Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Vďaka Alex... inak tie šatičky si mala úúúúžasnéééé, kočka si bola ;-) ... a ešte ich využiješ? Na normálne nosenie nie sú vhodné?... len som akosi zvedavá =-) ... a volá sa Damián... také netypické meno, ale pekné :-D Inak - dajte mi tip - odkiaľ máte albumy na svad.fotky??? Ja som už obehla všetky obchody s fotos, papiernictvá a nikde nič... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Bamulka gratulujem k synovcovi. Ja si chcem album kúpiť v sv. obchode Škerák. Majú aj internetový obchod a v BA aj normálny kamenný obchod. Daj si do googlu svadobný obchod a tam ti to vyhodí aj od Škeráka. Majú dosť veľký výber ;-) Alex naozaj si bola krásna v tých popolnočných. S DVD to aj u nás vyzerá biedne. Som s ním telefonovala, ešte mu musím poslať svadobné foto a nejakú hudbu a vyzerá to, že do dovolenky to nestihnem, tak asi až niekedy koncom augusta bude to DVD :-( Fialllka krásne fotky si aj ty pridala, peknučné sú tie koláže :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A ešte som zabudla, Babuli to čepčenie ti normálne závidím, ja som také nemala, tiež som to chcela len so súborom, ale na to sme už nechceli dávať peniažky. Musel to byť pekný zážitok :-)
Odpovedať
... ahoj Monci :-) och, vďaka za radu... asi to tak vyzerá, že to kúpim len cez ten internet... :-S
Odpovedať
aj my musime pozhanat album na svadobne fotky, ale najprv by sme si mohli nechat vyvolat nech mame co zaklad do toho albumu :-D , v akom rozmere mat foto? a ake su matne ci leskle?
Odpovedať
Profilova fotka
Bamulka ja som ich mala požičané. Michalova sesternica je módna návrhárka, tak mi ich ušila, aké sa mi páčili, požičali mi ich a ona si ich potom predá. A album sme dostali od fotografky. Je taký menší, ale krásny a dajú sa k tomu dokúpiť tie fólie, kde sa dávajú tie fotky.
Odpovedať
Babuli, nám ich urobili vo veľkosti 13x18 cm a máme lesklé s takým jemným bielym rámikom, na ktorom má fotoateliér tel. číslo a www.adresu... Menší háčik je v tom, že albumy májú väčšinou v rozmeroch 10x15 cm alebo 9x13 cm... :-S takže my to máme o to ťažšie zohnať ten "pravý" album ... a to odčepčenie muselo byť suuuper, krásne... :-)
Odpovedať
mne sa to velmi pacilo, to nase cepcenie, najma ta ziva hudba, toto bol jeden z najkrajsich svadobnych darov ;-)
Odpovedať
Alex, tak to si mala fajn, keď ti ušila aké si chcela... stihla ich už predať??? Boli krásne, tak asi aj hej... ;-) Babuli, tak to bol fakt krásny dar... ste o tom nevedli vôbec?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja ani neviem, myslím, že tiež 13x18 a s bielym rámikom, ale neviem, či sú lesklé, alebo matné. No a máme album, ktorý nie je na veľkosť. Tam sa uložia foto a zalepí sa taká fólia na to. Je to super, aspoň sa ti nedochytajú foto, nepovypadávajú.
Odpovedať
Profilova fotka
Bamulka ani neviem. Mala by som za ňou skočiť, lebo aj tak ešte nemám foto od nej. Nechcem ju ale naháňať, keďže má dosť svojej roboty.
Odpovedať
a neurobia sa tam casom bublinky na tej folii, ja sa toho obavam,ale vyzera to velmi dobre taka foto kniha bamulka: vedeli sme, lebo ja som si chcela zacat organizovat cepcenie a nakoniec baby ked uz sa nedalo tak prezradili ze uz je davno zariadene :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
dakujem monci ;-) bamulka, jemu to zaplo, len sa na to nechytal ;-) a na svadobke nebudu, plodne, skor cakam, ze tam dostanem ku koncu mrchu ]-( bamulka, keby si povedala, moj drahy siel dnes do Dubnice pre dalsie foto, co sme si dali vyvolat a bol by vam vybral a kupil nejaky album ... tiez nemame klasicky ale sa don foto naliepaju, dal nam ho fotograf, a my sme si ho vybrali ... bolo to v cene sluzieb .... a taky s foliou sme dostali od mojej kamosky a ten je na 40 fotiek a format je A4 ... my mame fotky cca 21*25 cm a tiez maju biely ramik a su leskle ;-) format 13*18 sa nam zdal maly, tak sme si dali dodatocne este u fotografa urobit dalsie foto naviac, ktore nam on nespravil, aby sme mali rovnaky format a nalepime ich do toho zasa folioveho .... to budu profi fotky a ostatne profi fotky z oslavy, kostolika a neprofi fotky sme si dali urobit vo formate 10*15 a to bude v klasickom albume, ak sa to do jedneho zmesti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli neviem, švagriná to má a bublinky tam nemá, ale musíš to dobre nalepiť.
Odpovedať
babuli aj ja mam taky jeden doma sukromny a bublinky tam nemam ;-) ked tam nalepis dobre tie fotky a dobre ti ta folia prilahne, tak bublinky nebudu ;-)
Odpovedať
... nooo škoda Fialllka, ale dúfam, že sa mi podarí niečo nájsť =-) ... a to sa vám zmestia na tú A4ku dve pod seba? tie 21x25? ... a inak babuľky, koľko myslíte, že budete mať napokon albumov? Sa mi zdá, že keď to všetko vyvoláme, tak ich bude veeeľa :-D
Odpovedať
bamulka ale kdeze ... na kazdej strane mame len jednu foto ;-) bamulka, podla toho ako som vyberala fotky, tak ich bude asi dost ... dva origos svadobne s profi fotkami a potom asi 1-2 albumy z priprav, oslavy atd ;-) take tie amaterske ;-)
Odpovedať
... som si nevedela rýchlo predstaviť, veď samozrejme že musia vyniknúť po jednej fotke na A4ke... :-D mi to už nezapína z tepla =-) inak my tiež tak rátame jeden aspoň profi + nejaké ostatné... to budú iné pálky za fotky, ale stojí to za to, nie? :-D Zatiaľ sa s vami lúčim, večer kuknem z domku či je tu ešte niekto... 8-)
Odpovedať
ahojte zienky tak ste dnes vyzbrojene na tropicke 40tky? :-p ja rano dobehla do kanclu a tu 32 uz a vonku je uplne super zatial .... ma asi porazi, ked pojdem na obed dom a budem cestovat ... nastastie do PB v klimatizovanom autobuse ale dostat sa na Nivy z Patronky, tak to bude zasa zazitok v MHD .... tiez by mohli uz kupovat busy s klimou ... ale to asi takeho Zahradnika nenapadne navrhnut, ked sa vyvaza v klimatizovanom aute .... brrrr, pri tej predstave sa zimomriavky tlacia na chrbat a uz teraz sa z toho potim ..... ale doma ma caka drahy a bazen na zahrade, takze to je taka pozitivna myslienka, ako sa don hodim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko, našťastie mám v kancli príjemný chládoček. Ale najradšej by som aj tak bola niekde pri vode 8-)
Odpovedať
ahojte zienky, konecne vikend, sice zase ho mame preplneny ale nebudem sa parit v kancelarii, buduci tyzden idem do viedne na skolenie, tak aspon vypadnem zo stereotypu, eli ak by si vecer mala niekedy cas tak mozme zbehnut na kafco ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli a čože plánujete na horúci víkend? My určite strávime víkend niekde pri vode... najprv naše telá opálime do čokoládkova a potom ich príííjemne schladíme v niektorom z našich jazier v BA, či blízkom okolí ;-) 8-)
Odpovedať
My chystame tiez opekanie na slniecku a v bazene na zahrade, uz sa tesim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Juj, už sa teším. Ja proste milujem leto x-)
Odpovedať
nas cakaju povinnosti, v sobotu upratovat a poobede ideme nasich odviest na pohreb, potom skocime na nastevu sesterniciam, a v nedelu sme pozvani na hromadnu oslavu narodenin, takze ubehane ulietane inac vcera vecer sme boli pre auto, ma skoro tam porazilo, nestihli vybavit znacku tak este stale jazdime an prepravnej, zabudli nalepit listy ochranne na dvere, a antenka na radio je taka zahnusena az hroza, vnutorny alarm je tam tak divne dany, ze ani nas automechanik ho na prvy raz nenasiel ak sa hlada najneschopnejsia pobocka na vybavovanie auta tak ta nasa vyhrava na plnej ciare ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli no teda, to je teda sila ]-(
Odpovedať
no fuha babuli, tak to je teda fakt na porazku ]-( my este v nedelu ideme na hody k manzelovym starym rodicom, ale popravde sa mi tam vobec v tomto teple nechce a sa este aj niecim napchavat a hodovat :-S
Odpovedať
tusim tu stoji konverzacia baby :-D este ze som prisla....xixi my budeme mat v sobotu navstevu...takze sa tesime a ak nebude prsat tak si urobime nejaky bike-ovy vylet niekam k moru asi....a v nedelu budem prat a zehlit drahemu kosele lebo mi zdrha na 3 dni na sluzobku...
Odpovedať
fialka, prave som pozrela tie tvoje fotoshopove obrazky - super! vase fotky sa mi strasne pacia, ozaj z nich citim nieco velmi prijemne! krasny den a vikend!
Odpovedať
eleni mas pravdu su velmi zaujimave...este som take nevidela...velmi pekne...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?