Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
lebo ja budem mať tiež v tom držiaku, a rozmýšlam že si dám urobiť ešte jednu o polovicu menšiu a normálne zviazanú, ktorú by som dala svedkyni a potom by som ju hádzala.
Odpovedať
ja som hadzala ale nie svadobnu...iba taku co som dostala pri gratulacii....xixi a chytila ju moja sestricka jupiiiiiiiii tesim sa na svadbu...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala kytice dve. jedna bola urcena na fotenie, ktore jej dalo zabrat, no a na obrad som mala cerstvu identicku kyticu. take tu z fotenia som potom po polnoci hadzala :-)
Odpovedať
ja sa nemozem stazovat, mne ta kyticka vydrzala dost dlho...a bez vody...a teraz ju mam krasne vysusenu v obyvacke na stoliku...jupi
Odpovedať
babuli, krasny albumik - prajem ti krasne vytesovanie sa z fotiek! a inak vsetkym, dobry start do dalsieho tyzdna!
Odpovedať
ahojky babule, dneska zase ma hneva tato stranka, skoro poldna nesla, strasne, u nas v kancelarii je brutalne teplo, nic sa mi nechce, ani mi to poriadne nemysli v praci stale mam pocit ze iba opravujem chyby po sebe, nech uz je zima a aspon pol metra snehu :-D
Odpovedať
tak pekne snivanie o snehu!
Odpovedať
Profilova fotka
Nieee, zima nie. Ja milujem leto 8-)
Odpovedať
fakt,alex? neznasam leto, najhorsie obdobie pre mna, ale fajn ze niekomu sa paci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hej, milujem teplo a opaľovanie a kúpanie, je to fajn obdobie. Nemusím sa naobliekať ako cibuľa. Babuli a test si si už robila? ;-)
Odpovedať
alex mas IP ;-)
Odpovedať
ked to bude na IP-spravu, tak aj ja chcem ;-) prave som bola na obede s kolegynou -> v januari sa im narodi babo :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
neboj eleni, ked to bude IP so stastnou novinou tak sa k tebe urcite dostane :-)
Odpovedať
...no, tato stranka vo mne len podporuje zvedavost, hlavne co sa tyka zivota inych ludi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak som sem k vám zase nakukla. Babuli krásne fotky, som z nich unesená. Poslala som ti tie spoločné z tvojej svadby. Eleni obávam sa, že zvedavosť je v každej z nás, tiež chcem počuť všetky dobré správy, ktoré sa vás týkajú :-D A rada si vypočujem aj sťažnosti a ak treba aj poradím... Taká tetuška pre všetko :-D :-D :-D Včera sme sa boli kúpať v Dunajskej Strede, bola to parádička. Len dnes sa škvarím v práci, tento týždeň bude zabijácky :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Moncus, my sme boli od soboty do nedele v Jahodnej, to je za DS, na chate ;-) Bolo super.
Odpovedať
Profilova fotka
To je super alex, tiež by som išla niekam na chatu. Teraz sa už neviem dočkať dovolenky. A neviete kedy sa nám vrátia Sloniiicek a Ada? Mali by sme potom pošpekulovať nad tým naším stretkom. My sa vraciame zo svadobky 3.8., tak neviem či niektorá z vás má ešte nejaké termíniky na dovolenku ;-) Tuším Babuli spomínala ten víkend v Beladiciach.
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo, tak to je dobrý nápad. Ak máte niektorá ešte niečo po 3.8., tak dajte vedieť, nech už môžme dohodnúť termín.
Odpovedať
Ahoooojte kočky!!! Už máme od včera domka internet, tak som tu aj po práci :-) a idem kooonečne pridať tie profi fotky, už ich mám zmenšené... Ericulka... idem kuknúť aj tvoje...a sa mi zdá že aj Silwi má dajaké nové, že? Som tu teda dlllho nebola, tak dobieham :-D
Odpovedať
...hm, asi som tu už sama... @Ericulka: krásne fotečky a mala si úžasnúúú kytičku... @Monci: nebuď smutná kvôli fotečkám, myslím že máte úžasnééé fotečky... aj mne sa našich zdá málo oproti iným, ale v BA máte asi lepších fotografov ;-) @Babulina: tiež chválim fotos - kráááááasne, vidím, že sa oplatilo fotiť o deň skôr ;-) ... a to máte 500 fotos len profi či aj zo svadby celkovo? Pekné číslo... ... totiž ja dobieham celý víkend a vidím, že ste poriadne makali s fotkami, super :-D ... a chcela som vás pochváliť, baby, boli ste krásne princezničky... :-D
Odpovedať
bamuli - dik za nove fotecky! mas strasne pekny usmev :-) no, ja budem -mozno- od 5.8. niekde mimo (akoze dovolenka) alebo uz skor - od 30.7... tak neviem, ci sa ozaj vsetky skoordinujeme. ja zatial nemam okrem albumu az tak moc co ukazovat, lebo ani DVD-prezentaciu sme si este nevyzdvihli, ale rada kuknem vase - ak by nahodou niekto mal chut a cas tento piatok alebo vikend... hm? :-N
Odpovedať
... ešte nespíš? ;-) Ja tiež len môžem kukať fotečky, do BA sa mi teda asi nepodarí dostať =-) Kam idete na svadobnú Eli?
Odpovedať
to all: dakujeme za pochvalu foteciek som rada ze sa pacia,aspon teda nieco, lebo vcera som sa dala ostrihat a ludia sa tvaria dost rozpacito na ten moj novy uces, mam totiz ofinku, vpredu je to dlhsie ako vzadu a mam svoje kucery po brutal dlhom case ich nemam vyzehlene dorovna, no a manzel sa netvaril dost pozitivne ani moji rodicia, kolegovia este neprisli tak uvidime, mne sa to velmi velmi pacilo ale zacinam byt skepticka po takychto reakciach bamulka:krasne foto, krasnucki ste na nich,... no my mame 500profi fotiek z celej svadby, z predsvadobneho asi 230, ostatne su z obradu a hostiny
Odpovedať
ahojte babenky hlasim sa po vikende ;-) vcera som si o jeden den predlzila, lebo sa pokazil bus do BA, tak som si vzala paragraf a "bola" u lekarky a pomohla som aspon sestre s vyhodnocovanim doktoratu, pise pracu na maly doktorat, tak som jej robila nejaku statistiku a grafy a pod ... pripadala som si ako za cias, ked som zbuchavala diplomku a jej tiez .... kvantum cisiel a len mi z toho hrabalo =-) dnes uz zarezavam v BA a ked vidim a citim to teplo, tak sodoma gomora, lebo sa tu v praci uvarim .... babuli, a bamulka, mate kraaaaaaaaaasne fotky ;-) docitala som si aj co ste tu popisali, takze nas svadobna cesta caka od 3.8.12.8. ale do 17.8.2007 mam dovcu a budem si este doma sunky valat a relaxovat pri manzelikovi 8-)
Odpovedať
... :-D Krásny dníček prajem!!! Jeeeej Babuli, konečne tu niekto je... :-) Inak ja som sa tiež dala v sobotu ostrihať... a nerob si nič z tých čudujúcich sa ľudí, hlavne že sa to páči tebe a mužíčkovi, nie? Keď sa dobre cítiš ty... nerieš to :-D ... a ďakujeme, možno dnes ešte niečo pridám... Inak otázočka: myslíte, že sa dajú kúpiť také väčšie albumy na svadobné fotečky? My máme rozmery 13x18 a je ich dosť, takže asi nejakú knihu... ??? :-S
Odpovedať
bamulka, my mame velkost fotiek asi 21*18 a mame taky veeeeeeeeeeeeeeeeelkyyyyyyyyyyyyy album svadobny ;-) babuli aj ja sa chcem dat ostrihat, aj ked asi uplne nie na kratko .... tiez som zaexperimentovala pred svadbou a dala si ofinku a celkom to vyslo .... bamulka, sluchaj, ved ja som z PB a ty zo ZA tak niekedy si mozme dat my dve spicha, ked nemozes za nami do BA ;-)
Odpovedať
bamuli, radi by sme boli niekde pri jazere v rakusku v horach - zatial sme si vytipovali tento hotelik - http://www.hotelamsee.at/ babuli, tvoj uces by som rada videla - urcite je to dobry strih, a pre ostatnych nezvyk. moncus, ty si ako zmenila uces?
Odpovedať
Eli, to je krááááaaasne... to budete mať nádhernú dovolenku... teda svadobnú :-o ... takýto je jeden z mojich snov - dostať sa do takéhoto hotelíka v horách, a ešte mám sen Paríž a Benátky... dúfam, že to stihnem kým som na svete ;-)
Odpovedať
no, to je len taka mala nahrada za stornovany mauricius a skor oddych pre manzela (a aj mna) po jeho operacii ako svadobna cesta :-) oficialna svadobna cesta bude az raz neskor - mozno pri prvom vyroci sobasa(?) x-) inak, ja uz si ani nedovolujem tesit sa tam, co sa bojim, ze zas nieco do toho pride a cela radost sa pokazi...
Odpovedať
Ahoj Eli, po akom case si sa naucila dutch??? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?