Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
ericulka - hej je fajn, ked sme takto v kontakte, ale niekedy ked je den na pikacu, tak sa cloveku nechce ani rozpravat a potom je ten telefonat taky o nicom .... vtedy len tak si lahnut a pritulit sa a nehovorit nic a to strasne v takychto chvilach chyba presne aj ja si chcem najst pracu a pockat, kym sa bude dat s babatkom ... ale tiez sa moze stat, ze sa moze pritrafit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, brrrr :-( ale čo narobíme, iná možnosť nie je. Na jednej strane chcem , aby sme mali bábo teraz, aby keď už by sme išli bývať do svojho, tak by som pracovala. Lebo neviem si predstaviť, že by som bola na materskej a splácali by sme hypotéku + všetky výdavky za byt, stravu, dieťa. To by sme ťažko zvládli. Ale aj sa toho bojím, že sa mi bude svokra miešať do výchovy.
Odpovedať
Profilova fotka
no my by sme tiez mali este chvilu setrit korunky, lebo hypoteku mame, teda dve a este by sme si priebezne chceli aj nabytok kupovat :-N ale moje hormony to nezaujima =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuľky idem ja domov už. Krásny víkendík, má byť vraj pekne, tak si to užte. A čítame sa v pondelok :-) pa pa
Odpovedať
alex - tak to ano...vzdy to je tak ze sa ti rodicia staraju z jednej alebo druhej strany....a keby si tam byvala...este viac...nic moc tym padom... silvi - tak to je zlate, takze hormony nehormony, hypoteka nehypoteka ty chces proste babo.... :-D
Odpovedať
alex, krasny vikendik ;-) silwiii nieco o tych hormonoch mi hovor .... su ako casovana bomba :-D casto sa snazia prehlusit rozum v hlave ;-)
Odpovedať
aj u mna je to tak s tymi hormonami, a chcem a chcem, proste slepa hlucha ku vsetkym argumetom ale uz som zlomila draheho tak obaja uz teraz chceme moc moc
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano :-) moj drahy sa obava ze co budem chcit potom (ked otehotniem)... lebo najprv som hucala dokolecka o tom, ze ake by bolo super keby sme mali vlastne byvanie, ze hoci aj garzonku... potom ze kedy konecne ma poziada o ruku... teraz chcem babo... ale vsetko ide aj tak podla draheho 5-rocnice :-D (prvni povyseni, dovolena v juhoske, prvni dite...) :-D
Odpovedať
nam chyba este prvni dovolenka v jugoslavii, sme boli iba v grecku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
drahy mal vcera akurat pohovor, kde mu sefino povedal, ze si ho nechavaju aj po skonceni skusobnej doby... rata sa to ako povysenie? ;-)
Odpovedať
silwiii rata ;-) blahozelame ;-)
Odpovedať
silvi - myslim ze nie...ze sa to nerata.... juj babky vy ste sa ale rozvypravali xixi :-D to sa mi paci ked sa nadhodi tema dieta.... takze hormoniky hormony.... babuli tak ty si natom ze uz moc moc....no pekne....tak len pracujte aby si si zachvilu mohla robit vodicak na kocik ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ericulka, mas nahravat mne a nie mojmu drahemu :-p
Odpovedať
silvi ty si myslis ze sa to rata?
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne... novy job = povysenie oproti staremu, no nie?
Odpovedať
silwi rata, ved som napisala, vsetkymi dvadsiatimi .... kazdy uspech v praci a ak je to v novej sa rata ako povysenie 8-)
Odpovedať
silvi - ok ze si to ty....
Odpovedať
Profilova fotka
no super, dakujem baby, este skocime do tej juhosky :-D
Odpovedať
pa a pekny vik
Odpovedať
dievcence moje, lucim sa s vami a idem pomalicky na Nivy na bus, uz tesim dom k manzelikovi, tak vam zelam pekny vikend a v pondelok do pisania ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekny vikendik fialllka, uzi si manzelika!
Odpovedať
silwiii uzijem :-D az ma bude v pondelok vyhanat, co ho budem otravovat stale s niecim :-D a budem pri nom prisata ako kliest :-D
Odpovedať
babuli, este stale si nespustila moznost gratulovat ti do albumu - a to tam uz mas krasne fotky od fotografa... :-N si na nich velmi pekna!
Odpovedať
...tak som sa tu trosku pobavila a vam vsetkym, viac ci menej zhormonovanym 8-) , prajem krasny vikend! *** btw, kedy sa stretneme s tymi nasimi fotkami (alebo aj bez nich)?
Odpovedať
dobry vecer babulky, pridala som fotky od profesionala, aj sme povolili gratulacie, keby ste mali chut nam nieco pekne napisat tak budeme strasne radi, dobru nocku ;-)
Odpovedať
Lenka už so písala do gratulácií ale musím ti napísať aj sem, boli ste tak strašne krásni, velmi dokonalé fotky máte, je tam pár fotiek ktoré by som ti hneď ukradla :-D No a Michal, fešák je to velký :-D
Odpovedať
dakujeme martuska, sme radi ze sa pacia aj druhym, my sme z nich vo vytrzeni ale to asi kazdy par zo svojich fotiek, ak chces nejake fotky tak si ich skopci do svojho kompu ale nedavaj ich pls do pripravneho albumu ;-)
Odpovedať
ďakujem, neboj nedám si ich do albumu, to by ma ani nenapadlo ;-) Fakt sú krásne :-)
Odpovedať
počuj keď si mala kytičku v tom držiaku akú kyticu si hádzala?
Odpovedať
nehadzala som kyticu, ale vypadlo by ti asi podla mojho nazoru, mne sa rozpadla kytica uz foteni po hodine jak sme ju furt niekam presuvali, ale v sobotu rano mi ju previazali nanovo a bola pevnejsia ale asi by som to i tak neriskla
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?