnou do W bracek - tesim sa, ze tu spolocne stravime trochu casu. a o tyzden v stredu vecer cestujeme na dovcu aj my 😎

• babulky prijemne dovolenky prajem 😵

• eli, blahozelam ku skuskam!!!

super ze uz budes mat aj trosku volna a nemusis makat ako drevorubac od vidim do nevidim...

• Silwi vďaka.
    Eli aj vy si užite dovolenku 😉

• silwi - skusky mam uz davno (nov 2006) - len tu treba 5 rokov praxe a tu som si teraz odsedela 🙂 tak preto. odnevidim-donevidim bola moja zivotna realita poslednych 5 rokov, takze mam teraz taku odvykaciu kuru. akuratze volny cas venujem na "drevorubacstvo" okolo nasho domo-projektu 😉 clovek si vzdy nieco na seba nasije...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov