Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
caf ericulka - taky basic, ze som rozumela, ked som si precitala nadpisy v novinach a nazvy na potravinach - asi za mesiac/dva; neskor som uz aj trochu hatlala - v obchode a na trhu. ale nikdy som sa tu rec tak ozaj neucila - len z radia, novin a tak. a zabudla som vsetko asi po 3 mesiacoch ;-)
Odpovedať
xixi tak to je dobre...fakt si to zabudla? ja sa zatial neucim, ale sem tam nejake slovicko pochytim...
Odpovedať
Eli, u mňa je to podobne, keď sa niekam teším :-| ale nemysli na to a vyjde to dobre, uvidíš! ... a manželovi sa darí ako? Dúfam, že všetko OK... :-) ... nech vám to vyjde, držkám palce ;-)
Odpovedať
babenky v kancli mame 32 a zdochiname :-p a ja tu mam rozmyslat nad clankom, ved to je na infarkt ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si zobrala pol dňa dovču. Už som doma a ideme sa s manželíkom slniť 8-)
Odpovedať
super alex, dobry napad, vies ze aj ja som nad tym dneska rozmyslala, len mam tolko roboty ktoru musim stihnut do konca tyzdna ze sa neda odist ale vy si to uzite :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujeme, už ideeem. Tak to tu nejako vydržte a neuvarte sa.
Odpovedať
Profilova fotka
čuate júnovky, chcela som sa vás opýtať, keďže už máte po, či ste si dávali piecť perníčky (asi som sa vás to už pýtala-neviem), ak môžte, hoďte mi kontakt do IP na nejakú/ho šikovného perníkara v BA a okolí, dik :-)
Odpovedať
jedine kto mal pernicky bola moncuska, ak sa nemylim ale lepsie jej napisat IP, lebo ma komplikovany pristup k netu, tak aby neprehliadla tvoju otazku ;-)
Odpovedať
supis alex, uzite si 8-) nam dalo vedenie, teda riaditel o druhej uz rozchod, teda oznamil to veducim a je na ich uvazeni, ci nas pusti dom alebo nie :-N
Odpovedať
...s tym mojim dutch to fakt nebolo slavne. ked som tam bola, celkom som bola spokojna, ako som bez velkeho ucenia vselico pochytila (kamoska chodila na kurzy a vzdy ked som ju skusala, ucila som sa trochu aj ja). no po 5 rokoch, ked som sa znova dostala do NL, zistila som, ze si vobec nic nepamatam... ved eric, hod nieco po holandsky do fora! budem znova samouk :-D mne huci hnusna klima za chrbtom - taka prenosna kisna - ale som stastna jak blcha, ze ju tu mam. inak, ja nevytiahnem nos z officu skor ako o 21 vecer, ved by ma to prastilo o zem, ten tepelny sok. -> teraz sme mali byt na horach pri horskom jazere - to by bolo pocasicko!
Odpovedať
pavianca, my sme davali tiez medovniky, ale sme si ich vlastnorucne piekli a aj zdobili ;-) v pripravnom albume mam foto :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
pav, ja som ti to tusim uz pisala k vam do temy (alebo niekomu inemu?): my sme si dali upiect medovniky vo forme svadobnych siat podla obrazku u pernikara, co stoji na Postovej v takom stanku. boli chutne a originalne ;-) kontakt tu vo W nemam - ved sa ho tam priamo spytaj.
Odpovedať
Profilova fotka
to all: dik za rady baby, nejak sa mi nedarí dostať na sránku normálne už pár dní, ani teraz mi to nefunguje, ale našťastie som si mohla prečítať práve vaše príspevky.... to eleni: o tom kontakte sme si písali, ale ešte som nemala čas za ním skočiť....
Odpovedať
Fialllka, tak nech vám to vyjde s tým rozpustením domkov... :-D musí to byť strašné, u nás v ZA máme cca. 33 st. a u nás v kancoške?... no bez klímy zábava ;-)
Odpovedať
bamulka, aj my bez klimy .... a mame okno na juznu stranu, takze od rana az do vecera vyhriate des .... citala si moj navrh na stretko? ;-)
Odpovedať
... ozaj, som neodpovedala :-N sorry To by bolo fajn, ale kedy a kde??? Asi až po vašom DVD maratóne, nech mám čerstvé info, nie? :-D A my ideme na svadobnú koncom augusta... však daj nejaký tip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Babuli som strašne zvedavá na tvoj nový účes, nehodíš nejaké foto? 8-) Eleni ja účes nemením, som taká stará konzerva, už roky mám ten istý len s malými obmenami (s trvalou alebo bez) :-N Tá dovolenka v Rakúsku v horách bude super, moja kamoška tam bola a veľmi sa im páčilo :-) S Paviancou sme si už ohľadom tých medovníčkov písali, ja som si ich dávala robiť na východe ;-) Fialllka a kam to idete na svadobnú cestu? Bamulka idem ešte pozrieť tvoj albumík.
Odpovedať
bamulka, to by sme nejako dohodli, keby sme napr. isli do ZA na nakupy, tak by sme mohli skocit na kavej .... ale to by som dala vediet ... tiez neviem kedy, mne by sa dalo cez dovolenku, ked budem este po navrate zo svadobky cca 1 tyzden doma ;-) nakolko dvd maraton bude snad az niekedy na jesen, ze babenky, lebo dvd este nemame tak aspon foto si mrkneme ;-) monci ideme do Chorvatska na Dalmaciu, konkretne do Primostenu ;-) manzelik zajednal na poslednu chvilu a len mi napisal, ze si mam vypisat dovcu od 3.8.-12.8. kedy si ideme sunky valat a uzivat si jeden druheho :-D
Odpovedať
Fialllka, tak fajn... ja som v centre ZA v práci, tak by som mohla hocikedy... teším sa... :-D nezabudni fotečky potom... dúfam, že ani ja nezabudnem... ;-) a užite si svadobnú, my síce ešte nevieme kam pôjdeme konkrétne, ale vieme kedy, to je hlavné, nie? :-D a nejaký last-minute hádam chytíme... veď aj Chorvátsko musí byť super...
Odpovedať
Profilova fotka
Bamulka krásne fotky máte, na všetkých si taká zlatučká ;-) Fialllka to je super, užite si Chorvátsko, určite tam bude krásne :-)
Odpovedať
bamulka, hodim ti do IP cislo a aj ty mne a potom by sme si cinkli, ked budem v ZA ;-) .... na fotky budem pamatat .... ved to by som dala dopredu vediet, aby si ani ty nezabudla ;-) uz sa tak tesim na to valanie suniek, lebo tu normalne umieram a nevladzem ..... padam z prace, som kaput ... monci, dala si nove fotky, supis, ta jedna mi pripomina Adams family, ked Gomez bozkava svoju Mortishu na ruku ... to mne drahy robi kazdu chvilu, ze chyti a vystrie mi ruku a len z neho vyjde OOOO TISH ..... a ja lezim smiechom :-D supis fotka, taka uvolnena 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! ;-) Ako sa mame?
Odpovedať
caf! docela letne... ako ty?
Odpovedať
... anculka, veeeeľmi teplo nám je, akurát sme prišli z kúpaliska, stihli sme aspoň hodinku 8-) @Monci: ďakujeme... a som kukala aj tvoje nové, ste proste krásni a máte tiež nááádhernéééé fotky :-D Fialllka to je zlaté, že Tish... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj eleni!aj u nas sa trochu oteplilo,ale na horuce leto to nevyzera. 8-) co porabas?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky... hlasim sa, aspon teraz, vypadol nam interny system vo firme, tak mam pauzu kym znova naskoci :-( idem si dostudovat vsetky vase prispevky a dopozerat nove fotky... my nase este nemame, fotograf bol na dovolenke a teraz mu je vraj teplo na to aby pracoval :-N tak som ho trochu zjazdila, ze nech sa nevyhovara, ze 32 stupnov v izbe je idealna teplota :-D
Odpovedať
ahojte dievcata ;-) tak sa opat hlasim v praci ... vcera som dosla uplne kaput .... hodila sprchu a zaspala som a zobudila som sa o pol jednej, ked prisla kolegyna a to som sa zmohla na prezlecenie, umytie zubov a vycikanie a spala som dalej .... do rana do pol siestej .... cisteho casu 11 hodin ... to teplo ma ubija, to je strasne, dnes som vstavala o pol siestej, aby o siedmej uz bola v praci a co to urobila .... takze uz tu makam ale tak strasne sa mi nechce, ked nam sem pecie, ze je to hrozne ... taka lemra lemrava je zo mna cez leto :-D
Odpovedať
ani mne z tohto tepla to vobec nemysli, vcera sme boli hrat volejbal a chalani futbal, bolo to strasne super, taketo ma byt leto a nie byt zavrety v kancelarii ]-( vytvorila som pripravny album s detailami svadbicky tak mozte hodit ockom ;-)
Odpovedať
uz ideme x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?