Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
eleni dakujeme! ;-) aj vase fotky su kraaaaaaaaaaaasne ;-) aj tebe krasny den a vikendik ;-)
Odpovedať
juj babenky, drahy bol vcera po dalsie portretovky, co sme si dali este urobit a sa ho fotograf pytal, ci moze nase fotky dat na svoju webku, ked ju bude aktualizovat ;-) taka som bola potesena ;-) a Majko mu vravi, ze kludne, ze ja ich uz aj tak mam na webe a ze mu robim reklamu, ako som mu slubila, ked sme od neho odchadzali s fotkami ... fotograf sa len zasmial x-)
Odpovedať
fialka aj vam to povedal??? xixi aj nam to povedal fotograf, ze teraz si ide robit novu web stranku a ze nas tam chce mat....a dokonca ale to sme boli v soku, ze sa pokusi dat salonu nicole nejake nase fotky zo satami....tak my tiez sme hovorili ze ok....ak su take zeby sa dali dat...tak to budeme poteseni ;-) xixi to je celkom fajn pocit nie?
Odpovedať
ericulka je a velmi ;-) je to pre nas taka mala pocta ;-)
Odpovedať
tak tak...aj pre nas :-) ake je u vas pocko? nikto mi z BA neodpisuje....tak neviem...
Odpovedať
eri, tu je hic vonku cca 34-36 a ja mam v kancli 32 .... des ... vonku lepsie ako v bude
Odpovedať
Profilova fotka
Eri hlásim, že v BA je na umretie vonku. Inak aj naša fotografka sa nás pýtala, či môže dať foto na ich web, keď budú robiť stránku, tak som zvedavá ;-)
Odpovedať
xixi aj ja sem tam kuk na web stranku ale este ma staru xixi :-) tak horko? tu nehrozi brrrrr studeny vietor a 20 stupnov....keby aspon ten vietor nebol, tusim ma dnes neuvidi nikto vonku :-D
Odpovedať
jeeeeeeeej baby my mame dnes s matkom 5 rokov 5 mesiacov a 5 dni ;-) xixico sme spolu
Odpovedať
aj mne kamoska pisala z londyna, ze tam maju dazde uz druhy den a vraj este najblizsie 2 tyzdne ci mesiac .... a co my by sme tu dali za par kvapiek dazda, len taka fajnova prehanock a :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Aj naši majú ešte starú. Viem, že sa teraz sťahovali, takže nemali čas. A minule mi fotografka volala, že máme prísť, lebo nám chce dať CD s fotkami, kde je aj potlač na CD-čku, lebo nám dala len s fixkou napísané. A to som ani nevedela, že také nám dá robiť :-)
Odpovedať
xixi tak ta to alex potesilo nie? nam dal hned s tou potlacou... ja neviem co to tu je za pocko...clovek si planuje cez vikend nejaky vylet a pocko ti ho hned pokazi...no otras....ja viem...chceli by ste teraz zmenu ako my....no ja by som tu zmenu a to pocasie co mate vy nechcel ani za.....xixi aj ked toto neni leto na ktore som neni naucena, ked je 20 stupnov
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Eri tak to si piš, že ma to potešilo, len neviem, kedy si pre to pôjdeme. Inak mne toto počasie vyhovuje, ja som rada, že svieti slnko a cez víkend sa môžem ísť smažiť 8-)
Odpovedať
aj mne vyhovuje slniecko, ja som ako jastericka na skalach :-D ked je teplo...ale tak zase 38 stupnov fakt nemusim...a hlavne ked si predstavim ze v byvalej robote nebola ziadna klima...bola som spotena ako pes...a este trmi vrmi v buse...katastrofa.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám našťastie kancel vyklímovaný, nesvieti mi sem ani slnko a chodím takým Avion busom v ktorom je tiež klíma, takže salám-párky ;-)
Odpovedať
juj to sa niekto ale ma....xixi :-D a tu u nas prsi...a vsetci ludia na bicykli budu zmoknuti ako .... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ale ja neznášam klímu, no v takomto teple mi nič iné nezostáva, ako ju použiť. Chudáci ľudia... Ja inak neznášam keď prší. Depresívne to na mňa pôsobí.
Odpovedať
alex, to sa niekomu zije, ze klima a este aj klimatizovany bus .... ja som tu spotena ako prasa a ked si predstavim cestu dom, brrrrrrrrrrrrrrrr ako pisala eri, presne ten pocit ako ona mala v starej praci, lepsie to ani napisat nemohla ;-)
Odpovedať
tak to ano chudaci...raz sme boli na biku a tak lialo...a predtym bolo krasne pocko...ja som sa normal triasla ako osika ked sme prisli domov - brrr to je otrasne....tak to ano ale asi si budem musiet nato zvyknut...nic ine mi neostava
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som dnes sedela v kancli aj so svetrom :-N Ale som rada, lebo ak by som sa tu mala ešte aj vo vlastnej šťave topiť, tak to by som neprežila.
Odpovedať
xixi tak to ano....a vas nepustaju skor domov v takom teple ???
Odpovedať
babenky lucim sa a ficim dom ... ide po mna oco, tak nemusim busom do PB .... a pekny vikendik vam zelam
Odpovedať
... ahooojte kočky, ja som dnes marod... akási brušná viróza ma chytila, až som musela odísť z práce, lebo som bola furt na WC :-( a nie je to bohviečo a ešte k tomu toto teplo... Ericulka, trošku závidíme to chladnejšie počasíčko ;-)
Odpovedať
aj tebe mojka...a uzi si to konecne po 5-tich dnoch osamelosti s manzelikom.... ;-)
Odpovedať
aj ja sa vypinam alex, idem sa ucit a potom musim nieco porobit, lebo pride manzelik domov a bude tu ako po vybuchu... :-D nemam bordelik, ale chcela som nieco dokoncit...dat sietky na okno, lebo v obyvacke pod oknom mame kanal a ked je teplo tak nam chodia komare robit ostaru cez noc do izby....a potom mame prerusovany spanok.... :-( to su ale veci...hnusaci jedny... pekny vikendik a dobre si oddychni.... bamulka - ja viem, ze trosku sa da zavidiet...kazdy mi ho sem tam zavidi... juj tak to ti nezavidim s bruskom...a virozou...juj uz aby si bola doma....pekny vikendik :-)
Odpovedať
... krásny víkend Fialllka aj Ericulka... :-D oddýchnite si
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky tiež sa s vami lúčim, Bamulka vylieč sa, Ericulka uži si normálne teploty, Fialllka ty si uži manželíka ;-) Alex tebe všetky závidíme tú klímu :-) Od pondelka mám dovolenku, v utorok odlietame na svadobnú cestu, takže sa tu ukážem až za dva týždne. Prajem vám dievčatá, aby ste sa tu zatiaľ neuvarili :-D a budem sa na vás znovu tešiť. Majte sa krásne, papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Paa paa Moni, užite si krááásnu dovolenku 8-) x-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky. tak konecne sa mi podarilo docitat tychto 14 stran, co ste popisali a hlasim sa po uzasnej svadobnej ceste. som tu len na kratko. a v pondelok ma sestra promocie, takze tu tiez nebudem, ale od utorka budem v plnom prude. :-D zatial len v kratkosti. mali sme sa uzastne. dokonca bolo zevraj v turecku menej stupnov ako tu!!! more bolo perfektne. pieskova plaz, ale pritom cire a videli sme na dno. hotel parada. strava bez konkurencie. cely den jedlo, pitie. uzas. tak zatial papa a v utorok sa stretneme.
Odpovedať
ahojte dievcata nakukla som sem v sobotu .... sloniii vitaj po dovolenke, sme rady, ze si sa mala uzasne ;-) bamulka, liec sa a monci, ty si uzi krasnu svadobnu cestu ;-) PS: babenky, uz druhy den ma bolia prsia ako das, resp. bradavky .... a pritom nie som v 11. dni MC ... moze to nieco znamenat, ci to som taka z toho tepla :-| ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?