Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
ahojte, s ninkou sme boli vcera u lekarky tak sme malo pribrali tak sme zacali s kasou ryzovou ;-( , nejako som z toho mimo ale ja si to este trosku oplacem a predycham a bude to v pohode len tak pre prehlad mame 5490g. pozdravujem vsetky junovky a aj nasich malickych drobcekov, papa, nnka posiela pusu uslintanu
Odpovedať
Profilova fotka
babuli nesmut, hlavne je, aby bola Ninka ok 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babulinka netráp sa, ako píše Silwi, hlavne, že budete obe v poriadku ;-) Aspoň sa Ninka skôr naučí papať aj iné ako mliečko :-) Silwi ty sa cítiš ako, všetko ok? Alex aká bola svadba? Pozerala som, zatiaľ tam majú málo fotečiek, ale zdajú sa mi akísi povedomí, možno som ich už niekde videla ;-)
Odpovedať
babuli, nebud smutna, Ninka ak je zdrava, tak je to ok ;-) ona vsteko dobehne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus zatial vsetko ok... sice ked som dnes rano sla na postu a do obchodu som mala pocit ze som na vysokohorskej ture, taka som bola unavena :-p ale teraz si uz sedim so zakysankou a piskotkami pri notebooku a je mi dobre 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Babuli hlavne, že ste zdravučký a ako píše moni, naučíte sa papať skôr aj iné ako mličko. Silwi ty sa hlavne nenamáhaj a oddychuj, už sa tešíme na fotečky drobčeka, ale do septembra času dosť. Moni svadba bola super, nevestička bola kráááásna, ženích sa premáhal a normálne z neho bol parketový lev, čo on vôbec netancuje a ich maličká bola ako anjelik. No a známi sa ti zdajú byť asi preto, lebo si ich mohla vidieť na našej svadbe ;-)
Odpovedať
ahojte volala s babuli, mala ok, vsetkych pozdravuje, kasu Ninka spapala len sa tak zaprasilo :-p :-D http://picasaweb.google.com/macafialk... ficim ku malej, zatial tolko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej mala terka je strasne chutna x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Martin pridal par dalsich fotiek malej Martinky, aha: http://picasaweb.google.com/m.zitny/M...
Odpovedať
Profilova fotka
aj Ninka ma par novych: http://picasaweb.google.com/klestinec...
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa kochajte dievcence 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi v tomto teple veru radšej doma v chládku sedieť a popíjať dobrý chladený nápoj 8-) Díky za linky, všetky som poprezerala a neviem sa rozhodnúť, ktoré bábätko je najúžasnejšie. Všetky sú rozkošné ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Alex super, že ste sa zabavili. Tak mi je to jasné, odkiaľ sú mi povedomí :-D
Odpovedať
hm - pred rokom sme sa kochali na svadobnych satach a fotkach zo svadobnych ciest, tento rok su to tieto uzasne zlaticka. som zvedava, co nas dostane buduci rok o takomto case... moja zlata kamoska, co je uz od februara viac menej v nemocnici na rizkovom tehotenstve, musi vydrzat uz len 2 tyzdne a bude za vodou - uz sa tesim na jej malu Dorotku! alex, ktory je to album, resp aky nick ma tvoja kamoska? tak ste sa dobre zabavili... super!
Odpovedať
Profilova fotka
eleni ak sa nepletiem tak toto su oni: http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
co mate nove babulky? kedy a kam sa chystate na dovolenky?
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa vcera oficialne zacala materska a teda tak ako som si slubila som sa zacala ucit spanielcinu... som zvedava ako dlho mi to vydrzi...
Odpovedať
Profilova fotka
Eli tie detičky nás asi budú držať aj budúci rok :-D Silwi tak vitaj na materskej :-D Držím palce, aby ti tá španielčina vydržala čo najdlhšie. Možno keď sa malý narodí, bude už vedieť po španielsky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi správny link si dala ;-) Joooj ja by som si ešte zopakovala nejakú tú svadbičku, len asi tak skoro mať už nikto v mojom okolí nebude. :-( Deťúrence sú všetky krásne. Už som zvedavá na prvého chlapčeka medzi toľkými kočkami. A Moni vy sa na dovolenke snažte, nech sa môžeme tešiť z novej tehuľky :-)
Odpovedať
dik. silwi, dalsi tvoj prispevok teda ocakavam v spanielcine! ;-) novinky? ja si momentalne vychutnavam leto vo Viedni. mesto je prazdne, pocasie mi plne vyhovuje a ked mi to vyjde, odveziem sa cez den na bicykli k Dunaju, kde je priamo v centre na takej velkej lodi bazen a zaplavem si chvilku - vyzera to takto: http://s176.photobucket.com/albums/w1.... potom pokracujem v robotke, ktorej mam teraz tak akurat. mala som pred nedavnom advokatsky slub a moja poziadavka na dalsiu spolupracu v kancelarii bola, ze budem moct menej pracovat - zatial to funguje. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ola chicas, como estais? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. tak martinka spinka, tak nachvilu nakukam. :-D mame sa celkom dobre. tento tyzden tu mame na navsteve svagrovcov aj s krsnatkom, takze mame o zabavu postarane. svokrovci isli na 2 tyzdne do chorvatska, tak prisli tento tyzden k nam byvat. :-D eliska si straaasne nasu martinku obzera a stale by ju len capkala. ale musime na nu davat pozor. aspon mam s kym chodit kocikovat. dnes prisla aj kamoska s 2 chlapcami. tak sme isli riadna kopa na prechadzku. :-D inak sme zdravucke. pekne papame. obcas sa nam nechce spinkat, ale dudlik to isti a ten nas vzdy uspi. :-D hoci ja moc nie som nadsena, ale lepsie akoby mala byt prilepena na prsniku a ten dudlat. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii super, ze pekne rastiete... a z dudlika si nerob tazku hlavu, je to lepsie ako keby sa nemala vyspat a bola cely den mrzuta ;-)
Odpovedať
vale! bueno! y tú? [som vytiahla online prekladovy slovnik aby som mohla machrovat] sloni - to je super! vacsinou mamicky na materskej trpia nedostatkom seberovnych ludskych kontaktov a ty mas takto kontakt s vonkajsim svetom mimo kojenia, prebalovania a uspavania. super!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Silwi a Eleni tej vašej komunikácii v španielčine o chvíľu nebudeme rozumieť :-D Eli takže je z teba právoplatná právnička? Gratulujem. To je dobre, že si môžeš aj takto trošku užiť leto, zaplávať a oddýchnuť. Sloniii to je naozaj super, že ste zdravučké a máte aj toľko návštev, aspoň sa nenudíte. Nech len Martinka pekne priberá a spinká, neboj cumlíky neskôr odstránite ;-) Alex díky, posnažíme sa ;-) Babuľky dnes som posledný deň v práci, večer ešte pobaliť a zajtra ráno fičíme. Straaaašne sa teším 8-)
Odpovedať
moncus - uzite si to! jo-jo - zlozila som advokatsky slub. my mame v piatok sviatok, pride za mnou do W bracek - tesim sa, ze tu spolocne stravime trochu casu. a o tyzden v stredu vecer cestujeme na dovcu aj my 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky prijemne dovolenky prajem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
eli, blahozelam ku skuskam!!! super ze uz budes mat aj trosku volna a nemusis makat ako drevorubac od vidim do nevidim...
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi vďaka. Eli aj vy si užite dovolenku ;-)
Odpovedať
silwi - skusky mam uz davno (nov 2006) - len tu treba 5 rokov praxe a tu som si teraz odsedela :-) tak preto. odnevidim-donevidim bola moja zivotna realita poslednych 5 rokov, takze mam teraz taku odvykaciu kuru. akuratze volny cas venujem na "drevorubacstvo" okolo nasho domo-projektu ;-) clovek si vzdy nieco na seba nasije...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?